×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Koniec karty Citibank-LOT w ramach Miles&More


Od 1 stycznia 2015 r. zakończy się współpraca PLL LOT, programu Miles&More i Banku Handlowego. Oznacza to koniec kart kredytowych Citibank-LOT i bezterminowych mil, gwarantowanych przez tę kartę.O zakończeniu programu poinformował LOT w komunikacie rozesłanym do członków programu Miles&More.

Dzięki karcie kredytowej Citibank-LOT uczestnicy programu lojalnościowego mogli zapobiec wygasaniu ważności uzyskanych w nim mil. Osoby bez statusu (z niebieską kartą Miles&More) mają obecnie 3 lata na wykorzystanie zdobytych punktów. Od 1 stycznia przyszłego roku posiadacze karty kredytowej o podstawowym statusie w programie będą objęci takim samym limitem czasowym. 

Nie będzie również możliwości dalszego zbierania mil za transakcje kartą kredytową Citibank-LOT. Obecnie w zależności od typu karty jej posiadacze mogą liczyć na 1 milą za wydane 4 lub 5 zł.

Posiadacze karty kredytowej nadal będą mogli jednak liczyć na zniżkę przy rezerwacji biletów poprzez stronę internetową LOT-u. Ta oferta będzie obowiązywać co najmniej do końca marca 2015 r. Osoby z kartą kredytową Citibank-LOT Silver i Gold mogą liczyć na 3-proc. zniżkę, a osoby z kartą Platinum na 5-proc. 
gość_b2f19 - Profil
gość_b2f19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie