×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe połączenia z Macedonii


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowych połączeń z Macedonii do Niemiec oraz Szwajcarii.


Węgierski przewoźnik niskokosztowy uruchomi trzy nowe trasy ze Skopje do Friedrichshafen, Norymbergi oraz Hamburga Lubeki:

Loty ze Skopje do Norymbergi wystartują 1 lipca 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Połączenie ze Skopje do Friedrichshafen zostanie uruchomione 29 czerwca 2015 roku i będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Rejsy ze Skopje do Hamburga Lubeki wystartują 1 lipca 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.

Wizz Air uruchomi również połączenie z Ochrydy do Bazylei. Pierwszy rejs z macedońskiego lotniska do Szwajcarii został zaplanowany na 1 lipca 2015 roku, loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.

Ochryda oraz Friedrichshafen to dwa nowe porty lotnicze w siatce połączeń Wizz Air.

Wizz Air wygrał przetarg organizowany przez rząd Macedonii na uruchomienie bazy i nowych tras z lotniska w Skopje. Węgierski low-cost otrzyma 40 tys. euro za każdą trasę oraz dopłatę do każdego pasażera odlatującego.

gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie