Homofobiczne treści "Gazety Polskiej" na pokładach LOT-u

Homofobiczne treści O sprawie poinformowano na profilu "Związkowa Alternatywa" na Facebooku. Dziennik "Gazeta Polska Codziennie", opatrzony okładką "Tęczowa zaraza chce wrócić do szkół" był kolportowany w dniu 17 października br. na rejsach LOT-u w klasie biznesowej oraz w Executive Lounge na Lotnisku Chopina w Warszawie.- Nie ma naszej zgody na...
19/10/2019 14:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_5e3b2 2019-10-21 18:16   
gość_5e3b2 - Profil gość_5e3b2
gość_bccef: jak to co by było? Patriotyczni pasażerowie od razu napisaliby do prokuratury, biorac przykład z węgierskich kolegów, którym reklama coca-coli zburzyła ich jedynie słuszny heteryczno-patriotyczny światek. Przypomnijmy sobie wielka burze o słynnego kartofla ponad 10 lat temu.
Ciekawe kiedy Lot zacznie wieszać krzyże w samolotach... :-)
gość_a50e5 2019-10-21 17:27   
gość_a50e5 - Profil gość_a50e5
adam7691
co ty wiesz o wolności wypowiedzi (rozumiem, że zgodnie z twoją logiką na "tęczę" wolno pluć na katolików już nie, spróbuj być taki odważny wobec muzułmanów).
gość_bccef 2019-10-21 12:08   
gość_bccef - Profil gość_bccef
I znowu biały, hetero mężczyzna czuje sie urażony, bo mu "mówią, jak ma żyć, a przecież wolność słowa, to se mogę wszystko powiedzieć!".
Portal wcale nie skreca w lewo, tylko kraj za bardzo w prawo, a ekstrema z obu stron są złe i powinno się ich unikać.
Jestem bardzo ciekawy o wrzawę, jaką podniosłaby informacja o jakimś niemieckim nazistowskim periodyku na pokładzie Lufthansy (z natury taka sytuacja byłaby tam absurdalna, ale powiedzmy, że by się wydarzyła), który miałby na czołówce "Polska zaraza chce zalewać Niemcy". To byłby chyba jedyny przykład na to, jak Ci mówiący tu o "ideologiach" i "wolnościach słowa" mogliby zrozumieć, jak czują się obrażani przez taki tytuł ludzie.
gość_8f71a 2019-10-21 10:34   
gość_8f71a - Profil gość_8f71a
Uderz w stół (panującą narodowo-klerykalną ideologię obrażania wszystkich swoich przeciwników, grup społecznych /lekarze, prawnicy, nauczyciele/, mniejszości /narodowych, światopoglądowych, religijnych, seksualnych, politycznych/) a nożyce (adam7691, domżuk, jeszcze parę osób, które zapewne wkrótce się włączą) się odezwą. A wszystkim zarzucającym portalowi skręt w lewo polecam przeczytać artykuł ze zrozumieniem. Pasazer.com piętnuje język nienawiści stosowany w tym subsydiowanym przez rząd periodyku. Można się nie zgadzać, różnić, spierać, ale wyzywanie kogokolwiek od zarazy to kwestia kultury, a w tym przypadku jej braku. I chwała portalowi za to, że dba o kulturę dyskusji.
gość_fc3b9 2019-10-21 10:02   
gość_fc3b9 - Profil gość_fc3b9
GP zaczela byc kolportowana do panstwowycj spolek jak pis przeja wladze, jako kroplowka dla podupadajacego finansowo tytulu ... i dzieje sie tak bo taka jest wola nowogrodzkiej
gość_1573c 2019-10-21 09:50   
gość_1573c - Profil gość_1573c
adam7691 "pluc na katolikow" nikt do tej pory na pokladach LOT nie raktykowal, pozatym to co poruszasz, religia, to sprawa prywatna i schowaj to sobie w domu.
A tekst z muzulmanami ponizej czegokolwiek.
Widac w PL problem, w prawie 2020 roku trzeba bronic podstawowych praw.

Wpis usera "cantus": zenada, nie ma czegos, co okreslas "dziwaczna ideologia", nie ma i nie bylo. Jest orientacja, ale nie ideologia, brak slow. Po tykich "kwiatkach" widac, jak czesto Polska jest duchowo kilkadziesiat lat w tyle, zacofana i bardzo dziekuje redakcji za pisanie o tym.
Jestem hetero i nie angazuje sie w walke o prawa, ale brak mi slow, jak widze pisanie bzdur o "ideologiach" i mieszanie prywatnych rzeczy jak religia w publiczne zycie, z e n a d a.

cantus 2019-10-21 09:35   
cantus - Profil cantus
Coraz mniej chce się czytać ten portal, bo coraz bardziej zajmuje się obroną dziwacznej ideologii, a nie lotnictwem. Może zmieńcie profil, to będziecie pisać na temat.
adam7691 2019-10-21 09:27   
adam7691 - Profil adam7691
gość_3145f: co ty wiesz o wolności wypowiedzi (rozumiem, że zgodnie z twoją logiką na katolików wolno pluć na "tęczę" już nie, spróbuj być taki odważny wobec muzułmanów).
do redaktora: jaki był cel tego artykułu, bo wydaje mi się, że z transportem, tym bardziej lotnictwem miał niewiele wspólnego.
gość_38b44 2019-10-21 00:55   
gość_38b44 - Profil gość_38b44
a jak to sie ma do lotnictwa, bo niby o tym jest ten portal.
gość_04d2f 2019-10-21 00:06   
gość_04d2f - Profil gość_04d2f
Jeśli ktoś uważa to za dobry powód do bojkotu linii, bardzo proszę droga wolna, niech zacznie latać inną linią. Mam jednak gorącą prośbę, aby ów bojkot nie miał charakteru przymusowego i obligatoryjnego dla wszystkich mniej postępowych.

Swoją drogą kto to jest Piotr Szumlewicz i co to jest Związkowa Alternatywa? Proponuję rozważyć bojkot jednego i drugiego.
gość_3145f 2019-10-20 22:18   
gość_3145f - Profil gość_3145f
linia lotnicza, ktora w 2019 roku na pokladzie dopuszcza do kolportacji takie tytuly, powinna byc po prostu zbojkotowana, temat naglosniony w mediach.
A po przebiegu dyskucji i kontrowerscach zwiazanych z tematem to wielu jest glowa w latach sredniowiecza. Niby uwaza sie Polska z za czesc zachodu, a czesto mentalnie po prostu jak Bialorus czy Rosja. Albo gorzej. Paskudny kraj!
gość_38f6d 2019-10-20 20:04   
gość_38f6d - Profil gość_38f6d
Precz z cenzurą pasażerową!
usuniety 2019-10-20 19:20   
usuniety - Profil usuniety
Cenzura, cenzura, cenzura. Czarna, czerwona, tutejszoportalowa czy tęczowa - to zawsze jest to samo. Ale co wy dzieci o tym możecie wiedziec? Tyle co wam wybiórcza napisze... Cenzura, cenzura, cenzura. Plujcie jadem, hejtucie, na tym się znacie i to tylko potraficie najlepiej... Miłego wieczoru.
smolip67 2019-10-20 19:09   
smolip67 - Profil smolip67
Do wszystkich na czele z redaktorem Mirosławem Pachowicz czy ktoś z was czytał Gazetę Polską z 17 października. Bo opierając się tylko na wpisie Pana Piotra Szumlewicza to trochę źle świadczy o komentowaniu z drugiej ręki. Ja czytałem i myślę że Pan Piotr Szumlewicz bardzo przesadził ale to bardzo.
gość_9aa5a 2019-10-20 16:55   
gość_9aa5a - Profil gość_9aa5a
Dlaczego ten portal robi się lewicowy ?
gość_87ee7 2019-10-20 11:36   
gość_87ee7 - Profil gość_87ee7
ja jako gosc lotu chetnie bym sobie poczytal np prase antyklerykalna piszaca o czarnej zarazie . wolnosc slowa
gość_eacd4 2019-10-20 11:23   
gość_eacd4 - Profil gość_eacd4
Pasażer.com już rozpoczął stosowanie cenzury wobec postów swoich użytkowników. Źle się bawicie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy