×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Scandjet pomaga pasażerom EurolotuW związku ze skasowaniem przez Eurolot połączeń z Warszawy do Rijeki oraz z Gdańska do Rijeki biuro Scandjet przygotowało specjalną ofertę dla poszkodowanych pasażerów tej linii, chcących udać się na wakacje do słonecznej Chorwacji. 

Każda osoba posiadająca rezerwację Eurolotu na wyżej wymienionych anulowanych trasach, może zakupić bilet w dwie strony w specjalnej cenie 399 zł na połączenie Warszawa - Zadar - Warszawa. 

Oferta obowiązuje aż do wyczerpania miejsc, przez cały sezon letni 2013. 

W celu zakupu biletu w specjalnej cenie należy wysłać swoje potwierdzenie skasowanej rezerwacji Eurolot pod adres mailowy: poland@scandjet.aero oraz podać termin planowanego lotu. 

Scandjet założy nową rezerwację, którą będzie można opłacić przelewem. Rozkład lotów z Warszawy do Zadaru można znaleźć na stronie internetowej biura.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_0599d - Profil
gość_0599d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie