Koniec karty Citibank-LOT w ramach Miles&More

Koniec karty Citibank-LOT w ramach Miles&More O zakończeniu programu poinformował LOT w komunikacie rozesłanym do członków programu Miles&More.Dzięki karcie kredytowej Citibank-LOT uczestnicy programu lojalnościowego mogli zapobiec wygasaniu ważności uzyskanych w nim mil. Osoby bez statusu (z niebieską kartą Miles&More) mają obecnie 3 lata na wykorzystanie zdobytych punktów. Od 1 stycznia przyszłego roku...
27/10/2014 17:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_e3992 2014-10-28 15:31   
gość_e3992 - Profil gość_e3992
Poniższy tekst to "drobny druk", pod tabelą opłat i prowizji mbanku.
gość_e3992 2014-10-28 15:08   
gość_e3992 - Profil gość_e3992
DLA KART MASTERCARD: W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki, dokonanych w walucie rozliczeniowej, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 2% wartości transakcji. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki, dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa lub PLN, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% wartości transakcji.
DLA KART VISA: W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami, których walutą rozliczeniową jest EUR: mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonywanych w EUR w wysokości 2% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonywanych w walucie innej niż EUR lub PLN mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami, których walutą rozliczeniową jest PLN: mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonywanych w EUR w wysokości 5% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonywanych w walucie innej niż EUR lub PLN mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 6% od wartości transakcji.
wojtek 2014-10-28 12:11   
wojtek - Profil wojtek
A co ma piernik do wiatraka tudzież bycie miłośnikiem latania czy ogólnie lotnictwa ze statusem w Miles&More?
gość_2b323 2014-10-28 11:19   
gość_2b323 - Profil gość_2b323
Hmmmmm, a to nie macie statusu, w którym miłe nie przepadają? A ja myslalem, ze to forum miłośników latania, a nie tylko marzycieli.... :)
mietek 2014-10-28 09:56   
mietek - Profil mietek
wojtek: Oczywiście, że tak. Inaczej nie byłoby sensu aby brać akurat taką.
wojtek 2014-10-28 09:11   
wojtek - Profil wojtek
Czy ta karta w mbanku też zapobiega wygasaniu mil? Tak to pokrętnie jest u nich napisane że nie można tego zrozumieć.
mietek 2014-10-28 08:13   
mietek - Profil mietek
Ja posiadam kartę mbanku m&m i bank nie pobiera żadnych opłata jak wydam kartą...300 pln na kwartał, więc nic zaporowego bym powiedział:) Nie pobierają żadnych opłat za transakcje za granicą. Ale to może być spowodowane tym, że ja wcześniej miałem inną kartę i jak wprowadzili m&m to ja zamieniłem żeby zrezygnować z karty Citi. Czy karta mbanku to dziadostwo w porównaniu z Citi? A co niby sprawia, że jest taka dziadowa? Jak płacisz nią za wakacje to masz darmowe ubezpieczenie dla 4 osób więc całkiem spoko jak na produkt, który de facto masz za darmo.
gość_6f09b 2014-10-27 23:04   
gość_6f09b - Profil gość_6f09b
osobiscie polecam Diners Club LOT
gość_4016f 2014-10-27 21:21   
gość_4016f - Profil gość_4016f
czy ktoś korzysta z karty mbanku m&m ? bank pobiera wysokie prowizje za transakcje bezgotówkowe za granicą, koszmar, a i opłata roczna 200 PLN
gość_73eac 2014-10-27 21:07   
gość_73eac - Profil gość_73eac
No to chyba zmienię kredytówkę na inną. Jakie są najlepsze powiązane z programami rabatowymi?
gość_6f09b 2014-10-27 20:51   
gość_6f09b - Profil gość_6f09b
Niestety ale karta mBanku w porównaniu z kartą Citi wygląda dziadowsko, karta Citi była nieoceniona, zniżki na bilety nawet do 5% na stronie LOT, World Elite i 10,000 mil na powitanie, szkoda ale cóż Citi wprowadza mega produkt Citi Premier Miles gdzie zbierasz mile dla programów największych przewoźników na świecie jak BA, Cathay czy KLM/Air France, również są linie ze Stara np. Singapore więc można zbierać również i mile na LOT ale i trafi się CSA z ich OK Plus;), Citi to rynek segmentu klientów zamożnych, dla mass zostaje mBank. Warto zaznaczyć, że zniżki na bielety LOT będą obowiązywała do końca Marca 2015, a z drugiej strony świetny produkt daje nam Diners Club i możliwość uzyskania nawet 25,000 mil, nie mówiąc o mega ubezpieczeniu na milion baksów, odprawę na stanowiskach klasy Biznes w Polsce latając LOTem na wszystkich naszych lotniskach i wstępy do saloników w największych portach lotniczych. Szkoda kart CITI no ale cóż, wybrali lepszy produkt, z Citi Premier Miles również pozbieramy mile z linii ze Stara
gość_ec508 2014-10-27 20:32   
gość_ec508 - Profil gość_ec508
dobrze, ze jest karta diners miles & more. Ciekawe, kto wypowiedzial umowe. Czy to pierwszy rok do zmian w temacie FFP. Czy LOT chce miec swoj wlasny program, aby uniezaleznic sie od LH rowniez w tej kwestii. Wlasnie zakonczyli dowozic ruch do FRA/MUC rozklad ulegl zmianie i LOT ulozyl go tak by dowozic sobie.
gość_114ab 2014-10-27 19:50   
gość_114ab - Profil gość_114ab
akurat alkohole to bedzie sie oplacalo kupic whiskey 1 l za 56 zł... ladnie
gość_f7b16 2014-10-27 19:38   
gość_f7b16 - Profil gość_f7b16
No właśnie citi stracił klienta i to chyba nie jednego.
mietek 2014-10-27 19:10   
mietek - Profil mietek
Dobrze, że jest jeszcze karta miles and more w mbanku na którą ja zamieniłem swoją kartę w Citi :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy