×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Austral wyleasinguje kolejne B777-300ER


Linia Air Austral ogłosiła leasing kolejnych dwóch nowych boeingów B777-300ER od firmy Air Lease Corporation (ALC). Dostawy samolotów zostały zaplanowane na okres wrzesień – grudzień 2016 r.


Umowę z firmą ALC podpisano na 12 lat. Oznacza to, że samoloty będą wynajęte przez leasingodawcę w tzw. leasingu operacyjnym na 12 lat. Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 580 mln dolarów amerykańskich.

- Dbamy o to, by zabezpieczać przyszły rozwój linii, poprzez wzbogacanie naszej floty o kolejne samoloty boeing B777-300ER. Cieszę się, iż ALC ma zaufanie do prowadzonej przez nas działalności oraz planów rozwoju - powiedział Marie-Joseph Malé, prezes Air Austral.

//www.pasazer.com/img/images/normal/airaustral,b777300er,cdg,pbozyk.jpg
- Cieszymy się z podpisania umowy z liniami lotniczymi Air Austral. Francuski przewoźnik to dobry partner i liczymy na dalszą wzorową współpracę - powiedział Marc Baer, wiceprezes Air Lease Corporation.

Obecnie flota linii składa się z ośmiu samolotów: dwóch ATR-ów 72-500, dwóch boeingów B737-800NG, jednego B777-200LR oraz trzech B777-300ER.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_d528f - Profil
gość_d528f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie