×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży TUI


Zalety: brak
Wady: Najgorsze biuro turystyczne, do ktorego nie mozna miec zaufania. Oferty są niezgodne z opisem. Oszuści. Wszelkie uzasadnione reklamacje odrzucają.
1

/10

6 dni temu,  
Zalety: Mila obsluga dobra organizacja
Wady: Reklamacja
6

/10

13/11/2018 14:18,  
Zalety: brak
Wady: Wszystko jest super dopóki nie wpłacisz kasy. "Darmowa" zmiana kierunku wycieczki wygląda tak że na infolinii mają inne (wyższe) ceny od tych na stronach WWW, więc zmiana z kierunku zarezerwowanego za 3000zł na inny za 3000zł może oznaczać dopłatę 1000zł. Jeśli myślisz, że jak kupisz ubezpieczenie, od rezygnacji to odzyskasz jakąś kasę to zapomnij: warunki są tak sformułowane że w praktyce nic nie dostaniesz. Jak napiszesz reklamację to po miesiącu dostajesz odpowiedź zawierającą same kłamstwa.
1

/10

04/09/2018 09:22,  
Zalety: Brak
Wady: Po zainkasowaniu pieniędzy traktują klienta jak śmiecia. Wylot nastąpił z prawie dobowym opóźnieniem. Zero informacji, brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony biura i zajęcia się koczującymi na lotnisku pasażerami, nawet tymi z małymi dziećmi. Nigdy więcej z TUI. Zmarnowany urlop i utopione pieniądze.
1

/10

18/08/2018 05:23,  
Zalety: to drugi wyjazd z biurem podróży TUI. I drugi raz do Turcji. wszystko odbyło się sprawnie. Organizacja wyjazdu bez zarzutów. Rezydenci oczekujący na lotnisku z pełną informacją. Na miejscu w hotelu również punktualne dyżury, pełen zasób wiedzy, uprzejmość. Opis hotelu odpowiada rzeczywistości, bez przekłamania. Więcej informacji i tak szukamy w opiniach. Polecam, nie zawiodłem się.
Wady: Nie zauważyłem.
10

/10

16/08/2018 13:06,  
Zalety: Oferta zgodna z opisem. Świetny stosunek ceny do jakości. Rezydentka nieobecna podczas dyżuru ale sprawa była załatwiona i pani w recepcji zorientowana. W jednej sprawie rezydentka podała błędną informację ale nie rzutowało to na jakość i organizację wypoczynku.
Wady: Przy zakupie oferty miła pani w biurze podróży uprzedziła o ewentualnych niedogodnościach związanych ze zmianami godzin wylotu. Jakby z góry wiedziała, że tak będzie i tak się stało. Pierwsza zmiana godzin wylotu z około 14 na 6 rano, kolejna z 6 rano na 5.15. TUI było zaskoczone pytaniem o suchy prowiant zamiast śniadania, tłumaczono, że to zależy od hotelu. Hotel oczywiście zadbał o nas. Koleżanka każdego roku lata z TUI i śmieje się, że te przesunięcia godzin to ich standard i można się przyzwyczaić.
9

/10

14/08/2018 18:50,  
Zalety: brak
Wady: pokoje niezgodne z opisem, wycieczki drogie i rezydenci tylko chcą wepchac ludziom ich produkty od sprzedawców tubylczych, rezydentów poprostu brak nawet przy transferze na lotnisko nik sie nie pofatygował, ostatnie nasze wakacje z tym biurem
1

/10

10/08/2018 13:27,  
Zalety: Co prawda wyjazd nie był zbyt udany, ale ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. Dodam tylko, że dział reklamacji w tej firmie to porażka i lepiej od razu uderzać do kierownika sprzedaży.
Wady: zmiana terminów wylotu i przylotu, nie dajcie się nabrać na rezydentów to tylko sprzedawcy wycieczek, tui service center czyli niby rezydencji wg teorii dostępni 24/7 w praktyce .5/3
1

/10

07/08/2018 20:44,  
Zalety: różnorodność oferty
Wady: Ktoś taki jak rezydent nie istnieje w tym biurze podróży, zamiast są sprzedawcy wycieczek fakultatywnych. Osobom które nie wiedzą jeszcze czy warto skorzystać z oferty TUI polecam spróbować się skontaktować z TUI Service Center, które zapewnia, że jest dostępne 24/7 Sprzedawcy są mili i uprzejmi do czasu dokonania wpłaty
1

/10

07/08/2018 18:23,  
Zalety: Wyjazd do Kenii w sezonie lato 2018. Hotel zarówno w dobrym standardzie, jak i zgodny z opisem katalogowym uzupełnionym o szczegóły przekazane przez przedstawiciela warszawskiego biura w CH Arkadia. Jeśli chodzi o standard hotelu, pokoju, estetykę plaży i przyjemność z pobytu - bardzo dobrze. Ogólna ocena wysoka, gdyby była lepsza oferta przewoźnika to być może i byłoby maksimum:)
Wady: Kilka kwestii istotnych do poprawy: 1. Przelot wąskokadłubowym i ciasnym EnterAir z mędzylądowaniem jest poniżej standardów biura aspirującego do czołówki. 2. Rezydentka na miejscu - bardzo miła i dobry rozmówca ale bardzo chaotyczna w przekazywaniu istotnych informacji i niekonkretna - ze słowotoku i dygresji trudno wyłowić to, co powinno być spójnie przekazane w kilku zdaniach. 3. Oferowanie pobytu z dobą hotelową do 10:00, gdy wylot powrotny jest o 23:30 (odbiór z hotelu ok. 18:00) to niepoważne traktowanie klientów gdyż tylko od łaski hotelu i szczęścia (wolne pokoje) zależy, czy można przedłużyć wymeldowanie do popołudnia
8

/10

31/07/2018 09:30,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży TUI i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie