×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Jet2.com (LS)


 6.4

/10

Jet2.comJet2.com rozpoczęła działalność w lutym 2003.

Jet2 latała pomiędzy Krakowem, a Newcastle i Leeds Bradford. Rejsy do Newcastle zostały zawieszone sezon po ich uruchomieniu, zaś rejsy do Leeds w październiku 2009, kiedy to linia definitywnie wycofała się z polskiego rynku.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Veronic
Veronic
Zalety: chyba takie że w ogóle lata z Polski (szkoda, że z KRK)
Wady: na pokładzie CC zupełnie nie pomocny, podczas upału w Krakowie nie chcieli włączyć klimatyzacji, bo "NIE", co z tego że samolot to wygodny 737-300 z dość dużą ilością miejsca na nogi jak na LCC jak brudny i niewysprzątany...
1

/10

28/07/2014 10:02,  
Małgorzata Kot
Małgorzata Kot
Zalety: doleciał na czas
Wady: brudno, samolot ciasny i stary 737-300, wieczne kolejki i bałagan z bagażem podręcznym (nie było miejsca w schowku), stewardessy biegały po całym samolocie żeby gdzieś go ulokować.
4

/10

13/07/2014 12:05,  
Zalety: KRK-NCL To zdecydowanie najlepsze tanie linie lotnicze operujące z Krakowa. Samolot, 737-300, choć wersji Classic, bardzo ładnie utrzymany, fotele (prawdopodobnie) Recaro, dzięki czemu jest całkiem sporo miejsca na nogi. Załoga miła i w porównaniu do Ryanair, ładnie ubrana i nie jest nachalna! Miejsca są numerowane - nie ma ''wyścigu szczurów'' przy gate'cie, a sam boarding przebiega spokojnie i bardzo sprawnie. Przy rezerwacji jest możliwość wykupienia posiłku, który składa się z ciepłego dania, deseru, owoców i gorącego lub zimnego napoju do wyboru. Całość sprawiała pozytywne wrażenie i była smaczna. Ogólnie linia godna polecenia!
Wady: Tylko jedno połączenie z Krakowa. I ceny - pisząc o tych liniach słowo -tanie- należy ująć w cudzysłów :)
10

/10

07/04/2012 12:50,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie