Rozbudowa call center

25 września 2006 15:28
3 komentarze
Reklama

Centralwings rozszerza swoją ofertę. Teraz konsultanci udzielają informacji o aktualnym rozkładzie i promocjach także w języku francuskim.

Wkrótce uruchomiony zostanie również dodatkowy numer telefonu.

Każdego dnia w tym roku z usług Call Center Centralwings korzysta do 2,5 tysięcy osób – to czterokrotnie więcej niż w 2005. Co dziesiąta rozmowa przeprowadzana jest w języku obcym: angielskim, włoskim lub niemieckim. Teraz telefoniczną rezerwacje biletów Centralwings może się odbywać także po francusku.

- Jeszcze w tym roku wchodzimy na rynek francuski, otwieramy pierwsze regularne połączenie Centralwings pomiędzy Polską a Francją, nasze samoloty polecą do Lille. – mówi mówi Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings. - Uznaliśmy więc, że konieczne jest rozszerzenie oferty call center. Chcemy, by nasi pasażerowie ze wszystkich krajów Unii, do których latamy, mogli korzystać z usług konsultantów. Ci ostatni przez 24 godziny na dobę udzielają informacji o lotach, sprzedają bilety, wprowadzają zmiany w istniejących rezerwacjach (np. nazwiska pasażera), współpracują z biurami podróży.

Liczba sprzedawanych przez nich biletów stanowi około 6 procent wszystkich rezerwowanych lotów Centralwings. Głównym kanałem sprzedaży pozostaje nadal internet (80 procent).

Od 1 października linia wprowadza także dodatkowy numer call center. To 0-801-080-112. Koszt rezerwacji biletu przez telefon wynosi 15 zł za każdego pasażera.

Dorota Kalinowska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
rze 2006-09-27 18:09   
rze - Profil rze
mogli by zaczac latac z rzeszowa :)
gosc_hmm 2006-09-27 10:12   
gosc_hmm - Profil gosc_hmm
Ja mysle ze C0 nie przetrwa tej zimy
pozdrawiam
gosc_sg 2006-09-25 15:42   
gosc_sg - Profil gosc_sg
Niech Central zacznie latac punktualnie bo ostatnio z krakowa ma opuznienia do 10 godzin. Jak sa 4 loty w ciągu dnia to każdy jest opuzniony nawet czartery. To jest kpona z pasażerów ale norma w Central wings. jak wam sie spieszy to wybierzcie innego przewożnika. Taka dobra rada. Pozdrawiam
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama