AF-KLM pozwala na używanie elektroniki

4 kwietnia 2014 11:42
1 komentarz
Reklama
Od kwietnia br. holenderski przewoźnik KLM umożliwia swoim pasażerom korzystanie z osobistych urządzeń elektronicznych na pokładzie swoich maszyn, podczas całego lotu, łącznie z chwilą startu oraz lądowania. Wcześniej w tych momentach należało wyłączać wspomniane urządzenia. Podczas lotu można korzystać ze sprzętu, który nie wymaga połączenia komórkowego lub bezprzewodowego.Zmiany przepisów obejmują wszystkie urządzenia tego typu i są to przede wszystkim: laptopy, smartfony, tablety, e-czytniki oraz małe, przenośne konsole do gier. Warunkiem korzystania z nich jest ustawienie w urządzeniu "trybu samolotowego", który umożliwia, np. granie w gry, odtwarzanie muzyki, filmów czy książek oraz dostęp do plików po wyłączeniu całej komunikacji bezprzewodowej.

Poprzez zmianę regulacji, KLM dostosował swoją politykę w tym zakresie do swojego partnera – Air France, który umożliwia korzystanie z urządzeń mobilnych podczas całego lotu już od lutego br.KLM przykłada dużą wagę do nowoczesnych technologii i rozumie, jak ważne są one dla jego pasażerów. Holenderska linia od lat wiedzie prym w świadczeniu nowoczesnych usług swoim klientom, a proponowane rozwiązania zostały docenione m.in. w ramach E-Commerce Excellence Awards, a linia KLM otrzymała główną nagrodę w kategorii "Najlepsza Obsługa Klienta" oraz zdobyła nominacje w kategorii "Najlepsza Kampania Social Media" oraz "Najlepsza Linia lotnicza".

Fot. Piotr Bożyk, KLM

Ostatnie komentarze

veinte 2014-04-05 13:47   
veinte - Profil veinte
Pewnie Holendrzy skarzyli sie na rozny standard miedzy AF a KLM :) Albo po prostu pragmatycznie zmieniono prawo jak to zawsze ma miejsce w NL :) Co sie dzieje w spoleczenstwie i nie da sie uniknac trzeba wiec dopasowac prawodastwo do tego :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy