Piorun, kaczka czy ogon?

Piorun, kaczka czy ogon? - Zmieniono godzinę mojego rejsu, dzień przed wylotem. Od trzech dni samoloty Wizz Air odlatują z Katowic z dużym opóźnieniem - alarmują czytelnicy Pasazer.com. Mediolan - opóźnienie 9 h, Sztokholm - opóźnienie 5 h 40 min, Dortmund - opóźnienie 1 h 20 min... Od środy (1.11) występują poważne opóźnienia w siatce Wizz Air z lotniska w Katowicach. Opóźnienia sięgają...
04/11/2006 00:51   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_gosia 2006-11-14 07:35   
gosc_gosia - Profil gosc_gosia
Ryanair jest do niczego. Wczoraj o 15.20 miałam lot do Stansed, a o zmianie regulaminu przewozu bagaży powiadomiono mnie mailem po godzinie 21. Na dodatek kazano mi zabrać na lotnisko maila, którego otrzymałam.....Ostatecznie trzeba było przepakować bagaże, gdyż z 20kg zmieniono na 15. Totalny koszmar!!!!
gosc_paolo 2006-11-07 23:11   
gosc_paolo - Profil gosc_paolo
ryan gorszy od wizz?na 20 lotow jakie zrobilem ryanairem na roznych trasach (glownie z Hahn i do Hahn),mialem moze 2 spoznienia,w granicach 20 min.a Wizz?co 2.lot jaki mialem z Ktw wizz'em,byl opozniony,opoznienia zaczynaly sie od 1h do 22h w przypadku lotu na ciampino w maju tego roku.W Ryanair wszystko zawsze idzie bardzo sprawnie i szybko,za kazdym razem podziwialem ich organizacje.Ktos napisal..'Tanie linie-ile placisz,tyle otrzymujesz'...Nic bardziej blednego...Sa bowiem takie linie,ktore trzymaja jakosc obslugi na poziomie tradycyjnych, jak chociazby Germanwings...A ze placimy w tanich mniej,nie znaczy, ze maja nas wiezic w Pyrzowicach przez wiele godzin!
andrzej500 2006-11-07 13:32   
andrzej500 - Profil andrzej500
do moderatora: temat był inny a wątków było kilka, należałoby rozróżnić temat od wątku i skoro skasowałeś moją wypowiedź to trzeba było też tak uczynić z innymi postami z wątkiem "oklaskowym" np wypowiedzi: gosc_paolo79 i gosc_gosc_overseas i to by było na tyle żeby nie ciagnąć tej kwestii, pozdrawiam forumowiczów i moderatora Komentarz moderatora: Powiem jedno: Trzymajmy się tematu i nie będzie problemów!
gosc_W!zz_ 2006-11-07 12:38   
gosc_W!zz_ - Profil gosc_W!zz_
Czytajac to wszystko a w szczegolnosci wykrety Panny Nataszy K. Dyrektora PR w Wizz Air ktora klamiac broni marki W!zz zadaje sobie pytanie co z bezpieczenstwem,przeciez to wlasnie ten czynnik jest najwazniejszy!Jak widac do dnia dzisiejszego nikt z Wizz nie podal zadnego wyjasnienia co moze wskazywac na bardzo duze zagrozenie dla bezpieczenstwa!Dlatego ignorancja W!zz moze byc zrozumiana?!Tylko to firma powinna dbac o swoich pasazerow i rzetelnie ich informowac o tym co sie stalo jak temat jest juz w mediach.W!zz Air mowiac prawde bujudecie zaufanie!!!!
gosc_czyte 2006-11-07 12:06   
gosc_czyte - Profil gosc_czyte
czytam posty i nie do końca rozumiem na co piszący posty narzekają, na opóźnienia czy na samą linię, linię niskokosztową czyli tanią a jak tanią to poprostu: Ile płacisz tyle otrzymujesz.
gosc_ox 2006-11-07 11:21   
gosc_ox - Profil gosc_ox
Przecież ryan z reguły jest gorszy od Wizza...
gosc_paolo 2006-11-07 00:09   
gosc_paolo - Profil gosc_paolo
mam dosc kolejnych informacji o tym co wyprawia wizz..zabukowalem dzisiaj ryana z wro do bergamo i chyba przerzuce sie na ta trase.bye bye LOT,bye bye Wizzair:):):)
andrzej500 2006-11-06 21:51   
andrzej500 - Profil andrzej500
Nie rozumiem moderatora dlaczego skasował mój wczorajszy post???? nie było tam nic obraźliwego ani nieprawdziwego, Tłumaczyłem czym są powodowane brawa po ladowaniu i to było w odpowiedzi na wczesniejszy wątek- to w takim razie na czym polega praca moderatora-cenzora na tym portalu?? a pisząc OT dobrze by było przeczytać wcześniejsze wątki dyskusji nim się skasuję czyjąś wypowiedź albo skasować cały watek z wypowiedziami innych, ale w takim razie jaki sens ma istnienie Forum na portalach?????? Komentarz moderatora: Tematem watku nie byly oklaski! Wiecej wyjasniac chyba nie musze. A rola moderatora jest to aby posty na forum dotyczyly tematu.
airliner 2006-11-06 18:39   
airliner - Profil airliner
Zadko linie lotnicze informuja o awariach samolotow szczegolnie tych mniejszych. Co do bezpieczenstwa lotow liniami Wizz to napewno sa na wysokim poziomie zreszta jak prawie wszystkich linii latajacych w UE.Jesli rozbila by sie maszyna tanich linii sredniej i malej wielkosci to byl by ich koniec
gosc_nie_l 2006-11-06 17:23   
gosc_nie_l - Profil gosc_nie_l
A dlaczego PR W!zz nie dal zadnego komunikatu prasowego?Oni po prostu nie interesuja sie bezpieczenstwem pasazerow tylko zarabianiem bez wzgledu czy to bezpiecznie czy nie!W!zz jestescie ZALOSNI!!!
szumny 2006-11-06 15:43   
szumny - Profil szumny
Z tymi "zapasowymi" samolotami u Ryana to też nie zawsze jest tak jak pisze Airliner. Na wiosne po strajkach Boeinga Ryan odwoływał wiele lotów. Gdyby tego nie zrobił miałby też ciągnące się w nieskończoność opóźnienia. Ponadto zgodnie z ideą tanich linii za każdym razem jest podejmowana decyzja wynikająca wyłącznie z ekonomicznych przesłanek. Ryan też nie przysyła natychmiast "zapasowego" samolotu przy każdej awarii (miały takie miejsce w Polsce na pewno w KRK,RZE i LCJ). zamiast tego przysyła mechaników (tylko swoimi lotami rejsowymi) którzy przybywają na miejsce często na drugi dzień.
szumny 2006-11-06 15:42   
szumny - Profil szumny
Z tymi "zapasowymi" samolotami u Ryana to też nie zawsze jest tak jak pisze Airliner. Na wiosne po strajkach Boeinga Ryan odwoływał wiele lotów. Gdyby tego nie zrobił miałby też ciągnące się w nieskończoność opóźnienia. Ponadto zgodnie z ideą tanich linii za każdym razem jest podejmowana decyzja wynikająca wyłącznie z ekonomicznych przesłanek. Ryan też nie przysyła natychmiast "zapasowego" samolotu przy każdej awarii (miały takie miejsce w Polsce na pewno w KRK,RZE i LCJ). zamiast tego przysyła mechaników (tylko swoimi lotami rejsowymi) którzy przybywają na miejsce często na drugi dzień.
Cezary 2006-11-06 12:56   
Cezary - Profil Cezary
.. a ja nie na temat. Zwracam uwagę na ciekawy dwustronicowy artykuł na ostatnich stronach dzisiejszej Wyborczej o LOT !
mimis 2006-11-06 12:49   
mimis - Profil mimis
Oj kłamczuszki, kłamczuszki ;))
gosc_do_Ai 2006-11-06 11:24   
gosc_do_Ai - Profil gosc_do_Ai
Rzeczywiscie sie zdarzaja ale w tym teklscie nikt nie pietnuje Wizza za sytuacje a za klamstwo!!
airliner 2006-11-06 08:39   
airliner - Profil airliner
Barek: oczywiscie ze nie wiem z jaka sila, ale chcialem napisac ze takie sytuacje sie zdarzaja i nie ma nic w tym dziwnego. Roznica jest w wielkosci Wizz nie ma maszyn zastepczych (zreszta nie moze miec przy takiej flocie) a Ryanair zawsze moze wyslac wlasna maszyne po pasazerow.
bartek 2006-11-06 06:33   
bartek - Profil bartek
Airliner a skad wieszs jaka sila przywalil W!ZZ, a z jaka Ryanair? Moze cos sie odksztalcilo w maszynie W!ZZ. Roznie bywa ;-) Moze to jednak Kaczor byl :k
airliner 2006-11-06 01:57   
airliner - Profil airliner
14 stycznia br. w podczas wieczornego startu Ryanair startujacy do Stansted takze przytarl ogonem o powierzchnie pasa w Balicach. Po przegladzie gdy przyjechali mechanicy z Ryanaira samolot odlecial z pasazerami juz po poludniu nastepnego dnia.
gosc_Czyte 2006-11-06 00:23   
gosc_Czyte - Profil gosc_Czyte
Wizz nie po raz pierwszy dal swiadectwo swojej niesolidnosci.
gosc_aster 2006-11-05 23:31   
gosc_aster - Profil gosc_aster
Świetny pomysł! Mam nadzieje ze ktos z Ryana czyta to forum i jutro będą nas ratować od kłamstw Wizza!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy