Lotnisko Panama City (PTY)

Port lotniczy Tocumen Intl Arpt znajduje się w Panama i posługuje się kodem PTY. Z lotniska operują takie linie lotnicze jak Air Europa, Air France, Emirates, KLM, TAP Portugal.
Poniżej znajduje się również mapa okolic lotniska, ułatwiająca dojazd do portu lotniczego, lista połączeń dostępnych z Tocumen Intl Arpt a także opinie o lotnisku napisane przez naszych polskich pasażerów.

Zarezerwuj hotel w Panama City (PTY)

Zarezerwuj hotel w mieście Panama City (PTY)

Mapa okolic lotniska

Parking przy lotnisku Panama City

Zarezerwuj auto w Panama City (PTY)

Opinie o lotnisku Panama City

mankut1980 21/02/2017 15:48   
7 Zalety: Proste i przestrzenne. Wszystkie wejścia do samolotów na jednym poziomie. Sporo sklepów w dobrych cenach porównując z europom. Odpowiednia liczba miejsc dla pasażerów oczekujących. Sporo restauracji na poziomie 2. Od kurczaka po krewetki. Wywoływanie pasażerów w 5 grupach co pomaga płynnemu wprowadzaniu pasażerów. Miłą przyjazna obsługa.

Wady: Toalety na poziomie odlotów i przylotów katastroficzne, mało sedesów, rzadko sprzątane. Jak na giga tranzyt pasażerów na tym lotnisku stosunkowo mało toalet. Ratunkiem są toalety na poziomie 2, tam o czystość dbają zapewne restauratorzy, więc jest spoko. WF tylko 2h. Nie wiem czy to wada ale na lotnisku w Panamie obowiązuje system pierwszeństwa "uprzywilejowanych" Pierwszeństwo mają ludzie (po za VIP) matki z dzieckiem, starsi, inwalidzi. Efekt Matki wchodzą w pierwszeństwie nawet z dziećmi 15 lat, do tego doklejają się ojcowie wujki i ciotki, a że Ameryka Południowa słynie z wielkiego przyrostu więc 70 % wchodzi z pierwszeństwem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy