Aromaterminal we Wrocławiu

15 września 2014 20:57
4 komentarze
Od teraz terminal wrocławskiego portu wypełniają specjalnie dobrane kompozycje aromatów, które mają sprawić, aby podróż stała się jeszcze bardziej przyjemna.
Reklama
W zależności od miejsca i przeznaczenia można wyczuć np. aromaty słodkie, ciepłe lub przytulne.

- Pragniemy w pozytywny sposób pobudzić zmysły podróżnych. Przyjemny zapach powita przylatujących i pożegna wybierających się w podróż. W każdym przypadku zapewni miłe doznania. Zapachowe gamy zostały dobrane specjalnie dla Portu Lotniczego Wrocław. Tak zwaną wizytówkę zapachową, która na co dzień będzie towarzyszyć pasażerom, opracowała firma ScentCare Polska. Dzięki temu lotnisko będzie się wyróżniało spośród wszystkich portów w kraju, a nawet na świecie. Zapachy będą przyjemne, delikatne i intrygujące - mówi Jarosław Wróblewski, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław.

Dobór odpowiednich zapachów nie jest łatwy. Zapach jest uwalniany przez system dyfuzorów. Jego instalacja w terminalu właśnie się zakończyła. Urządzenia zostały zamontowane w hali ogólnodostępnej lotniska, hali odlotów, a także w salonie VIP. Dla każdego z tych miejsc aromaty zostały opracowane osobno.

- Aromaty, których pasażerowie doświadczą w terminalu, to kreacje francuskich perfumiarzy z okolic Grasse - stolicy światowego perfumiarstwa. Zostały starannie dobrane we współpracy z lotniskiem. Można być pewnym, że będą wyjątkowe i spełnią swoje zadanie - mówi Jagoda Dobrowolska z firmy ScentCare Polska.


W części ogólnodostępnej dominuje zapach świeżości. Strefę kontroli bezpieczeństwa i hali odlotów wypełniają przede wszystkim aromaty relaksacyjne. W salonie VIP odpowiednia woń podkreśla elegancję i prestiż miejsca.

Z możliwości, jakie daje aromamarketing, często korzystają galerie handlowe, sklepy czy hotele. Niektóre firmy specjalnie opracowują taki zapach, który już stale będzie się kojarzył klientom z daną marką.

Fot. Wroclaw Airport
Tagi
wrocław

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_01536 2014-09-19 14:02   
gość_01536 - Profil gość_01536
Pan Kuś robi wszystko żeby się tylko mówił o Wrocławiu. Nie ważne że na nic komuś zapachy bo wolałby mieć jakieś nowe połączenie/przewoźnika. A nie ciągle ten Ryan (autobus pożal się Boże) Ważne że pachnie :/ Nie wiem na co komu zapachy w terminalu ? Skoro i tak ich nie czuć, ludzie pozatrudniani za 1000 PLN na śmieciówkach ale Pan prezes musi mieć ładny zapach w terminalu. Nędza :/ Nie robi nic oprócz bicia piany i brania ciężkich pieniędzy
gość_129da 2014-09-16 23:50   
gość_129da - Profil gość_129da
gość_e3801: W porównaniu do wielu polskich lotnisk mamy całkiem sporo połączeń, a Ty jeszcze narzekasz?...
gość_e3801 2014-09-16 21:33   
gość_e3801 - Profil gość_e3801
Lepiej niech zarząd weźmie sie za konkretna robotę a nie bzdurami sie zajmuje. Od 3 lat praktycznie zastój a oni zajmują sie zapachami w terminalu. Wole latać ze śmierdzącego kurnika ale mieć dokąd polecieć.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy