×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus: Części za miliard dolarów z Chin do 2020 r.


Airbus chce podwoić liczbę części produkowanych w Chinach. Ich wartość do 2020 r. ma wzrosnąć do miliarda dolarów rocznie.Podając tę informację, agencja Reuters powołała się na słowa Rafaela Gonzaleza-Ripoll-Garzona, dyrektora handlowego Airbusa w Chinach. 

Airbus i Boeing już teraz korzystają z wielu części produkowanych w Chinach, a europejski koncern w Tianjin ma nawet linię montażu końcowego dla samolotów A320. Udział chińskich odbiorców w strukturze sprzedaży obydwu producentów będzie zgodnie z prognozami rósł dynamicznie, stąd plany zwiększenia produkcji w tym kraju. 

Obecnie w Chinach powstają już m.in. drzwi ewakuacyjne do samolotów airbus A330 oraz boeing B787. 

Jak przypomina Reuters, Boeing zawarł niedawno kontrakt z chińską firmą Aviation Industry Corporation of China na produkcję kompozytowych części ogonów samolotów boeing 777 od 2017 r. Boeing do tej pory pozyskał z Chin części warte ok. 2 mld dolarów - w ciągu kilku najbliższych lat planuje podwoić tę kwotę. gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie