×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Air France (AF)


 5.9

/10

Air FranceAir France to francuskie linie lotnicze, wchodzące w skład holdingu Air France-KLM. Portem macierzystym jest lotnisko w Roissy pod Paryżem (Charles de Gaulle). Flota Air France składa się z samolotów Airbus A319-100, Airbus A320-200, Boeing 777-200. Obecnie siatka połączeń obejmuje wszystkie kontynenty. Linia należy do stowarzyszenia SkyTeam.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Latają do Wrocławia, ciekawa siatka połączeń i wygodne samoloty.
Wady: Bardzo źle traktują pasażerów bez statusu w ich programach lojalnościowych. Przy odprawie prawie idealnie 30 godzin przed odlotem lecąc z grupą zostają przydzielone miejsca, bez możliwości zmiany, które są rozrzucone po całym samolocie, na dodatek żadne z nich nie jest przy oknie. LOT i inni robią tak samo, ale u nich można przynajmniej wykupić konkretne miejsca przed odprawą. W Air France na trasach obsługiwanych przez HOP! nie ma takiej możliwości. Na stronie jest tylko napisane, że miejsca można zarezerwować dopiero na odprawie.
2

/10

30/04/2019 15:44,  
Zalety: uprzejmy personel, dobra siatka polaczen
Wady: SIEDZENIA w samolotach. W zwiazku z opoznieniem mojego lotu z Aten operowanego przez KLM, zeby nie stracic przesiadki i nie nocowac na lotnisku zostalem przerzucony na rejs Air France. Lot 3 godzinny, siedzenia zablokowane w pozycji pionowej i potworny scisk. Bede unikac Air France jak sie da, bo blokowanie siedzen na jednak troche dlugich lotach to jednak zachowanie niegodne tradycyjnych linii lotniczych.
3

/10

01/03/2019 09:47,  
Zalety: Miły sympatyczny personel, często przystępne ceny biletów, poczęstunek na pokładzie, coraz więcej możliwosci lotów z Polski.
Wady: nie zauważyłem większych wad
8

/10

02/01/2019 11:45,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie