Opinie o biurze podróży Exim Tours

adbe 05/02/2024 17:15   
1 Zalety: Brak

Wady: NIDGY więcej nie nabiorę się na wycieczki oferowane prze EXIM TOURS, które oszukuje w swoich ofertach, które w rzeczywistości na miejscu pobytu są sprzeczne z publiczną ofertą tego biura. Wybraliśmy z żoną 2 tygodniowy pobyt w 5 gwiazdkowym nowym otwartym hotelu AMARINA JANNAH RESORT w Marsa Alam, dlatego przesuwano nam 2 krotnie wyjazd z września do 21 pażdziernika 2023 bo przeciągało się otwarcie obiektu. Na miejscu okazało się, że jest to teren budowy a raczej przebudowy starej substancji pomiędzy kamieniołomem a morzem. Widok jaki zastaliśmy w pokoju, to standard nie do zaakceptowania na dowód czego zrobiliśmy 46 zdj. oraz 2 video. Na miejscu przedstawiciel zaproponował inny pokój za dopłatą 600$. Ponieważ wybraliśmy ofertę za określoną cenę to nie zgodziliśmy się na tak dużą dopłatę. Po powrocie zaraz wysłaliśmy maila z zdj. i video z reklamacją aby odzyskać odszkodowanie za te stracone wakacje, bo nie w takich warunkach mieliśmy je spędzić. EximTours do dzisiaj nie zgadza się na nasze żądanie zapominając że łamie prawo cywilne i za nic ma kolejnych naciągniętych klientów.
Doro331 27/12/2023 22:19   
1 Zalety: Brak

Wady: W dniu podpisania umowy brak godzin wylotu, po ok. miesiącu pojawiła się godzina 23:30! Samolot miał opóźnienie i wyleciał po godzinie 1:00, w hotelu byliśmy ok. 5tej. Kolejny problem - nie było dla nas pokoju z widokiem na morze, za który zapłaciliśmy! O właściwy pokój musieliśmy zabiegać do ok. 15tej czyli praktycznie cały dzień stracony. Reklamacja złożona do biura nie została uwzględniona, Uokik rozkłada ręce. Nigdy więcej z Exim tours.
JUSTYNAKK 22/08/2023 12:42   
1 Zalety: Brak

Wady: DRAMAT! Jak najdalej od tego biura. Zostaliśmy OKRADZENI z jednego dnia wakacji, pomimo reklamacji przed i po zero reakcji ze strony biura, żadnej rekompensaty. W dokumentach widnieje zapis że pierwszy i ostatni dzień wakacji w moim przypadku 10 i 17 są dniami na przelot. Lot i meldunek w hotelu miał miejsce 11. W dokumentach wylot 23:30, rzeczywisty lot już kolejnego dnia 00:05, w hotelu byliśmy ok 3:30, cały dzień który ma być wypoczynkiem już zepsuty. Bardzo niemiły ton odpowiedzi na reklamacje
Pepe75 18/08/2023 23:02   
1 Zalety: Brak. Porażka!

Wady: Ta banda cwaniaków pobiera 100% kwoty za wycieczki, których nie mają. Pobrali nam 26.000 zł za wycieczkę na Mauritius, która nie odbyła się bo nie było miejsc w hotelu. Dowiedzieliśmy się o tym 2 dni przed wylotem. Zaproponowano nam inną wycieczkę, za którą pobrano 27.000 zł a następnego dnia okazało się, że ta również jest nieaktualna bo nie będzie miejsc w samolocie. Na zwrot pieniędzy mimo licznych monitów czekaliśmy 6 dni. Spieprzyli nam wakacje bo zostaliśmy bez pieniędzy a urlopy minęły.
Magi 06/08/2023 20:49   
1 Zalety: Żadnych

Wady: Bardzo złe biuro, lekceważą klienta na każdej płaszczyźnie, oferty niezgodne z opisem, kwaterują w cuchnących i dusznych pokojach, opieka nie istnieje, transfer nie do uwierzenia np. czeka się w nocy 3.5h na busika, bo musi się zapełnić, a z powrotem trzeba przejść o 2 w nocy ok. 500m krętymi uliczkami do głównej ulicy, bo pan nie podjedzie. Ogólnie wielka porażka i omijajcie to biuro, bo żadnych reklamacji nie uwzględniają! Tragedia nie biuro!
Holly 22/07/2023 15:40   
10 Zalety: Właśnie wracamy z wakacji w Hotelux Oriental w Marsa Alam I myślę że dzięki urokowi Egiptu oraz niesamowitej gościnności w hotelu oraz wspaniałemu rezydentowi Ahmed Elnqady będą one niezapomniane. Egipt jest piękny, a rezydent z Hotelux to przemiły, kompetentny i życzliwy człowiek. Byliśmy na super wycieczkach quad safari oraz piękną łodzią na rafy w parku narodowym. Polecam serdecznie! A i jeszcze jedna ważna rzecz: Ahmed pięknie mowi po polsku, komunikacja bez zastrzeżeń :)

Wady: Wszystko co dobre szybko się kończy
Bartekmz 21/07/2023 14:10   
1 Zalety: Brak!

Wady: Biuro podróży EXIM które nie ponosi odpowiedzialności za nic!! Zapowiedziany Lot o godzinie 20:50 dnia 08.06.2023 odbył się 10.06.2023. Po wejściu na pokład samolotu i oczekiwaniu na start, okazało się, że jest problem i jesteśmy zmuszeni opuścić samolot. Po 6 godz. spędzonych z małymi dziećmi na lotnisku (3 lata i 8 lat) otrzymałem sms od biura (około 04:00), że mogę wykupić na własny koszt pobyt w hotelu. Na lotnisku nie dostaliśmy żadnych informacji odnośnie nowej godziny wylotu. Biuro nie dało mi żadnej informacji ( rozmowy są nagrywane), nie otrzymałem żadnego smsa o nowej godzinie wylotu. Na tablicy odlotów pojawiały się informacje, że lot jest opóźniony, także informacja o anulowaniu lotu. Spędziliśmy noc na lotnisku, na plastikowych krzesłach bez możliwości odświeżenia siebie i dzieci. W Trójmieście w długi weekend czerwcowy nie znalazłem żadnego wolnego hotelu czy choćby motelu. Spędziliśmy ponad 27 godzin na lotnisku, brak informacji, brak zapewnienia czy lot się odbędzie (rozmowy nagrywane). Wykonałem wiele telefonów, nikt nie udzielił informacji, czy lot w ogóle się odbędzie. Na lotnisku poznaliśmy wielu współpasażerów z różnych biur podrózy, niektórzy z dobrych biur dostali zwroty lub zamiany terminów. Odpowiedź na reklamację wyglądała- cyt. "wszystko zostało prawidłowo założone, przelot..." Informacja o godzinie wylotu podana przez EXIM S. A po 15 godzinach to cyt. " w dalszym ciągu czekamy na informacje" Wg EXIM tours czekanie na wylot samolotu 2 dni jest normalne i trzeba cierpliwie czekać.
elktrudi 07/05/2023 16:13   
1 Zalety: Brak

Wady: Eximtour = oszuści i złodzieje. 40 dni przed wakacjami złożyłem rezygnację. Exim tours obciążył mnie na 65% kwoty całkowitej. Składały się na to koszty administracyjne i rezerwacja biletów rejsowych Kraków-Pafos. Chciałem cokolwiek odzyskać, więc poprosiłem o bilety lotnicze których nie da się anulować ale można zmienić datę lub uczestników. Odmówili mi. Jakby tego było mało oddano niezwłocznie sprawę do windykacji pomimo zapisu w OWU, że rozliczenie kosztów imprezy z przelotem rejsowym może nastąpić dopiero po terminie zakończenia imprezy. Zero empatii i jakiejkolwiek propozycji wyjścia z zaistniałej sytuacji. Przestrzegam. Uważajcie na siebie. Korzystajcie z rozszerzonych ubezpieczeń.
Krzysiek7 04/05/2023 17:14   
1 Zalety: Brak

Wady: Niezgodność pokoju z ofertą Brak reakcji po zgłoszeniu problemów Traktują klienta z góry
forplay 17/04/2023 13:26   
9 Zalety: Właśnie wróciliśmy z Malty. Czytając opinie o Exim miałem spore obawy... ale... sam wyjazd od początku wszystko jak należy Bilety na czas na mailu z dokłądnym opisem co i jak i gdzie znajdziemy na miejscu na lotnisku dobrze oznaczone miejsce spotkania wraz z panią wyłapującą klientów z logo firmy. transfer porządnym autokarem sam hotel zgodnie z oczekiwniami, jedzenie dobre dużo różnorodnych alko w cenie. Sama obsługa hotelu pomocna, w ostatnim dniu sami do pokoju przynieśli bilety na samolot i tranfer. Wyjazd uważam za udany.

Wady: w dniu zakupu wycieczki godzina odlotu na stronie ryanair była inna niż ta przez którę podejmowaliśmy decyzję o akurat tej ofercie - miał być wylot o 21 a było 6 rano więc jakby dzień w plecy
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy