Opinie o biurze podróży TUI

klk 07/08/2018 18:23   
klk - Profil klk
1 Zalety: różnorodność oferty

Wady: Ktoś taki jak rezydent nie istnieje w tym biurze podróży, zamiast są sprzedawcy wycieczek fakultatywnych. Osobom które nie wiedzą jeszcze czy warto skorzystać z oferty TUI polecam spróbować się skontaktować z TUI Service Center, które zapewnia, że jest dostępne 24/7 Sprzedawcy są mili i uprzejmi do czasu dokonania wpłaty
PBravo 31/07/2018 09:30   
PBravo - Profil PBravo
8 Zalety: Wyjazd do Kenii w sezonie lato 2018. Hotel zarówno w dobrym standardzie, jak i zgodny z opisem katalogowym uzupełnionym o szczegóły przekazane przez przedstawiciela warszawskiego biura w CH Arkadia. Jeśli chodzi o standard hotelu, pokoju, estetykę plaży i przyjemność z pobytu - bardzo dobrze. Ogólna ocena wysoka, gdyby była lepsza oferta przewoźnika to być może i byłoby maksimum:)

Wady: Kilka kwestii istotnych do poprawy: 1. Przelot wąskokadłubowym i ciasnym EnterAir z mędzylądowaniem jest poniżej standardów biura aspirującego do czołówki. 2. Rezydentka na miejscu - bardzo miła i dobry rozmówca ale bardzo chaotyczna w przekazywaniu istotnych informacji i niekonkretna - ze słowotoku i dygresji trudno wyłowić to, co powinno być spójnie przekazane w kilku zdaniach. 3. Oferowanie pobytu z dobą hotelową do 10:00, gdy wylot powrotny jest o 23:30 (odbiór z hotelu ok. 18:00) to niepoważne traktowanie klientów gdyż tylko od łaski hotelu i szczęścia (wolne pokoje) zależy, czy można przedłużyć wymeldowanie do popołudnia
Turist 30/07/2018 10:58   
Turist - Profil Turist
1 Zalety: Nigdy więcej nie wykupię wycieczki w Tui

Wady: ODRADZAM wycieczki z Tui !!! Byłam w lipcu 2018 z Tui w hotelu SENSIMAR Aguait Resort & Spa na Majorce. Hotel przystosowany pod turystów z Niemiec, 99 % gości to Niemcy. Na 192 pokoje, 3 zajęte przez Polaków, 2 przez Anglików, reszta to Niemcy. Obsługa mówi po niemiecku, brak informacji po angielsku. Wszystkie animacje po niemiecku. Polaków traktuje się jak zło konieczne. Wycieczka fakultatywna wykupiona dużo wcześniej jeszcze w Polsce w biurze Tui – objazd wyspy – okazało się, że jest „nur für Deutsche” tylko dla Niemców – Polaków w sposób bardzo obcesowy i niegrzeczny wyproszono z autokaru !!! W hotelu brak plaży i dostępu do plaży, jedynie leżaki przed hotelem ustawione na posadzce tak gęsto, że jeden dotyka drugiego. Brak basenu ze słodką wodą !!! Hotel posiada dwa baseny - oba są bardzo małe, jeden to właściwie jakaś karykatura basenu, bardziej odpowiednie byłoby określenie go jako pojemnika z wodą do kolan wielkości większej wanny i oba mają słoną wodę. Zapłaciłam za 5 dni, a faktycznie byłam w hotelu 3 dni. Do hotelu dotarłam pierwszego dnia wieczorem, a ostatniego dnia o godz. 2:30 w nocy miałam już wyjazd na lotnisko – i w ten sposób liczył się 5 dzień wycieczki! W dodatku loty w obie strony były opóźnione. Linia enter air, z którą wracaliśmy zafundowała nam 7 godzinne opóźnienie na lotnisku w środku nocy, a Tui nie potrafiło udzielić żadnej informacji, zarówno o przyczynie opóźnienia, jak i godzinie wylotu! Stanowczo nie polecam!!!
Mola54 28/07/2018 07:36   
Mola54 - Profil Mola54
10 Zalety: My lecieliśmy z tui do Grecji, od samego początku wszystko na wielki plus. Przelot , opieka rezydenta i hotel wszystko jak w opisie w dniu zamawiania wycieczki w styczniu.

Wady: Brak
annaniemoj 06/07/2018 20:18   
annaniemoj - Profil annaniemoj
1 Zalety: W końcu zwrócili pieniądze.

Wady: Pakiet wakacyjny dla rodziny wybraliśmy jeszcze w lutym. Tak aby mieć pewność (tak się nam wówczas wydawało), że będziemy mieli z góry zapewnione dobre warunki. Zależało nam m. in. na tym by hotel nie był molochem, ale też by miał dobrą infrastukturę dla dzieci tj. przestrzeń do zabawy, oddzielny basen dla maluchów i animację w języku polskim. Cztery (!) dni przed wylotem otrzymaliśmy maila (!) od biura, że wybrany przez nas hotel nie będzie dostępny i że TUI zmienia nam zakwaterowanie na inny. Zaproponowany hotel miał się nijak do tego wybranego przez nas w lutym - odludzie, mały basen, mega duże budynki, brak miejsca dla dzieci i animacji po polsku. Szybko sprawdziliśmy co możemy (telefon do Rzecznika Konsumentów) i okazało się, że jest to istotna zmiana warunków (czego TUI nam nie powiedzł) i że przysługuje nam bezkosztowa anulacja, a dodatkowo możemy dochodzić odszkodowań za zmarnowany urlop. Po poinfomowaniu o tym TUIa, zaczeli szukać dla nas czegoś innego, ale widać że liczyli że ze względu na krótki termin i tak zdecujemy się na wyjazd z nimi. Przy ponaglaniu przez infolinię informacja, że nie ma osoby odpowiedzialnej i że na pewno oddzownią jak najszybciej... i oczywiście brak reakcji. Szczęśliwie znaleźliśmy u konkurencji last minute, który spełniał nasze pierwotne oczekiwania i jedynie zwróciliśmy się do nich o zwrot pieniędzy. Rozumiem, że różne rzeczy mogą się zdarzyć i biuro też może mieć problemy logistyczne. Ale traktowanie klienta w takiej sytuacji jak petenta, brak chęci współpracy i totalne olewactwo - to spotkało nas tylko z TUI! Żałuję tylko, że wcześniej nie sprawdziłam o nich opinii...
smservice 03/07/2018 20:55   
smservice - Profil smservice
1 Zalety: Za każdym razem wróciłem z wakacji

Wady: Kiepscy rezydenci psują opinię TUI.
PiotrBroker 20/06/2018 13:58   
PiotrBroker - Profil PiotrBroker
1 Zalety: Ciężko znaleźć po takiej wycieczce.

Wady: Nieścisłość oferty TUI z rzeczywistością. Wyjazd w kwietniu do Turcji. W warunkach imprezy stoi napisane, że pierwszy i ostatni dzień jest przeznaczony na podróż. My wylatywaliśmy z Warszawy o 23 z kawałkiem i dotarliśmy do hotelu DNIA NASTĘPNEGO o 6.00. Tak więc podróż trwała w ciągu drugiego dnia pobytu. Wszystko byłoby ok, ponieważ powrót był planowany ostatniego dnia o 21 z kawałkiem. To rekompensowało straty przy przylocie. Niestety wylot przesunięto na 7 z kawałkiem rano więc hotel opuściliśmy ok. 4 rano. Powiadomiono nas na dzień przed wylotem. Ku uściśleniu był wylot po 15 tego samego dnia. Nie polecam TUI. Kompletnie nie zainteresowani komfortem klienta, jeśli chodzi o przedstawicielstwo w Polsce. Jak jest gdzie indziej nie wiem.
kozus 13/05/2018 22:24   
kozus - Profil kozus
9 Zalety: Pierwszy wyjazd z tym biurem do Grecji na Kos i wszystko jak należy.

Wady: wg mnie na tą chwilę brak
Madziula 11/05/2018 10:28   
Madziula - Profil Madziula
1 Zalety: Brak, a nie przepraszam świetnie palą przysłowiowego głupa.

Wady: NIE POLECAM I ODRADZAM. We wrzesniu wykupiłam wczasy na Cyprze. W momencie rezerwacji było jeszcze duzo pokoi. Po przylocie okazuje się, że jedna noc mamy spedzić w innym hotelu, na pytanie dlaczego my nikt nie jest wstanie odpowiedzieć. Kierowniczka rezydentów ma nas wdu... a sam rezydent sprawia wrażenie jakby bał sie własnego cienia. Oczywiście otrzymujemy zwrot kasy za noc spedzona winnym hotelu a po przyjezdzie domagam się zadośćuczycnienia bowiem niestey bardzo to odchorowałam(nerwica żołądka). Niestey biuro podrózy odpisuje szablonowo nawet zaprzeczajac samemu sobie. Zarzucaja mi w piśmie, że nie poinformowałam biura podrózy o zaistaniałej sytuacji kiedy ja rozmawiałam 30 minut z kobieta przez telefon. Sprawę skierowałam do sądu, bo nikt ze mnie głupka robic nie bedzie.
lusia 29/01/2018 19:06   
lusia - Profil lusia
10 Zalety: Hotel zgodny z opisem, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Wady: brak
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama