×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FL Technics kontynuuje ekspansję. Obsłuży Pegasus Airlines


Litewska spółka FL Technics zgodnie z zapowiedziami kontynuuje swój rozwój na rynku europejsko-azjatyckim po zeszłorocznych otwarciach dwóch nowych centrów serwisowych w Kownie oraz w Dżakarcie. Jej nowym klientem zostały tureckie linie niskokosztowe Pegasus Airlines.


Kontrakt obejmuje obsługę bazową dla samolotów boeing 737NG. 

Pierwszy z nich wylądował już na lotnisku w Kownie na Litwie, gdzie przejdzie szereg napraw strukturalnych oraz kompozytowych, a także badań nieniszczących. Usunięte zostaną wszystkie wykryte usterki. To wszystko w ramach co sześcioletniego programu obsługi technicznej wymaganego przez producenta samolotu.

Pierwsza grupa samolotów tureckiej linii lotniczej będzie w najbliższej przyszłości stopniowo zjawiać się na Litwie, aby do maja 2015 r. były one gotowe na obsłużenie letniej siatki połączeń przewoźnika.

To wyjątkowa radość móc ogłosić, że zdobyliśmy zaufanie kolejnego klienta, tym bardziej z tak dynamicznie rosnącego rynku, jakim jest Turcja. Od czasu kiedy osiągnęliśmy porozumienie w sprawie wsparcia technicznego szybko rozwijającej się floty samolotów Pegasusa, szczerze wierzymy, że ta współpraca może rozwinąć się długofalowo i przynieść korzyści obu stronom - podsumował cytowany w komunikacie prasowym Zilvinas Lapinskas, członek zarządu FL Technics.
gość_e95fe - Profil
gość_e95fe
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie