×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Worek pełen prezentów od Singapore Airlines


Mamy dla Was świąteczną i zarazem ostatnią zabawę konkursową w tym roku. Napisz zabawny i przekonujący list do Mikołaja i w naszym konkursie "Worek pełen prezentów" wygrywaj atrakcyjne lotnicze gadżety.Na pierwszy z nich zapraszamy z linią Singapore Airlines. Konkurs potrwa od 16 do 18 grudnia do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 25 grudnia na łamach naszego portalu.

//www.pasazer.com/img/images/normal/wpp14.png
Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania dot. Singapore Airlines oraz wykonać zadanie konkursowe.

1.  Kiedy i na jakiej trasie Singapore Airlines rozpoczęły loty pasażerskie A380? (podaj dokładną datę i trasę).

2.  Do jakich europejskich portów latają A380 w barwach Singapore Airlines?

3.  Ile maszyn A380 znajduje się we flocie przewoźnika?

4.  Napisz list do Świętego Mikołaja, w którym opiszesz swoją wymarzoną podróż z linią Singapore.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych prac. Ich autorzy otrzymają zestawy gadżetów od Singapore: model Airbusa A380 w skali 1:200, parasol firmowy, notes, kalendarz biurowy, torebkę, podręczną wagę do bagażu oraz książkę z przepisami znanych kucharzy gotujących dla klasy biznes.

//www.pasazer.com/img/images/airplane/SingaporeA380.jpg
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę Singapore Airlines i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

fot. Piotr Bożyk
grafika Pasazer.comKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie