×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM


Ze względu na znaczne utrudnienia towarzyszące remontowi infrastruktury Koleje Mazowieckie i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadzają dodatkowe udogodnienia związane z wzajemnym honorowaniem biletów KM i ZTM.


Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM będzie obowiązywać do 11 października br. we wszystkich pociągach na następujących odcinkach:
  1. Warszawa Wschodnia – Pruszków: honorowane są wszystkie bilety KM w pociągach SKM oraz w autobusach komunikacji zastępczej ZS1 na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków oraz wszystkie bilety ZTM w pociągach KM wraz z uprawnieniami do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie
  2. Legionowo – Warszawa Zachodnia peron 8. (przez Warszawę Gdańską)w pociągach KM obsługujących linię KM9 (Warszawawa Zach. p. 8. – Działdowo, przez Warszawę Gdańską) honorowane są wszystkie bilety ZTM oraz uprawnienia do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie oraz w pociągach SKM linii nr S9 wszystkie bilety KM oraz uprawnienia do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie.

Podróżni korzystającym z przejazdów pociągami KM na podstawie biletów ZTM mają obowiązek wsiadania pierwszymi drzwiami składu w celu skasowania biletu u kierownika pociągu.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej KM oraz pod numerem tel. call center KM: (022) 364 44 44.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie