FL Technics kontynuuje ekspansję. Obsłuży Pegasus Airlines

26 lutego 2015 11:28
Litewska spółka FL Technics zgodnie z zapowiedziami kontynuuje swój rozwój na rynku europejsko-azjatyckim po zeszłorocznych otwarciach dwóch nowych centrów serwisowych w Kownie oraz w Dżakarcie. Jej nowym klientem zostały tureckie linie niskokosztowe Pegasus Airlines.
Reklama

Kontrakt obejmuje obsługę bazową dla samolotów boeing 737NG.

Pierwszy z nich wylądował już na lotnisku w Kownie na Litwie, gdzie przejdzie szereg napraw strukturalnych oraz kompozytowych, a także badań nieniszczących. Usunięte zostaną wszystkie wykryte usterki. To wszystko w ramach co sześcioletniego programu obsługi technicznej wymaganego przez producenta samolotu.

Pierwsza grupa samolotów tureckiej linii lotniczej będzie w najbliższej przyszłości stopniowo zjawiać się na Litwie, aby do maja 2015 r. były one gotowe na obsłużenie letniej siatki połączeń przewoźnika.

- To wyjątkowa radość móc ogłosić, że zdobyliśmy zaufanie kolejnego klienta, tym bardziej z tak dynamicznie rosnącego rynku, jakim jest Turcja. Od czasu kiedy osiągnęliśmy porozumienie w sprawie wsparcia technicznego szybko rozwijającej się floty samolotów Pegasusa, szczerze wierzymy, że ta współpraca może rozwinąć się długofalowo i przynieść korzyści obu stronom - podsumował cytowany w komunikacie prasowym Zilvinas Lapinskas, członek zarządu FL Technics.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy