Koniec karty Citibank-LOT w ramach Miles&More

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
27 października 2014 17:59
15 komentarzy
Od 1 stycznia 2015 r. zakończy się współpraca PLL LOT, programu Miles&More i Banku Handlowego. Oznacza to koniec kart kredytowych Citibank-LOT i bezterminowych mil, gwarantowanych przez tę kartę.
Reklama

O zakończeniu programu poinformował LOT w komunikacie rozesłanym do członków programu Miles&More.

Dzięki karcie kredytowej Citibank-LOT uczestnicy programu lojalnościowego mogli zapobiec wygasaniu ważności uzyskanych w nim mil. Osoby bez statusu (z niebieską kartą Miles&More) mają obecnie 3 lata na wykorzystanie zdobytych punktów. Od 1 stycznia przyszłego roku posiadacze karty kredytowej o podstawowym statusie w programie będą objęci takim samym limitem czasowym.

Nie będzie również możliwości dalszego zbierania mil za transakcje kartą kredytową Citibank-LOT. Obecnie w zależności od typu karty jej posiadacze mogą liczyć na 1 milą za wydane 4 lub 5 zł.

Posiadacze karty kredytowej nadal będą mogli jednak liczyć na zniżkę przy rezerwacji biletów poprzez stronę internetową LOT-u. Ta oferta będzie obowiązywać co najmniej do końca marca 2015 r. Osoby z kartą kredytową Citibank-LOT Silver i Gold mogą liczyć na 3-proc. zniżkę, a osoby z kartą Platinum na 5-proc.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_e3992 2014-10-28 15:31   
gość_e3992 - Profil gość_e3992
Poniższy tekst to "drobny druk", pod tabelą opłat i prowizji mbanku.
gość_e3992 2014-10-28 15:08   
gość_e3992 - Profil gość_e3992
DLA KART MASTERCARD: W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki, dokonanych w walucie rozliczeniowej, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 2% wartości transakcji. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki, dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa lub PLN, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% wartości transakcji.
DLA KART VISA: W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami, których walutą rozliczeniową jest EUR: mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonywanych w EUR w wysokości 2% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonywanych w walucie innej niż EUR lub PLN mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami, których walutą rozliczeniową jest PLN: mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonywanych w EUR w wysokości 5% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonywanych w walucie innej niż EUR lub PLN mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 6% od wartości transakcji.
wojtek 2014-10-28 12:11   
wojtek - Profil wojtek
A co ma piernik do wiatraka tudzież bycie miłośnikiem latania czy ogólnie lotnictwa ze statusem w Miles&More?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama