Linia lotnicza Air France (AF)

Lotnisko  Linia lotnicza Air France (AF) 5.9 Air France to francuskie linie lotnicze, wchodzące w skład holdingu Air France-KLM. Portem macierzystym jest lotnisko w Roissy pod Paryżem (Charles de Gaulle). Flota Air France składa się z samolotów Airbus A319-100, Airbus A320-200, Boeing 777-200. Obecnie siatka połączeń obejmuje wszystkie kontynenty. Linia należy do stowarzyszenia SkyTeam.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

WROMK 30/04/2019 15:44   
WROMK - Profil WROMK
2 Zalety: Latają do Wrocławia, ciekawa siatka połączeń i wygodne samoloty.

Wady: Bardzo źle traktują pasażerów bez statusu w ich programach lojalnościowych. Przy odprawie prawie idealnie 30 godzin przed odlotem lecąc z grupą zostają przydzielone miejsca, bez możliwości zmiany, które są rozrzucone po całym samolocie, na dodatek żadne z nich nie jest przy oknie. LOT i inni robią tak samo, ale u nich można przynajmniej wykupić konkretne miejsca przed odprawą. W Air France na trasach obsługiwanych przez HOP! nie ma takiej możliwości. Na stronie jest tylko napisane, że miejsca można zarezerwować dopiero na odprawie.
dominosik 01/03/2019 09:47   
dominosik - Profil dominosik
3 Zalety: uprzejmy personel, dobra siatka polaczen

Wady: SIEDZENIA w samolotach. W zwiazku z opoznieniem mojego lotu z Aten operowanego przez KLM, zeby nie stracic przesiadki i nie nocowac na lotnisku zostalem przerzucony na rejs Air France. Lot 3 godzinny, siedzenia zablokowane w pozycji pionowej i potworny scisk. Bede unikac Air France jak sie da, bo blokowanie siedzen na jednak troche dlugich lotach to jednak zachowanie niegodne tradycyjnych linii lotniczych.
matbit 02/01/2019 11:45   
matbit - Profil matbit
8 Zalety: Miły sympatyczny personel, często przystępne ceny biletów, poczęstunek na pokładzie, coraz więcej możliwosci lotów z Polski.

Wady: nie zauważyłem większych wad
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama