Opinie o biurze podróży TUI

Zosiasamosia 25/02/2024 12:14   
1 Zalety: Brak

Wady: Szanowni Państwo , chciałbym przestrzec przed tzw. promocjami pojawiającymi się na stronie TUI w postaci licznika odliczającego czas pozostały do końca promocji. Przeważnie są to 2-3 dni . Pani w agencji potwierdziła , że trzeba się spieszyć , gdyż po zakończeniu promocji cena może wzrosnąć . Dla pewności za namową agentki wykupiliśmy ubezpieczenie gwarantujące niezmienność ceny . Po dwóch tygodniach na stronie TUI nie było już licznika z promocją a cena dla dwóch osób spadła o 1.400 złotych. Sądząc po wpisach oczekujemy na wakacje pełne niespodzianek, o których nie omieszkamy napisać po naszym powrocie we wrześniu. Wielką nieuczciwością jest oferowanie klientowi promocji pod presją czasu a następnie tak znaczne obniżenie ceny po zakończeniu promocji. Czujemy się oszukani i nigdy już nie skorzystamy z oferty biura TUI. Odpowiedź na moją interwencję była lakoniczna , negatywna - / ceny są dynamiczne/.
Mikolaj700 23/07/2023 08:46   
1 Zalety: Tragedia i Dramat Oszusci Kupujesz Wycieczkę pol roku wczesniej a miesiac przed wylotem informują że niw wylecisz z miejsca wylotu zgodnie z podpisana umowa i ofertą wystawioną pol roku wcześniej Tak dzieje się notorycznie u tych naciągaczy i nie ma komu się wziąć za to Nie napiszą w ofercie że miejsce wylotu może się zmienić bo przecież u nas można ludzi oszukiwac a poza tym ile kasy na tym zarabiają Gdzie jest UOKIK Nie kupujcie wycieczek z Gdańska do Chani bo I tak zmienią na Warszawę!!!

Wady: Tragedia i Dramat Oszusci Kupujesz Wycieczkę pol roku wczesniej a miesiac przed wylotem informują że niw wylecisz z miejsca wylotu zgodnie z podpisana umowa i ofertą wystawioną pol roku wcześniej Tak dzieje się notorycznie u tych naciągaczy i nie ma komu się wziąć za to Nie napiszą w ofercie że miejsce wylotu może się zmienić bo przecież u nas można ludzi oszukiwac a poza tym ile kasy na tym zarabiają Gdzie jest UOKIK Nie kupujcie wycieczek z Gdańska do Chani bo I tak zmienią na Warszawę!!!
Grazyna72 31/12/2022 01:16   
10 Zalety: W ciągu ostatnich kilku lat 4 razy podróżowałam z Tui i jestem mega zadowolona. Wszystko zgodnie z ofertą, żadnych niemiłych zdarzeń, konkurencyjne ceny. Wypróbowałam w trakcie podróży kontakt przez czat i było ok. Polecam

Wady: brak
playxl 28/08/2022 12:36   
1 Zalety: obsługa przy zakupie wakacji

Wady: Od początku naszego pobytu w Bułgarii zgłaszaliśmy problemy z brudnymi i zniszczonymi pokojami, brudnym basenem, zniszczonym i niebezpiecznym placem zabaw, zimnymi, niesmacznymi i monotonnymi posiłkami, brakiem napoi i wody do picia, połowicznie otwartym aquaparkiem w którym i tak było brudno. Wszyscy wczasowicze zgłaszali się do Tui z powodu warunków w hotelu. Nawet nie mieliśmy dostępu do oferowanych kolacji w rożnych restauracjach. Pomimo zgłaszanych przez nas problemów i niedogodności Tui nie wysłało do naszego hotelu rezydenta. Zaproponowali nam złożenie reklamacji po powrocie domu. SKANDALICZNA okazała się odpowiedz na reklamacje. 250 obniżenia kosztów. Żadnej pomocy na wczasach ze strony biura! Pozostawili nas samych ze sobą. NIGDY WIĘCEJ TUI !!! Tym bardziej doszukałem się ze jego właścicielem jest Rosjanin Aleksiej Mordaszow. ODRADZAM TUI
Logan 29/04/2022 11:34   
9 Zalety: A ja jestem zadowolony. Przede wszystkim warto podkreślić to, ze Zaangażowanie i obsługa w punkcie Tui we Wrocławiu jest bez zarzutów. Obsługa charakteryzuje się tym, że są oni kompetentni, pomocni, zorientowani i zaangażowani. Jednym słowem- odpowiednie osoby na danym stanowisku. Ja na podstawie wpisu z https://nafakcie. pl/tui-opinie-o-firmie/ zdecydowałem się na Splashworld Chrispy Resort.

Wady: Brak
dori73 17/05/2021 11:12   
1 Zalety: Tańsze wycieczki, choć i tak nie warto

Wady: Zarezerwowaliśmy w lutym wycieczkę na czerwiec. Pod koniec kwietnia biuro poinformowała, że w tym terminie wycieczka nie może sie odbyć. Zaproponowano inny termin, który nam nie pasował. W naszym terminie biuro zaproponowało tylko jeden hotel o niższym standardzie. Nic więcej. Wybraliśmy hotel z aktualnej oferty, za który sami musieliśmy dopłacić. ODRADZAM TO BIURO. Jak tylko są problemy Tui żle traktuje klientów
Joanna777 29/03/2021 23:33   
1 Zalety: Brak

Wady: Od poczatku do konca wycieczki koszmar... Zaczne od tego ze lecielismy zepsutym samolotem ktory naprawiali 3.5 godz w ostatecznosci zmienili nam samolot i zapakowali bez walizek po to zeby uniknąc 4 godzinowego opoznienia za co musieli by zaplacic kazdemu 600 €. Po przylocie na lotnisku zamieszanie i dowiedzielusmy sie ze 80 osob w tym ja i moje 7 letnie dziecko bez bagazu. Bez kosmetykow na alergie bez lekow na alergie bez co bylo dla mnie najwazniejsze. Wypelnianie protokolu na lotnisku zaginiecia bagazu zabralo kolejne godziny dotaelismy poznym wieczorem do hotelu caly dzien bez jedzenia a przeciez placilismy za all inclusive caly dzien zmarnowany i tak tez kolejne 3dni bez bagazu bo zamiast korzystac ze slońca ja musialam latac po sklepach kupowac leki, ubrania, bielizne, stroje, kosmetyki, buty itd kontaktowal sie z nami na czat pracownik Tui przepraszal za zaistniala sytuacje, kazali zbierac paragony dokumentacje za co zaplaca odszkodowanie. Po powrocie napusalam reklamacje wyslalam dokumentacje po miesiacu dostalam odpowiedz ze za wszystko odpiwiadaja libie lotnicze TUI umylo rece. Ale ja nie kupowalam biletu indywidualnie sama tylko wszystko organizowalo biuro i to obo w moim imieniu powinno egzekwowac odszkodowanie dla mnie dramat nie polecam biura!!!
awidzisz 14/02/2021 11:01   
1 Zalety: od dłuższego czasu już nie ma żadnych

Wady: to jeszcze nic, termin mojej rezerwacji na 14-dniowy pobyt w Turcji zmienili sami o 4 dni do przodu!!! nie informując mnie o tym, dopiero po moim kontakcie gdy odkryłem tą sytuację na portalu do rezerwacji MYTUI poinformowali mnie że ten termin został anulowany, zrezygnowałem i kupiłem wczasy w innym biurze, jakości obsługi ten organizator nigdy nie oferował ale przynajmniej za to były niskie ceny wycieczek, teraz i tego już nie ma
Expo7 05/09/2020 15:11   
1 Zalety: brak

Wady: Beznadziejne podejście do klienta, dno jeśli chodzi o rezerwację i zmianę terminu spowodowanego wirusem covid19, wpłaciliśmy zaliczkę, obiecano nam możliwość zmiany terminu, okazuje się że nie można mimo, że wcześniej w maju zapewniani nas ze będzie to możliwe, nikt nie kontaktowal sie z nami, namailu tez nie mamy żadnych informacji ack za tym idzie, po kontakcie z biurem obsługi klienta rozmowa z osobą tam pracującą nic nie dała, Pani arogancka, zadufana w sobie stwierdziła że jest osobą decyzyjną, a po pytaniu jakie pełni stanowisko odpowiedziala; młodszy specjalista, pytając o osobę przełożoną odmówiła podania informacji, poziom obsługi żenujący, wręcz odrażający, bezczelny, nie polecam !!! Bede wnosił o skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego oraz informował znajomych aby nigdy nie korzystali z usług tego biura turystycznego, rozczarowanie szczególnie w tych trudnym okresie powinno być priorytetem a okazuje się niemozliwe, traktowanie klientów ukazuje prawdziwe oblicze, z pochodzenia niemieckie biuro a poziom z trzeciego Świata i to po wojnie domowej... ogólnie przestrzegam wszystkich przed rezerwacjami imprez turystycznych u tego Tour operatorami, jeśli nie zależy Panstwu na zadowoleniu i wysokim poziomie obslugi klientów, to proszę najpierw sprawdzić kogo zatrudniacie, a poza tym polityka w okresie pandemii powinna być prokliencka, zatem rozczarowanie to mało powiedziane, jest wiele innych biur, Tui jest przeze mnie skreślone przez beznadziejne traktowanie swoich klientów, reasumujac szkoda czasu, zmarnowane pieniądze a można było tylko zmienic termin który sama na początku firma obiecała, niestety to były tylko słowa, a po rozmowie telefonicznej okazalo sie to nierealne, zatem kradzież w białych rękawiczkach, zostanie poinformowany urzad ochrony konsumentow i konkurencji oraz inne stosowne urzędy o przyjrzenie się działalności tego biura podróży.
Tomasz2 06/03/2020 17:59   
1 Zalety: "Niemiecka firma"

Wady: TUI traktuje swoich klientów jak przedmioty - fabryka wycieczek, gdzie klient jest taśmowo obsługiwany. Klient ma prawa i obowiązki określone w regulaminie i niech zapomni o jakimkolwiek korzystnym dla niego rozwiązaniu problemu, który wystąpi po drodze. Taktyka TUI to wziąć pieniądze, zapakować klienta w samolot, wyładować w miejscu docelowym, tam wziąć od klienta jeszcze trochę kasy, za dodatkowe usługi i przywieźć z powrotem mając gdzieś, czy jest zadowolony. Zmiana zaplanowanych godzin wylotu czy powrotu, to standard w tym biurze. Natomiast zmiana miejsca wylotu, do której doszło w mojej podróży i z tego, co czytam, było takich zmian dużo więcej, gdzie TUI po uzyskaniu od klientow pełnej płatności za usługę, likwiduje połączenie z Poznania i proponuje połączenie z Warszawy, miesiąc przed wylotem, bez podania przyczyny, jest posunięciem niedopuszczalnym. Postawili w ten sposób wielu klientów przed wyborem wyrażenia zgody na taką zmianę lub rezygnacji z wczasów. Wiedząc dobrze, że miesiąc przed wyjazdem człowiek nie znajdzie już wycieczki w korzystnej cenie i w wybranym hotelu. Złożyłem reklamację, otrzymałem krótką negatywną odpowiedź. Odwołanie się od negatywnej odpowiedzi, skutkowało, że ta sama pani specjalistka ds. wsparcia sprzedaży ponownie odpowiedziała krótko, że TUI podtrzymuje swoją decyzję. Klient może sobie pisać i pisać. Jak chcesz cokolwiek w TUI uzyskać, to kieruj od razu sprawę do sądu, bo system jednoosobowego rozpatrywania reklamacji to kpina. Do tej pory byłem na 6 wczasach organizowanych przez TUI i po ostatnim, wyżej opisanym incydencie zmieniam sposób planowania swoich urlopów, tak żeby w tych planach nie było TUI. Tomasz.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy