×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Spory zbiorowe w PPL zakończoneSpory zbiorowe w PPL zakończone – nie będzie strajku na Lotnisku Chopina w Warszawie. Naczelny Dyrektor Portów Lotniczych Michał Kaczmarzyk i przedstawiciele zakładowych organizacji związkowych działających w PPL podpisali porozumienie dotyczące restrukturyzacji zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Oznacza to zakończenie wszystkich sporów zbiorowych wszczętych przez związki zawodowe i odwołanie strajku na Lotnisku Chopina.

Strony uzgodniły wprowadzenie w życie od dnia 5 maja br. programu dobrowolnych odejść dla pracowników. Jednocześnie strony przystąpiły do prac nad nowym zakładkowym układem zbiorowym pracy, którego zawarcie strony zadeklarowały do 30 września 2014 r. Związki zawodowe zobowiązały się też do zakończenia wszystkich sporów zbiorowych. 

- Interes pracowników musi być zawsze zbieżny z interesem firmy. Cieszę się, że udało nam się znaleźć w tym obszarze kompromis ze stroną społeczną. Dzięki temu teraz możemy skupić się na przekształceniu Portów Lotniczych w nowoczesną firmę zdolną do konkurowania na globalnym rynku – powiedział Michał Kaczmarzyk, naczelny dyrektor Portów Lotniczych.gość_f1097 - Profil
gość_f1097
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie