×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA uruchomi loty z Kijowa do BangkokuLinie lotnicze Ukraine International Airlines planują uruchomienie połączenia z Kijowa do Bangkoku. Pierwszy rejs z ukraińskiego lotniska do Tajlandii został zaplanowany na 20 stycznia 2014 roku.
Loty będą się odbywały trzy razy w tygodniu. Rejs PS 271 będzie startował z Kijowa w każdy poniedziałek, środę oraz sobotę o godzinie 22:30, w Bangkoku spodziewany jest o godzinie 13:10 następnego dnia. Lot powrotny PS 272 z Tajlandii został zaplanowany w każdy poniedziałek, środę oraz piątek na godzinę 2:20, na lotnisku Boryspol wyląduje o 7:30 lokalnego czasu.

Linie lotnicze Ukraine International Airlines będą obsługiwały połączenie między Kijowem a Bangkokiem samolotem Boeing 767. 

Pod koniec czerwca linie lotnicze WindRose również ogłosiły uruchomienie rejsów z lotniska Boryspol do Bangkoku. Loty mają wystartować pod koniec października 2013 roku i będą realizowane trzy razy w tygodniu samolotem Airbus A330.

Anna Żuchlińskagość_8ff27 - Profil
gość_8ff27
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie