Wyniki konkursu "Wakacje wysokich lotów"

9 kwietnia 2015 15:58
Znamy zwycięzców konkursu "Wakacje wysokich lotów" organizowanego przez Pasażer Podróże i firmę Travelbird. Pięciu uczestników otrzyma bony o wartości po 200 zł każdy do wykorzystania przy rezerwacji na stronie Travelbird.pl.
Reklama
W konkursie prosiliśmy o podanie jednego miejsca, do którego chcielibyście pojechać dzięki voucherowi oraz krótkie uzasadnienie wyboru. Poniżej publikujemy pięć nagrodzonych odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio drogą e-mailową.
  1. Paryż - banalnie? Nie! Byłem, będę, uwielbiam! Dlaczego to miejsce? Ze względu na to coś, co tam tylko unosi się w powietrzu. Coś, co sprawia, że zapominam o wszystkim i żyję chwilą, każdą minutą. Bo chyba to jest najważniejsze, by znaleźć swoje miejsce na ziemi, gdzie człowiek zatraca się całkowicie.
  2. Słowenia! To niewielki kraj, o którym bardzo często zapominamy, a liczba miejsc, od których można oniemieć, jest ogromna! Góry, morze, jaskinie, polany, doliny - to tylko niektóre pozycje do wspaniałej i niezapomnianej objazdówki, jaką można zrobić po tym kraju. I wcale nie trzeba poświęcać na to dwóch tygodni :)
  3. Szkocja jest moim marzeniem wyjazdowym. Romantyczna, surowa, pachnąca wrzosem, pełna tajemnic. Faceci w kiltach, fantastyczne zamki, potwór, whisky, dudy, historia i teraźniejszość przenikające się non stop. Wystarczy przymknąć oczy, by przenieść się w czasie - może to właśnie w tym roku?
  4. Sri Lanka. Matka natura ma tak wiele do zaoferowania (...). Położona na Oceanie Indyjskim, w Azji Południowej, tropikalna wyspa ma historię sięgającą narodzin ziemi. Jest to miejsce, gdzie buddyzm nadal kwitnie i gdzie piękno natury pozostaje obfite i niezniszczone. Niewiele miejsc na świecie może to zaoferować, takie niezwykłe połączenie zachwycających krajobrazów, dziewiczych plaż. To jest wyspa magiczna, gdzie widać piękno, które wypełnia oczy i rozgrzewa serca. Właśnie tam marzę wyjechać. W tradycyjnym stroju sari noszonym przez tamtejsze kobiety czułabym się jak księżniczka rodem z baśni tysiąca i jednej nocy.
  5. Z Travelbird chciałabym wybrać się do Serbii - a konkretnie na festiwal do Guczy - małego, klimatycznego miasteczka na południu kraju, które w sierpniu zamienia się w stolicę orkiestry dętej, po to, by na parę dni zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i bolączkach, poczuć iście słowiańską atmosferę i przetańczyć całą noc do muzyki płynącej prosto z serca romskich trębaczy!
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Pasazer.com i Pasażer Podróże!

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy