×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Glasgow zamiast PrestwickOd 1 marca Wizz Air przenosi swoje loty z lotniska Glasgow Prestwick (PIK) na lotnisko Glasgow International (GLA). Przewoźnik lata do Glasgow z Gdańska i Warszawy.

- Wierzymy, że także w Szkocji istnieje spory potencjał wzrostu, a przeniesienie połączeń na Lotnisko Glasgow będzie krokiem w stronę przyszłych pasażerów i zwiększenia sieci połączeń. Jesteśmy przekonani, że Polacy, odwiedzający Szkocję docenią dogodną lokalizację lotniska - mówi Stijn Vandermoere, dyrektor ds. rozwoju i planowania w Wizz Air.
Lotnisko Glasgow Prestwick położone jest  50 km na południowy-zachód od centrum Glasgow, zaś lotnisko Glasgow International położone jest 13 km na zachód od centrum miasta, blisko miejscowości Paisley i Renfrew w hrabstwie Renfrewshire.

- Cieszymy się bardzo, że możemy powitać Wizz Air na pokładzie, co jest doskonałą nowiną dla Lotniska Glasgow. Dzięki temu, będziemy mogli oferować naszym klientom nie tylko większy wybór, ale także wzmocni to naszą łączność z głównymi miastami w Europie. Dodatkowo oznacza to, że możemy teraz dodać Polskę do naszej długiej listy połączeń, po ponad 15 letniej przerwie - mówi Amanda McMillan, dyrektor zarządzający na lotnisku Glasgow.gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie