×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM


Ze względu na znaczne utrudnienia towarzyszące remontowi infrastruktury Koleje Mazowieckie i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadzają dodatkowe udogodnienia związane z wzajemnym honorowaniem biletów KM i ZTM.


Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM będzie obowiązywać do 11 października br. we wszystkich pociągach na następujących odcinkach:
  1. Warszawa Wschodnia – Pruszków: honorowane są wszystkie bilety KM w pociągach SKM oraz w autobusach komunikacji zastępczej ZS1 na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków oraz wszystkie bilety ZTM w pociągach KM wraz z uprawnieniami do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie
  2. Legionowo – Warszawa Zachodnia peron 8. (przez Warszawę Gdańską)w pociągach KM obsługujących linię KM9 (Warszawawa Zach. p. 8. – Działdowo, przez Warszawę Gdańską) honorowane są wszystkie bilety ZTM oraz uprawnienia do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie oraz w pociągach SKM linii nr S9 wszystkie bilety KM oraz uprawnienia do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie.

Podróżni korzystającym z przejazdów pociągami KM na podstawie biletów ZTM mają obowiązek wsiadania pierwszymi drzwiami składu w celu skasowania biletu u kierownika pociągu.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej KM oraz pod numerem tel. call center KM: (022) 364 44 44.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_f35cc - Profil
gość_f35cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie