Opinie o biurze podróży Exim Tours

elktrudi 07/05/2023 16:13   
1 Zalety: Brak

Wady: Eximtour = oszuści i złodzieje. 40 dni przed wakacjami złożyłem rezygnację. Exim tours obciążył mnie na 65% kwoty całkowitej. Składały się na to koszty administracyjne i rezerwacja biletów rejsowych Kraków-Pafos. Chciałem cokolwiek odzyskać, więc poprosiłem o bilety lotnicze których nie da się anulować ale można zmienić datę lub uczestników. Odmówili mi. Jakby tego było mało oddano niezwłocznie sprawę do windykacji pomimo zapisu w OWU, że rozliczenie kosztów imprezy z przelotem rejsowym może nastąpić dopiero po terminie zakończenia imprezy. Zero empatii i jakiejkolwiek propozycji wyjścia z zaistniałej sytuacji. Przestrzegam. Uważajcie na siebie. Korzystajcie z rozszerzonych ubezpieczeń.
Krzysiek7 04/05/2023 17:14   
1 Zalety: Brak

Wady: Niezgodność pokoju z ofertą Brak reakcji po zgłoszeniu problemów Traktują klienta z góry
forplay 17/04/2023 13:26   
9 Zalety: Właśnie wróciliśmy z Malty. Czytając opinie o Exim miałem spore obawy... ale... sam wyjazd od początku wszystko jak należy Bilety na czas na mailu z dokłądnym opisem co i jak i gdzie znajdziemy na miejscu na lotnisku dobrze oznaczone miejsce spotkania wraz z panią wyłapującą klientów z logo firmy. transfer porządnym autokarem sam hotel zgodnie z oczekiwniami, jedzenie dobre dużo różnorodnych alko w cenie. Sama obsługa hotelu pomocna, w ostatnim dniu sami do pokoju przynieśli bilety na samolot i tranfer. Wyjazd uważam za udany.

Wady: w dniu zakupu wycieczki godzina odlotu na stronie ryanair była inna niż ta przez którę podejmowaliśmy decyzję o akurat tej ofercie - miał być wylot o 21 a było 6 rano więc jakby dzień w plecy
annapregwo 22/03/2023 13:13   
1 Zalety: żadnych

Wady: zmiana hotelu na 24 przed wylotem, hotel odp na reklamacje jest z automatu - odp jest , ze przeciez dzien przed wylotem powiedzieli , ze zmieniają hotel . Odradzam!!!
WiolaG 17/03/2023 11:25   
1 Zalety: -

Wady: Rozbieznosci miedzy oferta a stanem faktcznym. Obsługa reklamacji to dno. Firma ma taka polityke, żeby każdą reklamację odrzucać bez wzgledu na to czy jest zasadna czy nie. O ile oczywiscie doprosisz się o odpowiedź, bo olewanie i nieodpowiadanie na maile to standard. Czują się bezkarnie. Podejscie: jak ci sie nie podoba to mozesz isc do sądu. Nie sądziłam, że w czasach kiedy większość firm dba o dobry PR, ktoś jeszcze celowo stosuje takie praktyki. Dodatkowo niekompetentna rezydentka.
Oszukana20 15/03/2023 21:51   
1 Zalety: Brak zalet. Lekcja raz na zawsze, aby z tego biura nie korzystać.

Wady: Klient, który zawrze umowę i wpłaci zaliczkę lub opłaci całość imprezy staje się ich ZDOBYCZĄ , nie ma żadnych praw i żadne prośby czy reklamacje nie są uznawane. Nie odpisują na e-maile, ani na pisma. Przy rezygnacji nie zwracają wpłaconych kwot. Odsyłają do pośrednika (np. Wakacje. pl), który nie ma takich kompetencji, by podjąć inną decyzję niż Exim Tours.
Agacinska 10/02/2023 12:55   
1 Zalety: brak, no może miły rezydent w Albanii

Wady: Jestem zbulwersowana bezczelnym sposobem, w jaki próbuje się załatwić reklamację. Zakupiłam w czerwcu wakacje dla 4 osób na wrzesień. Umowa obejmowała 2 pokoje z balkonami i widokiem na ogród. Zajeżdżając okazało się, że niema dla nas takich pokoi, bo Exim przyjął zbyt wielu turystów i jedyne wolne pokoje to te, które otrzymaliśmy, czyli jeden bez balkonu, a drugi z czymś, co trudno nazwać balkonem, a widok to podwórze z suszącym się praniem i pomieszczeniami gospodarczymi. Złożyłam reklamację, ale że nie długo nie otrzymywałam odpowiedzi napisałam na maila zapytanie. Wtedy okazało się, że odpowiedź z Exim została wysłana na niewłaściwy adres i dopiero po interwencji przysłano pismo do mnie z... i tu uwaga, rekompensatą w postaci vouchera na kwotę 200zł do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy na wykupienie kolejnych wakacji w Exim. Nie zaproponowano mi nawet zwrotu różnicy w cenie, tylko śmieszny voucher. Dodam, że korespondencja z Exim jest pisana w tonie bezczelnym obarczając niemlże mnie winą za to, że odpowiedź na reklamację została źle zaadresowana przez pracownika Exim. Jestem zmuszona skierować sprawę do sądu, bo widzę, że polubownie nie da się.
Kkkkk 13/10/2022 21:36   
1 Zalety: Brak

Wady: Kilka lat temu byłam z nimi w Turcji, tanten wykazd był jeszcze ok, ale do tej pory czekam na 5 euro od rezydentki. Zakupiliśmy mnóstwo wycieczek, niedość że nie dostaliśmy nawet euro rabatu, to jeszcze pani nie miała wydać, miała rozmienić i zostawić nam na recepcji i mniejsza z tym Prawdziwy koszmar przeżyliśmy we wrześniu 22 w Hurghadzie. Hotel najgorszy jaki można sobie wyobrazić. Brud, smród, okropne jedzenie, wszystko zniszczone, wypadki na każdym kroku, w tym jeden poważny z udziałem Polaków, ale hotel i rezydentka do końca twiwrdzili, że to nie stało się na obiekcie. Rezydentka Ela to jakiś dramat, pani nic nie może, dziwiła się, że w ogóle tu przyjechaliśmy. Hotel miał na stronie pośrednika super opinie i piękne zdjęcia, zupełnie co innego zastaliśmy na miejscu. Brak atrakcji i infrastruktury z umowy. Skargi składane już w hotelu, dokumentacja foto, to wszystko na nic. Reklamacja została nieuznana, nie bo nie. Sprawa jest obecnie w Urzędzie Ochrony Konsumenta i zastanawiam się nad pozwem
areks 04/09/2022 23:02   
1 Zalety: Dramat

Wady: Horror
natinata 30/08/2022 13:17   
1 Zalety: Kierowca Turek ktory robił za rezydenta i łamaną angielszczyzna ogłaszal kolejne hotele do wysiadki. Ubaw po pachy. Rezydent chyba wtedy spal

Wady: Wielka szkoda, że nie przeczytałam opinii o tym biurze zanim pojechałam na wakacje. To jest totalna porazka. Jak mozliwe, żeby majac liste pasazerow podczas transferu na lotnisku poprsotu odjechac nie interesujac sie co sie stalo z jedna osoba? Moj budzik zawiodl i nikt mnie nie obudził na transfer.( zero tel z recepcji zero tel na komorke) Musialam w nerwach pedzic taksowka na lotnisko. Ludzie uwazajcie bo lecac z tym biurem radze wogole nie spac w dzien transferu :( Latam z wieloma biurami i taki wisi mi sizm to ja pierwszy raz widze. Ja sie pytam Exim tour gdzie Wasz rezydent? Nigdy wiecej Exim tour!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

... wczytuje ...