Eurolot: Nowa usługa - MultiCity

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
04 lipca 2013 18:45
9 komentarzy
Reklama

W systemie sprzedaży eurolot.com wprowadzona została dziś (4.07) nowa usługa – MultiCity. Aplikacja pozwoli na dokonywanie rezerwacji podróży w systemie wieloetapowym.

Dokonując rezerwacji na stronie eurolot.com, pasażer będzie mógł wybrać opcje podróży w jedną stronę, w dwie strony lub MultiCity. Dzięki temu pasażerowie Eurolotu będą mogli stworzyć swój własny, dostosowany do oczekiwań plan przelotów.Usługa MultiCity pozwala na elastyczne planowanie podróży, złożonej maksymalnie z 4 odcinków. Podróż można będzie rozpocząć i zakończyć w różnych miastach, co umożliwi swobodne planowanie pobytu w wybranym kraju.

Takie rozwiązanie jest idealne m.in. dla żeglarzy, którzy planują dolecieć do Zadaru, następnie jachtem dopłynąć do Dubrovnika i wrócić samolotem bezpośrednio z Dubrovnika do Gdańska.

Rezerwując podróż wieloetapową należy pamiętać, aby plan podróży umożliwiał odprawę na następnym segmencie w czasie do tego wymaganym, czyli najpóźniej 40 min. przed rozkładowym czasem odlotu.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_d1def 2013-07-10 09:43   
gosc_d1def - Profil gosc_d1def
Tak a żadnej promocji wakacyjnej jak nie było tak nie ma dalej fajnie bilety nic nie staniały na wakacyjny choć by czas i lotniska na tym tracą miedzy innymi Gdańsk jak i Szczecin ludzie tłoczą się pociągami
krzysieksea 2013-07-05 18:28   
krzysieksea - Profil krzysieksea
Rewelacja. Naprawde? Nagroda Nobla sie nalezy za opoznienie takiej mozliwosci. Nie wiedzialem ze takiej mozliwosci nie bylo. Skostniala organizacja. Wstyd podawac w wiadomosciach.
shorty 2013-07-05 10:09   
shorty - Profil shorty
lepiej późno niż wcale
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama