×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Nowa usługa - MultiCityW systemie sprzedaży eurolot.com wprowadzona została dziś (4.07) nowa usługa – MultiCity. Aplikacja pozwoli na dokonywanie rezerwacji podróży w systemie wieloetapowym.

Dokonując rezerwacji na stronie eurolot.com, pasażer będzie mógł wybrać opcje podróży w jedną stronę, w dwie strony lub MultiCity. Dzięki temu pasażerowie Eurolotu będą mogli stworzyć swój własny, dostosowany do oczekiwań plan przelotów.Usługa MultiCity pozwala na elastyczne planowanie podróży, złożonej maksymalnie z 4 odcinków. Podróż można będzie rozpocząć i zakończyć w różnych miastach, co umożliwi swobodne planowanie pobytu w wybranym kraju.

Takie rozwiązanie jest idealne m.in. dla żeglarzy, którzy planują dolecieć do Zadaru, następnie jachtem dopłynąć do Dubrovnika i wrócić samolotem bezpośrednio z Dubrovnika do Gdańska.

Rezerwując podróż wieloetapową należy pamiętać, aby plan podróży umożliwiał odprawę na następnym segmencie w czasie do tego wymaganym, czyli najpóźniej 40 min. przed rozkładowym czasem odlotu.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie