×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ubywa tras Eurolotu z Gdańska i Wrocławia


Od lutego Eurolot przestanie latać z Wrocławia do Paryża i z Gdańska do Helsinek - wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Pierwsza z tych tras znika na stałe, na drugiej loty zostaną wznowione po dwumiesięcznej przerwie pod koniec marca.


Jak wynika z systemu rezerwacyjnego Eurolotu, ostatni rejs z Gdańska do Helsinek odbędzie się 1 lutego br. Połączenie zostanie następnie zawieszone na dwa miesiące. Przewoźnik zamierza wznowić loty 29 marca i wykonywać je cztery razy w tygodniu. Trasa jest objęta porozumienie interline pomiędzy Eurolotem a Finnairem.

Ostatni lot z Wrocławia do Paryża ma się odbyć 30 stycznia. Wznowienie rejsów na tej trasie, zgodnie z systemem rezerwacyjnym, nie jest planowane. 

To kolejne zmiany w siatce połączeń znajdującego się w fatalnej sytuacji finansowej Eurolotu. Przewoźnik kilka dni temu zapowiedział rezygnację z lotów pomiędzy Lublinem a Warszawą.gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie