Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM

30 września 2014 07:47
Ze względu na znaczne utrudnienia towarzyszące remontowi infrastruktury Koleje Mazowieckie i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadzają dodatkowe udogodnienia związane z wzajemnym honorowaniem biletów KM i ZTM.
Reklama
Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM będzie obowiązywać do 11 października br. we wszystkich pociągach na następujących odcinkach:
  1. Warszawa Wschodnia – Pruszków: honorowane są wszystkie bilety KM w pociągach SKM oraz w autobusach komunikacji zastępczej ZS1 na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków oraz wszystkie bilety ZTM w pociągach KM wraz z uprawnieniami do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie
  2. Legionowo – Warszawa Zachodnia peron 8. (przez Warszawę Gdańską): w pociągach KM obsługujących linię KM9 (Warszawawa Zach. p. 8. – Działdowo, przez Warszawę Gdańską) honorowane są wszystkie bilety ZTM oraz uprawnienia do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie oraz w pociągach SKM linii nr S9 wszystkie bilety KM oraz uprawnienia do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie.

Podróżni korzystającym z przejazdów pociągami KM na podstawie biletów ZTM mają obowiązek wsiadania pierwszymi drzwiami składu w celu skasowania biletu u kierownika pociągu.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej KM oraz pod numerem tel. call center KM: (022) 364 44 44.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy