Z Warszawy na Wyspy Kanaryjskie

Z Warszawy na Wyspy Kanaryjskie Linie lotnicze Norwegian uruchomią dwa nowe połączenia z Warszawy na Wyspy Kanaryjskie. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z lotniska Chopina na Gran Canarię oraz Teneryfę.Pierwszy rejs z Warszawy na Gran Canarię został zaplanowany na 28 października 2014 roku. Loty będą się odbywały raz w tygodniu: we wtorki. Samolot będzie startował z Gran Canarii o godzinie 9:00, w...
22/05/2014 13:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_07638 2014-06-02 20:10   
gosc_07638 - Profil gosc_07638
Nawiązując do cytatu: "idąc Twoim tropem to nigdy nie bedzie się z czego cieszyć, bo nawet jak wejdzie SIN to on już dawno lata do LHR, FRA czy CDG." Dodając szczyptę pokrętnej logiki do tego cytatu wszelkie LHR, FRA czy CGN mogą się schować, bo nie lata do nich np. tak luksusowa (i na dodatek bazuje na EPWA!) linia jak SRN. Nawet dają za darmo zatyczki do uszu!! PS. kiwas32 jak kupuje bilet, to za 220k $ i lata liniami 'VG', VG jak Virgin Galactic :D
marcowy 2014-05-27 12:58   
marcowy - Profil marcowy
a czy w tej cenie ( 700-1000) są w terminach wakacyjnych czy tylko na czerwiec ? ja osobiście szukałem czegoś w kierunku CYPR na wakacje i FR z KRK był najtańszy.
first 2014-05-27 11:53   
first - Profil first
Mietek: Przejrzałem w tej chwili ceny od czerwca do sierpnia. Najwyższa cena to 1761 PLN. Jednak na wiele samolotów/terminów ceny w granicach 700-1000 PLN. Pamiętać tez trzeba, ze wielu touroperatorów sprzedaje czartery "na zapytanie" i ich oferta nie jest widoczna w systemie rezerwacyjnym. Podsumowując: oferta DY nie wnosi wiele nowego na rynek. Oczywiście wiem, że część osób nie przyjmuje do wiadomości, że akurat kupowanie samych przelotów czarterowych przez internet, to słaby pomysł. Dla nich dobrym rozwiązaniem będzie oferta DY. A że często będzie droższa niż czarter, to już nie mój problem:)
mietek 2014-05-27 10:31   
mietek - Profil mietek
first: ja bym powiedział raczej, że standardowa cena w czarterach na Kanary to 2k, a nie 1-1,2k. Na promocjach to co innego, można dostać i za 400 zł.
first 2014-05-27 10:03   
first - Profil first
Bilety na TFS i LPA sprzedają też biura podróży. Najniższe ceny to ok. 500 PLN. Standardowo około 1000-1200 PLN. Choć w niektórych terminach bywają droższe. Oczywiście najtaniej jest na 1-2 tygodnie przed wylotem, ale trzeba liczyć się z tym, że sprzedaż zakończy się wcześniej ze względu na duży popyt. Ważne! Na stronach internetowych dostępne są tylko niektóre czartery. O więcej pytajcie w biurach podróży (najlepiej u dobrych agentów - bo mają oferty wielu touroperatorów).
aguirre 2014-05-26 00:11   
aguirre - Profil aguirre
W takiej częstotliwości lotów to pewnie większość miejsc wykupi konsorcjum biur podróży i ceny już nie będą konkurencyjne ... Do tego te dni ...
gosc_d2fb0 2014-05-25 11:11   
gosc_d2fb0 - Profil gosc_d2fb0
Jak jest ze slotami na lgw? Wystarcz po prostu latac jak na waw czy trzeba przejac\ odkupic jak na lhr?
gosc_18e8b 2014-05-24 23:15   
gosc_18e8b - Profil gosc_18e8b
kiwas ciekawe co mowia ludzie Z lgw? znowu dali nam jakies prowincjonalne lotnisko Waw, kicha jak tak dalej pojdzie to nigdy nie wycicniemy 40 milionow z naszego jednego pasa
gosc_70191 2014-05-23 21:00   
gosc_70191 - Profil gosc_70191
kiwas32: Co do wcześniejszego określenia przez ciebie Kanarów, jako kierunku dla pospólstwa się nie zgodzę. Jest to jeden z droższych kurortów w Europie.
maciek_waw 2014-05-23 18:11   
maciek_waw - Profil maciek_waw
Dlaczego pierwszy człon "Lotniska Chopina" piszecie z małej litery? Przecież to nazwa własna. Po raz któryś już to widzę, tym razem skomentowałem :)
Bardzo cieszą bezpośrednie połączenia na Kanary. Norwegian zwęszył interes tam, gdzie inni nadal się czają. Kwestia czasu, kiedy Ryanair wejdzie ze swoim połączeniem z WMI, może jeszcze w tym sezonie zimowym :)
gosc_c4cde 2014-05-23 17:50   
gosc_c4cde - Profil gosc_c4cde
To skoro tak sie zachwycacie przewoznikami z Zatoki to sobie poczytajcie skad maja zapewnione finansowanie.
zobacz link
gosc_6e0ea 2014-05-23 17:41   
gosc_6e0ea - Profil gosc_6e0ea
Dla mnie tez okrzyczany Turkish byl albo skrajnie zly, albo skrajnie dobry. W porownaniu Lufthansa oferuje dobrej jakosci i co najwazniejsze przewidywalny i solidny produkt. Na locie FRA - IST w Lufie byl catering taki sam: cieply obiad, szeroka gama bezplatnego alkoholu i bardzo mily personel. I dla mnie to wlasnie oni sa najlepsza linia w Europie. Pozatym od kiedy Turcja to Europa...
gosc_3c3c0 2014-05-23 17:21   
gosc_3c3c0 - Profil gosc_3c3c0
A jaki ranking nie jest zabawą? Twoje osobiste wrażenia? No wybacz, ale one nie są mirodajne, ponieważ nie są policzalne.
kiwas32 2014-05-23 16:51   
kiwas32 - Profil kiwas32
ten ranking skytrax to troche jak zabawa. Nie wiem czy można przywiązywać do nich uwagę. Moim zdaniem jeżeli już porównujemy LH i TK to LH jest lepsza pod każdym względem.
kokodzambo 2014-05-23 16:30   
kokodzambo - Profil kokodzambo
przy okazji turkish mial jeszcze stopover w Male
kokodzambo 2014-05-23 16:27   
kokodzambo - Profil kokodzambo
Pierwszy lot był Turkishem, tutaj różnica może była mniejsza, ale na lotach z/do WAW odniosłem wrażenie jakby się nikomu nic nie chciało, czyli wejście, lot wyjście...natomiast na innych odcinkach dosłownie rozpieszczanie paxa :) Może to taka moja autosugestia że jak loty do Polski napewno gorsze, ale znajomy który ze mną podróżował odniósł podbne wrażanie.
marcowy 2014-05-23 15:50   
marcowy - Profil marcowy
ale co to znaczy inny komfort: lepszy. gorszy ????? a ten pierwszy lot to Turkish ?
kokodzambo 2014-05-23 15:41   
kokodzambo - Profil kokodzambo
Ale mam takie jedno ciekawe spostrzeżenie, może to przypadek ale w moim odczuciu był dziwny - leciałem w tym roku WAW-IST-CMB-WAW oraz QR WAW-DOH-BKK-WAW. Abstrahując od poziomu Paxów to zupełnie inny komfort odczywałem na odcinkach z/do WAW a zupełnie inny na pozostałych. Mam na myśli serwis, stan samolotu itp.
kokodzambo 2014-05-23 15:36   
kokodzambo - Profil kokodzambo
Ja tam statystyk nie prowadzę bo mi się najzwyczajniej nie chce :) Poza tym, kto wie ile jest w tym prawdy... :)
gosc_36b3d 2014-05-23 15:29   
gosc_36b3d - Profil gosc_36b3d
Żadna linia nie jest dobra, bo przecież na lotniskach mają lądować tylko te samoloty, których pseudo-spotterzy jeszcze nie mają w swoich kolekcjach. Cała reszta jest g... warta. A jak na lotnisku lądują tylko te guana, to i całe lotnisko jest przecież g.... warte. Żeby Lotnisko Chopina mogło zarobić pozytywną opinię na forum, to powinny tu lądować wyłącznie: Air Vanuatu, Alaska Airlines, LAM, Royal Air Maroc i Air New Zealand. A i obowiązkowo Singapore
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy