×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Panama City (PTY)


Tocumen Intl Arpt
Port lotniczy Tocumen Intl Arpt znajduje się w Panama City w Panama i posługuje się kodem IATA PTY. Operuje z niego m.in. Air Europa, Emirates, TAP Portugal, KLM oraz Air France.

  • Okazje z Polski na lotnisko Panama City (PTY)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Panama City


Wypożycz auto na lotnisku Panama City


Linie na lotnisku Panama CityZalety: Proste i przestrzenne. Wszystkie wejścia do samolotów na jednym poziomie. Sporo sklepów w dobrych cenach porównując z europom. Odpowiednia liczba miejsc dla pasażerów oczekujących. Sporo restauracji na poziomie 2. Od kurczaka po krewetki. Wywoływanie pasażerów w 5 grupach co pomaga płynnemu wprowadzaniu pasażerów. Miłą przyjazna obsługa.
Wady: Toalety na poziomie odlotów i przylotów katastroficzne, mało sedesów, rzadko sprzątane. Jak na giga tranzyt pasażerów na tym lotnisku stosunkowo mało toalet. Ratunkiem są toalety na poziomie 2, tam o czystość dbają zapewne restauratorzy, więc jest spoko. WF tylko 2h. Nie wiem czy to wada ale na lotnisku w Panamie obowiązuje system pierwszeństwa "uprzywilejowanych" Pierwszeństwo mają ludzie (po za VIP) matki z dzieckiem, starsi, inwalidzi. Efekt Matki wchodzą w pierwszeństwie nawet z dziećmi 15 lat, do tego doklejają się ojcowie wujki i ciotki, a że Ameryka Południowa słynie z wielkiego przyrostu więc 70 % wchodzi z pierwszeństwem.
7

/10

21/02/2017 15:48,  

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Panama City

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie