×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Warszawy na Wyspy KanaryjskieLinie lotnicze Norwegian uruchomią dwa nowe połączenia z Warszawy na Wyspy Kanaryjskie. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z lotniska Chopina na Gran Canarię oraz Teneryfę.Pierwszy rejs z Warszawy na Gran Canarię został zaplanowany na 28 października 2014 roku. Loty będą się odbywały raz w tygodniu: we wtorki. Samolot będzie startował z Gran Canarii o godzinie 9:00, w Warszawie wyląduje o godzinie 15:40. Z lotniska Chopina samolot będzie startował o godzinie 16:20, na Gran Canarii spodziewany jest o godzinie 20:50.
Loty z Warszawy na Teneryfę zostaną uruchomione 29 października 2014 roku i będą realizowane raz w tygodniu, w środę. Samolot będzie startował z lotniska Reina Sofia o godzinie 8:00, w Warszawie wyląduje o godzinie 14:50. Rejs powrotny z lotniska Chopina został zaplanowany na godzinę 15:30, na Teneryfie spodziewany jest o godzinie 20:10.
Linie lotnicze Norwegian będą obsługiwały loty z Warszawy na Wyspy Kanaryjskie samolotami Boeing 737-800.

Anna Żuchlińskagość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie