×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair zadowolony z B787 LOT-uBoeing 787 (SP-LRD) Polskich Linii Lotniczych LOT powrócił w ubiegłym tygodniu (8.01) z Helsinek. Przez 11 dni Dreamliner polskiego przewoźnika wykonywał rejsy na trasie Helsinki - Nowy Jork (JFK) dla Finnaira. Spełnił wszystkie oczekiwania fińskiego przewoźnika. 

- Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy od naszych klientów, członków załóg Finnaira latających z pracownikami LOT-u, a także od fińskich mediów - powiedziała nam Mari Rouvi z działu prasowego linii Finnair.Polski przewoźnik udostępnił maszynę fińskiej linii w tzw. formule ACMI (wet-lease), czyli zapewniając m.in. załogi polskiego przewoźnika oraz obsługę techniczną. Wynajęcie samolotu od LOT-u związane jest z rozpoczęciem modernizacji kolejnych ośmiu samolotów Finnaira, obsługujących rejsy transkontynentalne, które wyposażone zostaną w nową klasę biznes.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie