×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Z Krakowa do HeringsdorfuLinie lotnicze Eurolot ogłosiły uruchomienie sezonowego połączenia z Krakowa do Heringsdorfu. Rejsy z krakowskiego lotniska na wyspę Uznam będą realizowane w okresie od 7 czerwca do 7 września 2014 roku.
Loty będą się odbywały raz w tygodniu, w soboty. Samolot będzie startował z Krakowa o godzinie 11:45, w Heringsdorfie wyląduje o godzinie 13:15. Rejs powrotny został zaplanowany na godzinę 20:30, na krakowskim lotnisku spodziewany jest o godzinie 22:00.Ceny biletów zaczynają się od 199 złotych w jedną stronę i od 299 złotych w obie strony. W cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu rejestrowanego do 23 kg. Obowiązują zniżki dla dzieci - 50% od taryfy dla dzieci w wieku 2-15 lat i 100% od taryfy dla niemowląt do 2 lat.

Eurolot zwiększy również częstotliwość rejsów między Warszawą a Splitem. Od 18 czerwca do 10 września przewoźnik będzie realizował dodatkowe połączenie do Chorwacji w każdą środę.
W sumie Eurolot będzie oferował trzy loty tygodniowo między Warszawą a Splitem.

Anna Żuchlińskagość_9ec2a - Profil
gość_9ec2a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie