×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot zamyka trasę Warszawa - Lublin


Eurolot rezygnuje od 18 stycznia br. z obsługi połączenia z Warszawy do Lublina. Regionalny przewoźnik wstrzymał już możliwość rezerwacji biletów.


Dziś (12.1) w systemie rezerwacyjnym przewoźnika wprowadzono tzw. stop booking na tej trasie (czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów).

- Ze względu na brak wystarczającego zainteresowania pasażerów podjęliśmy decyzję - po konsultacji z lotniskiem lubelskim - że zawieszamy od 18 stycznia br. rejsy na trasie Warszawa-Lublin. Dzisiaj został wprowadzony tzw. stop booking. Naszym pasażerom, którzy wykupili bilety na rejsy na tej trasie po 18 stycznia, zapewnimy oczywiście wszystkie niezbędne świadczenia - zwrot należności za bilet albo transport zastępczy - powiedziała nam Karolina Bursa, rzecznik prasowy Eurolotu.

//www.pasazer.com/img/images/normal/eurolot,q400,waw,pbozyk.jpg
- Mimo znacznej promocji trasy na rynku lubelskim oraz w Warszawie, statystyki tego połączenia nie były satysfakcjonujące oraz negatywnie wpływały na nasze wyniki przewozowe. W obecnej trudnej sytuacji spółki musimy podejmować takie decyzje ze względów ekonomicznych - dodała Bursa.

Połączenie z Warszawy do Lublina zostało ogłoszone we wrześniu 2014 r. Pierwszy rejs na tej trasie przewoźnik wykonał 26 października 2014 r.

Fot. Piotr Bożykgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie