Wizz Air: Glasgow zamiast Prestwick

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 stycznia 2013 10:22
9 komentarzy
Reklama

Od 1 marca Wizz Air przenosi swoje loty z lotniska Glasgow Prestwick (PIK) na lotnisko Glasgow International (GLA). Przewoźnik lata do Glasgow z Gdańska i Warszawy.

- Wierzymy, że także w Szkocji istnieje spory potencjał wzrostu, a przeniesienie połączeń na Lotnisko Glasgow będzie krokiem w stronę przyszłych pasażerów i zwiększenia sieci połączeń. Jesteśmy przekonani, że Polacy, odwiedzający Szkocję docenią dogodną lokalizację lotniska - mówi Stijn Vandermoere, dyrektor ds. rozwoju i planowania w Wizz Air.
Lotnisko Glasgow Prestwick położone jest 50 km na południowy-zachód od centrum Glasgow, zaś lotnisko Glasgow International położone jest 13 km na zachód od centrum miasta, blisko miejscowości Paisley i Renfrew w hrabstwie Renfrewshire.

- Cieszymy się bardzo, że możemy powitać Wizz Air na pokładzie, co jest doskonałą nowiną dla Lotniska Glasgow. Dzięki temu, będziemy mogli oferować naszym klientom nie tylko większy wybór, ale także wzmocni to naszą łączność z głównymi miastami w Europie. Dodatkowo oznacza to, że możemy teraz dodać Polskę do naszej długiej listy połączeń, po ponad 15 letniej przerwie - mówi Amanda McMillan, dyrektor zarządzający na lotnisku Glasgow.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
wojtek 2013-01-28 22:54   
wojtek - Profil wojtek
Do Edmonton to jeszcze względnie niedawno latał, na początku XXI wieku :)
krzysiekl 2013-01-28 22:49   
krzysiekl - Profil krzysiekl
wojtek: widać, że LOT latał juz w wiele miejsc...najlepsze ma za sobą?
Glasgow, Singapur, Edmonton, Bombaj, Dubaj...
ktgracz 2013-01-28 22:37   
ktgracz - Profil ktgracz
Może (jak EasyJet) wizz zaczyna (stała trasa z WAW do BUD) unikać Ryanair (dubluje im wypracowane trasy nie tylko w PL, ale i np. Rumunii) i woli iść na wojnę c-e-n-o-w-ą z liniami typu EasyJet lub tradycyjnymi liniami :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama