×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gala Pasażera już jutro! Będzie transmisja online


Już jutro najważniejsi przedstawiciele polskiej branży lotniczej spotkają się w Trójmieście na gali wieńczącej 11. plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza". Dla czytelników Pasazer.com uruchomimy transmisję online z całego wydarzenia. Wyniki głosowania są zaskakujące i z wielkim powrotem pewnej linii!


Tegoroczna gala odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Organizuje ją Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy wraz z Pasazer.com. 

Włącz transmisję gali na żywo

Na gali spotka się ponad 200 gości - przedstawicieli lotnisk, linii lotniczych, organizacji i instytucji lotniczych, dziennikarzy, a także zaproszonych użytkowników Forum Pasazer.com. 

Ponieważ gala odbędzie się w teatrze, na scenie w tym roku zaprezentowane zostanie wyjątkowe widowisko. Na podstawie specjalnie stworzonego na tę okazję scenariusza odbędzie się spektakl, przy którym łącznie zaangażowanych będzie 120 osób. W Teatrze Muzycznym pod bacznym okiem Portu Lotniczego Gdańsk wciąż trwają ostatnie przygotowania i próby.


Oprawa artystyczna będzie wyjątkowa, a dzięki transmisji online każdy z Czytelników Pasazer.com będzie mógł wirtualnie uczestniczyć w tym wydarzeniu! Poprzez specjalną stronę internetową całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo. W ten sposób najszybciej poznacie tegorocznych zwycięzców plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza"!

Transmisji rozpocznie się we wtorek (10.2) o godz. 20:00. 

W głosowaniu udział wzięło w tym roku 24,5 tys. internautów. Wyniki plebiscytu są zaskakujące. Na podium w aż trzech kategoriach znalazła się linia, której rok temu w ogóle nie było w czołowej trójce! Nie zabrakło jednak też zwycięstw faworytów. 

Kto jest tym zaskakującym zwycięzcą? Kto obronił tytuł sprzed roku? Kogo postanowili wyróżnić fachowcy zaproszeni do kapituły plebiscytu? Dowiemy się tego już jutro - najszybciej dzięki transmisji online.

fot. Paweł Cybulakgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie