Reakcja na nierzetelną reklamę

Reakcja na nierzetelną reklamę Polskie załogi Norwegian mówią po norwesku!? Jednoznacznie sugeruje w swojej najnowszej reklamie Centralwings… Absurd, który można by pominąć milczeniem, gdyby nie to, że jest to raczej żart primaaprilisowy niż fakt - czytamy w komunikacie prasowy Norwegian nadesłanym do Pasazer.com -Każdy, kto choć raz leciał samolotem Norwegian dobrze wie, że nasze załogi mówią...
10/05/2007 16:05   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2007-05-17 13:33   
szot - Profil szot
margos: bo Polacy to naród fajny nie nie sztywny jak np. Brytyjczycy. A co do crew w liniach to dużo Polaków a raczej Polek pracuje na trasach krajowych British Airways w Anglii...
marqoos_pl 2007-05-17 13:29   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
W Ryanair pracuje bardzo duzo osob z Polski. Nie wiem, niestety, jak to wyglada procentowo, ale na pewno bardzo duzo. Na lotnisku w Dublinie bardzo czesto osoba ubrana w charakterystyczny granatowo-zolty uniform, to wlasnie Polak czy Polka. Lataja na wszystkich trasach FR w calej Europie. A poza tym, to wlasnie najfajniejszych stewardow w Ryanair maja wlasnie chyba z Polski, hehe. Tylko latac z nimi... (Sky Europe sie zaniedbuje i prawie same dziewczyny ma, hehe, o Aer Lingusie juz nie wspomne z bardzo wiekowymi irlandzkimi zalogami, yakh).
szumny 2007-05-17 12:35   
szumny - Profil szumny
A ja byłem bardzo mile zaskoczony jak Pani w Call Center w Bratysławie (Skyeurope) o dziwnie brzmiącym imieniu i nazwisku (bodajże Amira Odeh) mówiła czyściutko po polsku. Drugi raz na STN przy odprawie bagażowej dwie panie na stanowiskach odpraw rozmawiały sobie po polsko-ukraińsku.
wojtek 2007-05-16 18:11   
wojtek - Profil wojtek
chris: nie tylko
paolo-79 2007-05-16 18:07   
paolo-79 - Profil paolo-79
wojtek:mi tez sie zdarzylo na hahn-girona i bergamo-girona.pelno polakow pracuje w FR
chris 2007-05-16 18:07   
chris - Profil chris
wojtek : tylko po polsku mowią ?
wojtek 2007-05-16 18:06   
wojtek - Profil wojtek
Załogi mówiące po polsku zdarzają się nawet w Ryanair! I to nie na trasach do Polski, a na dużo bardziej "egzotycznych". W samolocie Stansted-Tampere spotkałem dwie Polki z cabin crew, a na trasie Tampere-Dublin byl steward.
wojtek 2007-05-16 18:04   
wojtek - Profil wojtek
Załogi mówiące po polsku zdarzają się nawet w Ryanair! I to nie na trasach do Polski, a na dużo bardziej "egzotycznych". W samolocie Stansted-Tampere spotkałem dwie Polki z cabin crew, a na trasie Tampere-Dublin byl steward.
wojtek 2007-05-16 18:02   
wojtek - Profil wojtek
Załogi mówiące po polsku zdarzają się nawet w Ryanair! I to nie na trasach do Polski, a na dużo bardziej "egzotycznych". W samolocie Stansted-Tampere spotkałem dwie Polki z cabin crew, a na trasie Tampere-Dublin byl steward.
qshshyeck 2007-05-16 16:40   
qshshyeck - Profil qshshyeck
no dobra odpuszcze sobie te texty o regionach(nie chce być drugim rufusem:))Nie zgadzam się z tobą,korrado-no ale to moja prywtna sprawa.I zapewniam Cię,że nie mam kompleksów:)Kończę temat o wszelkiego rodzaju warszawach) i pozdrawiam wszystkich
korrado 2007-05-16 03:58   
korrado - Profil korrado
qshshyeck: Wiesz co, czytam te twoje pełne kompleksów, ciągłe przytyki pod kątem Warszawy i nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że po prostu wyrażasz opinię o samym sobie. Musisz dowartościowywać się kosztem innych. Cóż, to normalne, w każdym kraju nie lubi się tych ze stolicy, ale u ciebie to ideologia. Aż słyszę chichot Stalina. A może tak zacząłbyś przeznaczać swoją energię na to, żeby w Najwspanialszej Krainie Polski i Europy nie było takiego syfu, olewactwa, brudu i beznadziejności? Warto zacząć od siebie. Pozdrawiam z Krakowa, który ponoć najbardziej jest z Warszawą skonfliktowany. P.S. A nie zastanowiłeś się kiedyś, że może nie znasz prawdziwych Warszawiaków, bo lepiej mimo wszystko czujesz się w towarzystwie tego całego napływu, który możesz potem z wyższością komentować? A może to oni z ludźmi twojego pokroju nie chcą mieć nic do czynienia? Ja też przepraszam za OT, ale naprawdę już mnie ponosi, kiedy czytam te twoje zjadliwe, wyrażające jedynie twoje kompleksy komentarze.
qshshyeck 2007-05-16 00:55   
qshshyeck - Profil qshshyeck
pasazer-spokojnie...Ciekawe,na moje około mnóstwo pobytów w W-wie nie spotkałem Warszawiaka?To gdzie mogę spotkać PRAWDZIWEGO Warszawiaka.Chętnie bym z takim porozmawiał...no,ale chyba zdajecie sobie sprawę,że właśnie tacy"warszawiacy"najbardziej dają się we znaki,jak to określiłeś-chłopaku z bytomia.I nie tylko mnie...I rada:posłuchaj opinii o Stolicy w innych niż maszowsze regionach-Z pewnością usłyszysz wiele ciekawych rzeczy..no dobra kończe narzekać:)KTW-CGN-KTW by W6 przełom Października i Listopada Return-ok160zł:)Bomba!!
qshshyeck 2007-05-16 00:24   
qshshyeck - Profil qshshyeck
Stereotypowo to może masz rację -desert_eag.Ale tylu cwaniaków co w Warszawie to nie spotkałem nigdzie indziej...A w niejednym miejsccu byłem.oczywiście nie mówię,że wszyscy Warszawiacy są Bleeeee,ale największy procent:)Niestety,WAW-GRU:)do nich należy.I żeby było jasne-bytom to jedne z najbardziej zaniedbadych i najbrudniejszych miast Polski.Jak zresztą cały GOP...Pozdrawiam:) Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać:)
gosc_deser 2007-05-15 23:21   
gosc_deser - Profil gosc_deser
wojtek: i jak? zdazyles z C0? qshshyeck: mozesz mi wytlumaczyc jaki zwiazek ma region z osobowoscia ludzi? stereotypowo to nie krakusy sa najwiekszymi cwaniaczkami..? a moze mieszkancy bytomia..? troche mi to smierdzi niechecia (zeby nie powiedziec nienawiscia) zywcem przeniesiona z przyboiskowej rzeczywistosci.. no, to pa, ide leczyc moje 'warszawskie komplexy' ;]
wojtek 2007-05-15 18:39   
wojtek - Profil wojtek
Ryanair troszke inaczej podszedł do rosyjskich pasażerów. Na przykładzie fińskiego Tampere - prawie połowa samolotu lecącego z Stnsted to byli Rosjanie. Podejrzewam, że podobnie jest z innymi trasami do tego miasta. Po wylądowaniu pod terminalem pojawiaja się rosyjskie autobusy wożące pasażerów poza granice Finlandii.
szot 2007-05-15 12:57   
szot - Profil szot
szumny: 9 rejsów tygodniowo LO i 9 rejsów SU (dla ścisłości) ;-)
szumny 2007-05-15 12:47   
szumny - Profil szumny
Jeszcze jedno szot. Przykład: WAW-SVO codziennie 1 rejs LOT i 1 Aeroflot. Niektórzy przewoźnicy żeby obejść ten przepis operują jako czartery. Tak chciał zrobić Directfly.
szumny 2007-05-15 12:42   
szumny - Profil szumny
Rynek rosyjski nie jest otwarty. W zasadzie na trasach pomiędzy Rosją (nie tylko) a innym krajem są zawierane umowy a loty wykonywane są z reguły przez przewoźników narodowych. Narzucanie cen jest elementem ochrony własnego rynku przed konkurencją z zewnątrz. Jest to integralna część takiej umowy. Tacy przewoźnicy jak 4U czy DY są traktowani jako narodowi ze względu ich powiązania z SAS czy Lufthansa. Podobną szansę dostał CO i mógł latać z KRK do Moskwy, ale ...
szot 2007-05-15 12:24   
szot - Profil szot
szumny: a co to za śmieszne deklaracje cenowe? dyktować liniom ceny przelotów?
szumny 2007-05-15 11:56   
szumny - Profil szumny
Lowcosty (DY, 4U, Alpieagels, AB i jeszcze jakieś) są już tam ale przed podpisaniemumów musiały zadeklarować że bilet będzie kosztował nie mniej niż np. 100USD lub 100EUR one-way. To był jeden z warunkó wejścia. Najtańszy z nich jest Alpieagels który z Włoch lata do Moskwy poniżej 100 EUR return ale to na prawde wyjątek.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy