UIA rozwija połączenia z Odessy

17 marca 2015 17:13
1 komentarz
Ukraine International Airlines rozwijają siatkę bezpośrednich połączeń z Odessy. Pięć nowych kierunków będzie uruchamianych stopniowo od końca marca. Obsłużą je boeingi 737 lub embraery E190.
Reklama
- Nowe bezpośrednie trasy z Odessy to kolejny krok UIA w kierunku rozwoju regionalnej siatki połączeń. Stale pracujemy nad zwiększeniem oferty bezpośrednich lotów pasażerskich z różnych miast Ukrainy. Liczymy, że nasza nowa oferta, skierowana głównie do mieszkańców południowej części naszego kraju, spotka się z ich sporym zainteresowaniem. Mamy także nadzieję, iż przyciągnie ona turystów chcących odwiedzić perłę wybrzeża Morza Czarnego - mówi Evgeniya Satska, sekretarz prasowy Ukraine International Airlines.

Lista nowych bezpośrednich połączeń z Odessy obejmuje następujące kierunki:
  • Stambuł-Atatürk: od 29 marca br., codziennie;
  • Tel Awiw: od 29 marca br., trzy razy w tygodniu (we wtorki, czwartki i niedziele) i dodatkowe loty w poniedziałki i środy w okresie 25 czerwca - 24 sierpnia 2015;
  • Petersburg: od 24 kwietnia br., trzy razy w tygodniu (we środy, piątki i soboty);
  • Moskwa-Domodiedowo: od 1 czerwca do 4 października br., cztery razy w tygodniu (we wtorki, czwartki, soboty i niedziele);
  • Wilno: od 27 czerwca do 15 września br., dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i soboty).

Bilety na powyższe trasy są już dostępne w sprzedaży na stornie internetowej przewoźnika oraz za pośrednictwem biur podróży.

Ostatnie komentarze

solokhumbu 2015-03-17 17:45   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Pozostaje mieć nadzieję, że 29 marca Odessa będzie nadal ukraińskim miastem...

A poza tym: świetny rozwój, regularnie ogłaszają nowe kierunki! Da się nawet w obliczu agresji sąsiedniego kraju! I na pewno też w jakimś stopniu korzystają z "zamrożenia: nowym tras LO.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy