Rusza Plebiscyt "Najlepsza Linia 2013"

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
10 listopada 2013 23:03
20 komentarzy
Reklama

Rozpoczynamy głosowanie na "Najlepszą Linię Lotniczą 2013"! Pasazer.com już po raz dziesiąty organizuje plebiscyt, w którym Czytelnicy będą mogli docenić swoich ulubionych przewoźników.

Od dziś (10.11) do 10 lutego 2014 roku poprzez dedykowaną stronę internetową każdy Czytelnik Pasazer.com będzie mógł oddać głos w aż pięciu kategoriach:
  1. najlepsza linia niskokosztowa,
  2. najlepsza linia tradycyjna na lotach krótkodystansowych,
  3. najlepsza linia tradycyjna na lotach dalekodystansowych,
  4. najlepsza linia czarterowa,
  5. najlepsza linia nielatająca do Polski.
Dla głosujących przewidzieliśmy nagrodę - tablet Iconia B1 ufundowany przez firmę Acer. Zwycięzcę wybierze redakcja Pasazer.com spośród osób, które zagłosują, podadzą numer lotu i przedstawią uzasadnienie oceny - wygrywa najciekawsze!


W porównaniu z poprzednią edycją Plebiscytu poszerzyliśmy listę kategorii o dwie nowe. Zadecydowaliśmy o podziale kategorii przewoźników tradycyjnych w zależności od długości rejsu. Wynika to z tego, że różnice pomiędzy ofertą na trasach krótkodystansowych a długodystansowych są coraz większe.Drugą nowością jest kategoria najlepszej linii nie oferującej lotów do Polski. Coraz więcej osób decyduje się na loty z portów zagranicznych, korzystając z większej niż w Polsce oferty kierunków. W tym roku Czytelnicy Pasazer.com po raz pierwszy mają możliwość ocenienia także tych linii.

W tej kategorii wybraliśmy 25 największych linii sieciowych z tej kategorii, celowo unikając przewoźników niskokosztowych np. z Azji Południowo-Wschodniej. W opinii redaktorów Pasazer.com daje to wystarczająco duży wybór, uwzględniający większość linii, którymi latają Polacy. Równocześnie skupiamy się na produkcie dalekodystansowym, a nie regionalnym.

Podobnie jak w ubiegłym roku nagrody przyzna też kapituła złożona z przedstawicieli lotnisk, ekspertów lotniczych i dziennikarzy. Specjaliści ocenią przewoźników w następujących kategoriach:
  1. najlepszą biznesową linię lotniczą, 
  2. najważniejsze wydarzenie roku,
  3. najlepszego menedżera 
  4. najlepszą nową trasę, 
  5. najlepszą kampanię reklamową,
Głównym partnerem Plebiscytu "NLL 2013" jest Port Lotniczy Lublin, a partnerem merytorycznym Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.


Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_88885 2013-11-13 21:12   
gosc_88885 - Profil gosc_88885
w6 ze swoimi 30 samolotami to inna liga bez porownania z fr czy ezy
gosc_dadb5 2013-11-13 20:33   
gosc_dadb5 - Profil gosc_dadb5
FR już próbował przepędzić W6 z BUD i jakoś mu się nie udało. Podobnie będzie z rynkiem warszawskim, jest miejsce dla obydwu przewoźników, a nowe trasy W6 CFU, HER, TLV pokazują, że Węgrzy na poważnie chcą się rozwijać na rynku warszawskim. A jeśli chodzi o perspektywy rozwoju to oczywistym jest, że Polacy dopiero się rozkręca w podróżowaniu na własną rękę i roku na rok będzie coraz lepiej :)
gosc_50af0 2013-11-13 19:20   
gosc_50af0 - Profil gosc_50af0
hhmmm, Ryanair nie jest na pewno najlepszy. Wizzair bądź EasyJet!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama