×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air India w Star Alliance od lipca11 lipca Air India zostanie pełnoprawnym członkiem sojuszu Star Alliance. Wczoraj (23.06) w Londynie prezesi linii członkowskich Stara,  zgodzili się w głosowani na wejście linii do sojuszu. Air India będzie pierwszym indyjskim przewoźnikiem zrzeszonym w alliansie lotniczym.

Działanie Star Alliance zostało częściowo wymuszone przez deklarację Qatar Airways, który chciał zasponsorować wejście linii Air India do sojuszu oneworld.- Star Alliance od zawsze uważał, że Indie są bardzo ważnym rynkiem lotniczym, który powinien być w pełni reprezentowany w naszym sojuszu. Przeprowadziliśmy ostatnio przegląd bezpieczeństwa Air India i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników jak i z ogólnych postępów poczynionych przez tego przewoźnika - powiedział Mark Schwab, dyrektor generalny Star Alliance.

W ramach członkostwa w sojuszu linia Air India zmieni malowanie jednego z Boeingów B787-8 Dreamliner. Samolot otrzyma pełne barwy alliansu.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie