×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot poleciał do BydgoszczyEurolot zainaugurował wczoraj (14.04) rejsy z Warszawy do stolicy województwa kujawsko-pomorskiego - Bydgoszczy. Rejs o numerze K2 155 wykonał Bombardier Q400 o numerze rejestracyjnym SP-EQI. Po lądowaniu samolot został powitany tradycyjnym salutem wodnym.

Z okazji inauguracji połączenia, port w Bydgoszczy oraz Eurolot przygotowały wyjątkową niespodziankę dla pasażerów z regionu. O godz. 16.30 samolot polskiego przewoźnika zabrał gości w ok. 40-minutowy rejs widokowy nad województwem kujawsko-pomorskim. Za sterami zasiadał kapitan Marcin Pawlak, który jest rodowitym bydgoszczaninem. Uczestnikami specjalnego rejsu byli m.in. laureaci konkursów ogłaszanych w bydgoskich mediach, dziennikarze oraz przedstawiciele regionu i biznesu.

- Uruchomienie połączenia do Bydgoszczy to kolejny krok w realizacji naszej strategii wzmacniania pozycji Eurolotu w portach regionalnych. Wierzymy, że sprostamy oczekiwaniom pasażerów z województwa kujawsko-pomorskiego, a naszą ofertę i standard obsługi docenią zarówno osoby podróżujące biznesowo, jak i turystycznie – powiedział Tomasz Balcerzak, prezes Eurolotu.- Mamy nadzieję, że loty do Warszawy komfortowym samolotem w bardzo atrakcyjnych cenach i godzinach będą cieszyły się dużą frekwencją. Oddajemy do dyspozycji podróżnych 936 miejsc tygodniowo i zachęcamy do ich zapełniania. Naszym celem jest kontynuowanie i rozwijanie tego połączenia – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz.  

Rejsy na tej trasie będą wykonywane według rozkładu:
  • K2 152 Bydgoszcz 5:45 - 6:35 Warszawa
  • K2 155 Warszawa 17:30 - 18:20 Bydgoszcz
  • K2 156 Bydgoszcz 18:45 - 19:35 Warszawa
  • K2 157 Warszawa 22:50 - 23:40 Bydgoszcz
Bilety na rejsy z Warszawy do Bydgoszczy są dostępne na stronie internetowej eurolot.com, a także poprzez Call Center i u agentów sprzedaży. Ceny rozpoczynają się już od 99 złotych w jedna stronę.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie