×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AF-KLM pozwala na używanie elektronikiOd kwietnia br. holenderski przewoźnik KLM umożliwia swoim pasażerom korzystanie z osobistych urządzeń elektronicznych na pokładzie swoich maszyn, podczas całego lotu, łącznie z chwilą startu oraz lądowania. Wcześniej w tych momentach należało wyłączać wspomniane urządzenia. Podczas lotu można korzystać ze sprzętu, który nie wymaga połączenia komórkowego lub bezprzewodowego.Zmiany przepisów obejmują wszystkie urządzenia tego typu i są to przede wszystkim: laptopy, smartfony, tablety, e-czytniki oraz małe, przenośne konsole do gier. Warunkiem korzystania z nich jest ustawienie w urządzeniu "trybu samolotowego", który umożliwia, np. granie w gry, odtwarzanie muzyki, filmów czy książek oraz dostęp do plików po wyłączeniu całej komunikacji bezprzewodowej.

Poprzez zmianę regulacji, KLM dostosował swoją politykę w tym zakresie do swojego partnera – Air France, który umożliwia korzystanie z urządzeń mobilnych podczas całego lotu już od lutego br.KLM przykłada dużą wagę do nowoczesnych technologii i rozumie, jak ważne są one dla jego pasażerów. Holenderska linia od lat wiedzie prym w świadczeniu nowoczesnych usług swoim klientom, a proponowane rozwiązania zostały docenione m.in. w ramach E-Commerce Excellence Awards, a linia KLM otrzymała główną nagrodę w kategorii "Najlepsza Obsługa Klienta" oraz zdobyła nominacje w kategorii "Najlepsza Kampania Social Media" oraz "Najlepsza Linia lotnicza".

Fot. Piotr Bożyk, KLMgość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie