×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Warszawa-Tel Awiw. Hurghada zawieszonaLinie Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do Tel Awiwu. Węgierski przewoźnik niskokosztowy zapowiedział również, że w związku z niestabilną sytuacją w Egipcie, połączenia z Katowic oraz Warszawy do Hurghady nie zostaną uruchomione w październiku 2013 roku, jak pierwotnie zakładano.

Rejsy z Warszawy do Tel Awiwu wystartują 25 listopada 2013 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu. Bilety na trasie do Tel Awiwu mają się pojawić w sprzedaży do 26 sierpnia 2013 roku. Za przelot w jedną stronę zapłacimy od 249 PLN.

- To dla nas bardzo ważne, że możemy zaoferować polskim pasażerom nowe połączenie z Warszawy do Tel Awiwu, zwłaszcza w obliczu wstrzymania lotów do Hurghady. Wyrażamy wielki żal z powodu niepokojów politycznych, które trwają w Egipcie i przyjmujemy z powagą i odpowiedzialnością obawy polskich władz w sprawie podróży do tego rejonu. Stąd nasza decyzja o zawieszeniu lotów do Hurghady. Planujemy wznowienie tych połączeń, jak tylko sytuacja w Egipcie się ustabilizuje. Poprzez uruchomienie lotów z Warszawy do Tel Awiwu, chcemy podkreślić nasze zobowiązanie wobec polskich pasażerów do oferowania im zawsze doskonałej i bogatej oferty lotów w atrakcyjnych cenach. Na nadchodzący sezon zimowy w ramach usługi Wizz Tours, będziemy oferować od października najwyższej jakości pakiety wakacyjne do Larnaki, Tel Awiwu i innych lokalizacji dostępnych w siatce połączeń Wizz Air. Rozpoczęcie promocji już niebawem, a konsumenci mogą już teraz rejestrować się na wizztours.com i wyszukiwać najlepsze oferty
– powiedział Daniel De Carvalho, dyrektor ds. komunikacji Wizz Aira

Linie lotnicze Wizz Air kontaktują się ze wszystkimi pasażerami, którzy już dokonali rezerwacji na loty do Hurghady i prowadzą zwrot poniesionych kosztów za bilety lotnicze. Loty do kurortów nad Morzem Czerwonym zostaną wznowione, jak tylko ustabilizuje się sytuacja polityczna w Egipcie.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie