Warszawa-Tel Awiw. Hurghada zawieszona

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
21 sierpnia 2013 15:34
14 komentarzy
Reklama

Linie Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do Tel Awiwu. Węgierski przewoźnik niskokosztowy zapowiedział również, że w związku z niestabilną sytuacją w Egipcie, połączenia z Katowic oraz Warszawy do Hurghady nie zostaną uruchomione w październiku 2013 roku, jak pierwotnie zakładano.

Rejsy z Warszawy do Tel Awiwu wystartują 25 listopada 2013 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu. Bilety na trasie do Tel Awiwu mają się pojawić w sprzedaży do 26 sierpnia 2013 roku. Za przelot w jedną stronę zapłacimy od 249 PLN.

- To dla nas bardzo ważne, że możemy zaoferować polskim pasażerom nowe połączenie z Warszawy do Tel Awiwu, zwłaszcza w obliczu wstrzymania lotów do Hurghady. Wyrażamy wielki żal z powodu niepokojów politycznych, które trwają w Egipcie i przyjmujemy z powagą i odpowiedzialnością obawy polskich władz w sprawie podróży do tego rejonu. Stąd nasza decyzja o zawieszeniu lotów do Hurghady. Planujemy wznowienie tych połączeń, jak tylko sytuacja w Egipcie się ustabilizuje. Poprzez uruchomienie lotów z Warszawy do Tel Awiwu, chcemy podkreślić nasze zobowiązanie wobec polskich pasażerów do oferowania im zawsze doskonałej i bogatej oferty lotów w atrakcyjnych cenach. Na nadchodzący sezon zimowy w ramach usługi Wizz Tours, będziemy oferować od października najwyższej jakości pakiety wakacyjne do Larnaki, Tel Awiwu i innych lokalizacji dostępnych w siatce połączeń Wizz Air. Rozpoczęcie promocji już niebawem, a konsumenci mogą już teraz rejestrować się na wizztours.com i wyszukiwać najlepsze oferty
– powiedział Daniel De Carvalho, dyrektor ds. komunikacji Wizz Aira

Linie lotnicze Wizz Air kontaktują się ze wszystkimi pasażerami, którzy już dokonali rezerwacji na loty do Hurghady i prowadzą zwrot poniesionych kosztów za bilety lotnicze. Loty do kurortów nad Morzem Czerwonym zostaną wznowione, jak tylko ustabilizuje się sytuacja polityczna w Egipcie.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
wojtek 2013-08-22 14:17   
wojtek - Profil wojtek
henry93: wiesz coś czego nie wiemy my? Nie słyszałem, żeby planowali zakup innych samolotów niż A320. A sharklety chociaż zmniejszają zużycie paliwa nie sprawią, żeby loty te były opłacalne. Zbyt daleko, w tym czasie samolot mógłby wykonać kilka rotacji zarabiając na tym więcej. Przewiduje, że Dubaju z Polski Wizzairem prędko (o ile w ogóle) nie zobaczymy.
henry93 2013-08-21 22:35   
henry93 - Profil henry93
gosc_48dc1: Wizz nie lata na trasie KTW-DWC, bo na razie nie mają odpowiedniej maszyny, aby wykonać te loty. Poczekajmy do wiosny ;)
gosc_29be7 2013-08-21 22:33   
gosc_29be7 - Profil gosc_29be7
Hallelujah WRESZCIE WRESZCIE CZEKALAM NA TEN MOMENT 12 LAT!!!!!
NO TERAZ NIECH SIE EL-AL I LOT POKUJA BO IDA Z TORBAMI!!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama