×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Latamy z Krakowa do Zielonej Góry


Dziś (19.09) o godzinie 14:25 samolot Eurolotu wystartował w pierwszy rejs z Krakowa do Zielonej Góry. Połączenie obsługiwane jest przez Bombardiera Q400. Według rozkładu maszyna wyląduje w stolicy polskiego wina o godz. 15:30.

Co więcej, za sterami zasiada kapitan Piotr Ożóg, który pochodzi właśnie z Zielonej Góry.

Otwarcie nowego połączenia poprzedziła konferencja prasowa, która odbyła się w siedzibie Fundacji Książąt Lubomirskich w Krakowie oraz w której udział wzięli przedstawiciele lokalnego samorządu, biznesu z województwa małopolskiego oraz lubuskiego, a także Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice i Eurolotu.

Dodatkowo samolot Eurolotu, o znakach SP-EQF, który wykonuje rejs inauguracyjny jest oznaczony naklejką z hasłem "Lubuskie warte zachodu".


Od 19 września do 24 października rejsy z Krakowa do Zielonej Góry, będą się odbywały w każdy piątek o godzinie 14:25, zaś rejs powrotny do grodu Kraka jest przewidziany na godz. 15:55.  Natomiast od 30 października połączenie to będzie realizowane w czwartek. Wylot do Zielonej Góry jest zaplanowany na godzinę 16:05, zaś do Krakowa samolot wystartuje o godz.17:30.

Bilety są dostępne w sprzedaży w cenie 99 złotych w jedną stronę na stronie internetowej eurolot.com oraz za pośrednictwem Call Center, a także u agentów sprzedaży.

Fot. Eurolotgość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie