Gala Pasażera już jutro! Będzie transmisja online

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 lutego 2015 09:02
2 komentarze
Już jutro najważniejsi przedstawiciele polskiej branży lotniczej spotkają się w Trójmieście na gali wieńczącej 11. plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza". Dla czytelników Pasazer.com uruchomimy transmisję online z całego wydarzenia. Wyniki głosowania są zaskakujące i z wielkim powrotem pewnej linii!
Reklama

Tegoroczna gala odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Organizuje ją Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wraz z Pasazer.com.

> Włącz transmisję gali na żywo

Na gali spotka się ponad 200 gości - przedstawicieli lotnisk, linii lotniczych, organizacji i instytucji lotniczych, dziennikarzy, a także zaproszonych użytkowników Forum Pasazer.com.

Ponieważ gala odbędzie się w teatrze, na scenie w tym roku zaprezentowane zostanie wyjątkowe widowisko. Na podstawie specjalnie stworzonego na tę okazję scenariusza odbędzie się spektakl, przy którym łącznie zaangażowanych będzie 120 osób. W Teatrze Muzycznym pod bacznym okiem Portu Lotniczego Gdańsk wciąż trwają ostatnie przygotowania i próby.


Oprawa artystyczna będzie wyjątkowa, a dzięki transmisji online każdy z Czytelników Pasazer.com będzie mógł wirtualnie uczestniczyć w tym wydarzeniu! Poprzez specjalną stronę internetową całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo. W ten sposób najszybciej poznacie tegorocznych zwycięzców plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza"!

Transmisji rozpocznie się we wtorek (10.2) o godz. 20:00.

W głosowaniu udział wzięło w tym roku 24,5 tys. internautów. Wyniki plebiscytu są zaskakujące. Na podium w aż trzech kategoriach znalazła się linia, której rok temu w ogóle nie było w czołowej trójce! Nie zabrakło jednak też zwycięstw faworytów.

Kto jest tym zaskakującym zwycięzcą? Kto obronił tytuł sprzed roku? Kogo postanowili wyróżnić fachowcy zaproszeni do kapituły plebiscytu? Dowiemy się tego już jutro - najszybciej dzięki transmisji online.

fot. Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_fe5a5 2015-02-11 22:16   
gość_fe5a5 - Profil gość_fe5a5
Super Gala, wreszcie było można obejrzeć transmisję przez internet. Oglądałam ją z dużym zaciekawieniem i dała mi dużo radości. Świetnie przygotowana. Z zadowoleniem obejrzałam fajną transmisje, filmowaną kilkoma kamerami i w dobrej jakości. Wielkie dzięki.
spider_85 2015-02-09 10:44   
spider_85 - Profil spider_85
I bardzo dobrze, że już niedługo będzie po gali. Może w końcu będzie czas na inne wiadomości. Wolałem ten portal kilka lat temu. Teraz mam wrażenie, że w miarę na bieżąco piszecie tutaj od wtorku do czwartku, a pozostałe dni, to już taki weekend. Musi coś na prawdę ważnego się stać żeby pojawiła się o tym wiadomość. Ja chcę pasażera sprzed kilku lat! Bez nadętych gal, a za to z informacjami w których wyczytać można było pasję i z porządnym forum, gdzie wiadomo było kto pisze, a nie z gromadą troli pod nickami ,,gość....".
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama