×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Newcastle (NCL)


Newcastle Intl
Newcastle International Airport to średniej wielkości port lotniczy, w północnej części Wielkiej Brytanii. Lotnisko to wybierają przede wszystkim podróżni udający się do miast Newcastle, Sunderland, Carlisle, Darlington, Durham. Newcastle Airport jest oddalony o 10 km od centrum Newcastle. Lotnisko posiada jeden przestronny terminal.

Port lotniczy obsługuje przede wszystkim loty krajowe i międzynarodowe a sezonowo również loty dalekiego zasięgu.


  • Okazje z Polski na lotnisko Newcastle (NCL)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Newcastle


Jak dojechać na lotnisko Newcastle?


Samochodem:
Od północy: Autostrada A1 do skrzyżowania z autostradą A696, która prowadzi bezpośrednio do Newcastle International Airport.

Od południa: Należy jechać na północ autostradą A1, minąć centrum miasta i zjechać na autostradę A696, która prowadzi bezpośrednio do lotniska.

Od zachodu: Autostrada nr A69 łączy się z autostradą A1, z której to należy zjechać na autostradę A696, która prowadzi bezpośrednio do lotniska.

Nawigacja satelitarna: kod pocztowy lotniska NE13 8BZ.Kolej/Metro:
Tyne and Wear Metro to sieć 60 stacji metra obsługujących Newcastle, Gateshead, Sunderland, North Tyneside oraz South Tyneside.

Stacja metra znajduję się na lotnisku. Podróż do centrum Newcastle zajmuje około 25 minut. Metro rozpoczyna pracę o 5.44 rano i kursuje co 12 minut do 23:58. Natomiast podróż do centrum Sunderlandu zajmuje około 55 minut. Metro kursuje co 15 minut od 5.44 do 22:57.

Więcej informacji strona www: www.nexus.org.uk/metro. Z lotniska metrem dojedziemy również na główny dworzec kolejowy Newcastle czyli Newcastle Central Station.

Autobusem:
Newcastle (Eldon Square) - Ponteland, Linie nr: X77, X78, X79, Kursują: poniedziałek - sobota, Blyth - Newcastle International Airport- Kingston Park, Linia nr: 101, Kursują: poniedziałek - sobota,

Informacja: tel. 0871 200 22 33 lub www: www.traveline.info

Taxi:
Airport Taxis, to oficjalny przewoźnik taxi dla lotniska w Newcastle. Jedyna kompania taxi, która może operować pod terminalem.

Serwis taxi. Płatności: gotówka, czek lub karta płatnicza, Samochody: od 4 to 7 miejsc, Taxi przystosowane do obsługi niepełnosprawnych, 365 dni w roku.

Rezerwacje i kontakt (Terminal 1) lub:

Tel: +44 (0) 191 214 6969 Fax: +44 (0) 191 214 6996 WWW: www.airport-taxis.co.uk

Wypożycz auto na lotnisku NewcastlePołączenia z tego lotniskaOpinie o lotnisku Newcastle


Nikt jeszcze nie ocenił tego lotniska, zrób to jako pierwszy!

Powiązane wiadomości


Brak powiązanych wiadomości o Newcastle

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie