×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot lądował w Warszawie zamiast w Lublinie


Dzisiejszy (28.12) rejs Eurolotu K2 188 z Mediolanu-Malpensy zamiast w Lublinie lądował w Warszawie. Przyczyną przekierowania był sygnał jednego z systemów.Rotację Gdańsk - Lublin - Mediolan - Lublin - Gdańsk obsługiwał bombardier Q400 o znakach rejestracyjnych SP-EQK. Wyloty z Gdańska i Lublina w ramach rejsu K2 183, według wskazań Flightradar24.com, odbywały się z kilkunastominutowym opóźnieniem. Start z Mediolanu nastąpił o czasie. 

Samolot nie wrócił jednak do Lublina, lecz wylądował w Warszawie na Lotnisku Chopina. Jak podkreśla rzeczniczka linii, nie było to lądowanie awaryjne.

- Pojawiła się sygnalizacja jednego z systemów. Lądowaliśmy w Warszawie, gdyż mamy tu całe zaplecze techniczne. Przebiegło ono jednak według standardowych procedur. Pasażerowie z Mediolanu polecieli wieczornym rejsem K2 809 z Warszawy do Lublina. Dla podróżujących do Gdańska zapewniliśmy transport zastępczy - tłumaczy w rozmowie z Pasazer.com Karolina Bursa, rzeczniczka Eurolotu.

Z zamieszczonych na Facebooku lotniska informacji wynika, że pasażerowie z biletami na lot z Lublina do Gdańska mieli do wyboru zmianę rezerwacji na wylot w dniu jutrzejszym (29.12) o godz. 5:50 z przesiadką w Warszawie lub na inny termin.gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie