Polski Bus: Nowa trasa Warszawa-Lublin-Rzeszów

22 września 2014 09:00
PolskiBus.com ogłosił nowe połączenia pomiędzy Warszawą, Lublinem i Rzeszowem – 5 razy dziennie. Bieżąca zmiana sprawia, że pasażerowie z Lublina zyskają zarówno połączenie z kolejnym dużym polskim miastem, jak i zwiększoną liczbę połączeń do Warszawy – 9 kursów dziennie.
Reklama
Mieszkańcy Rzeszowa będą mieli możliwość planowania podróży do stolicy korzystając zarówno z 5 nowych połączeń w ramach linii P7, jak również dotychczasowych 5 kursów bieżącej linii P10.

Nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Bilety już wkrótce będą dostępne na stronie przewoźnika.

- Informowanie o nowych trasach i połączeniach jest dla nas zawsze wyjątkowo przyjemnym momentem. Tym razem mam przyjemność poinformować, że kolejnym etapem naszego dynamicznego rozwoju jest połączenie Warszawy z Lublinem i Rzeszowem w ramach przedłużenia bieżącej linii P7. Cieszymy się z faktu, że możemy zaoferować mieszkańcom tych wspaniałych miast kolejne możliwości dogodnego planowania podróży wraz z dostępem do nowej destynacji – Rzeszowa. Z uwagą słuchaliśmy potrzeb i próśb naszych pasażerów, szczególnie z Lublina, którzy czekali na zwiększoną liczbę połączeń pomiędzy Lublinem a Warszawą. Te nowe połączenia są dodatkowymi informacjami do ostatnio ogłaszanych. Ciężko pracowaliśmy, aby z powodzeniem wdrożyć nowe połączenia, które poszerzą bieżący rozkład, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z możliwości przekazania naszym pasażerom tak dobrej informacji – mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektorhandlowy PolskiBus.com.

Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.
Fot. materiały prasowe PolskiBus.com
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Tagi
polskibus

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy