×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet2.com przywraca połączenie z Krakowa do Leeds Bradford


Brytyjski przewoźnik jet2.com ponownie poleci na trasie z Krakowa do Leeds Bradford - wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Pierwszy lot odbędzie się 9 listopada 2018 r.Jet2.com operował już z Krakowa do Leeds Bradford od października 2006 r. do stycznia 2008 r. Teraz zdecydował o wznowieniu zawieszonego wcześniej połączenia. Bilety na połączenie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. 
Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu; w poniedziałki i piątki. W poniedziałki odloty z Leeds Bradford zaplanowano na 9:00, w Krakowie samolot zamelduje się o 12:35. W podróż powrotną wystartuje o 13:20, by dolecieć do Wielkiej Brytanii na 15:00. W piątki wszystkie rejsy będą wykonywane dwie godzinę wcześniej. 
 

Kraków jest jedynym polskim miastem w siatce jet2.com. Oprócz rejsów do Leeds Bradford przewoźnik ma w ofercie także loty ze stolicy Małopolski do Birmingham, Newcastle i Manchesteru.

fot. jet2.comgość_b2f19 - Profil
gość_b2f19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie