Opinie o biurze podróży Exim Tours

wp37 11/04/2022 11:55   
wp37 - Profil wp37
1 Zalety: rezydent w porzadku

Wady: nie polecam biura exim tours, w moim hotelu byl grzyb w lazience, nieswieza ryba caly pobyt, ktora sie zatrulam, frytki jako glowne danie, napisalam skarge a oni mi odpowiedzieli, ze trudno dobrze wietrzyc lazienke, o nieswiezej rybie nie wspomnieli, przykre i zenujace, dla mnie najgorsze biuro z mozliwych, nie polecam i nigdy z nimi nigdzie nie pojade
kamkil 11/01/2022 16:28   
kamkil - Profil kamkil
1 Zalety: Dolecieliśmy na miejsce i wróciliśmy.

Wady: - Po zakupie wycieczki oczywiście dopłacamy dodatkowe 400 zł za bagaż - Po przylocie na miejsce wycieczki spotykamy rezydenta, pokazuje nam palcem gdzie mamy czekać na autokar i znika, czekamy na autokar około 2 godziny, rezydenta już więcej w trakcie trwania wyjazdu nie spotkaliśmy, nie odbyło się żadne spotkanie, nikt nie pytał nas czy w ogóle żyjemy, o informację na temat autokaru powrotnego musieliśmy się dopominać sami - W hotelu na wstępie musimy wszystko załatwiać sami (gdyby nie znajomość angielskiego - mielibyśmy problem), dowiadujemy się że jest pobierane zabezpieczenie z karty w kwocie 200 EURO - to które mieliśmy przeznaczone na wynajem samochodu (oczywiście nie byliśmy o tym wcześniej informowani, przy telefonie do rezydenta stwierdza on, że jest taka opłata od około 2 lat, ale zapomnieli wspomnieć), biuro w momencie reklamacji za brak informacji - DZIĘKUJE NAM za informację o tej opłacie dodatkowej Ogólnie przy takim zainteresowaniu, żałowaliśmy iż nie wybraliśmy wyjazdu na własną rękę
dawids13 28/09/2021 19:36   
dawids13 - Profil dawids13
1 Zalety: Jedna wada - brak zalet .

Wady: Brak kontaktu z rezydentem na miejscu - okazało się, że obsługuje tylko klientów z Niemiec. Dodatkowo dostałem bilet 4 godziny przed transferem na lotnisko, po 12 w nocy.. Kompletny brak poszanowania dla klienta.
andrewitstyle 12/08/2021 16:53   
andrewitstyle - Profil andrewitstyle
1 Zalety: brak

Wady: Zamówiłem wyjazd all inclusive na Majorkę. wylot miał być w poniedziałek 9 sierpnia. Dzień przed dostałem maila ze biuro podróży Exim Tours zmieniło hotel (ponieważ się nie otwiera) i miejscowość z Magaluf (miejscowość mega imprezowa) na Sa Coma (miejscowość spokojna dla osób starszych i rodzin z dziećmi). Nie było nikogo dostępnego pod telefonem aby zmienić hotel na inny w Magaluf. Rozumiem że hotel może się nie otworzy w obecnych warunkach pandemicznych, ale trzeba było się skontaktować z klientem i zaproponować inny hotel w tej samej miejscowości albo miejscowości o podobnych charakterze. Od początku zastrzegłam w mailu że wyjazd ma charakter mega imprezowy i żadna zmiana na "spokojny" nie wchodzi w rachubę. Na Majorkę jeżdżą ludzie na mega turbo imprezy, chciałem każdy wieczór spędzać w klubach i wracać do hotelu nad ranem (jest to możliwe w Magaluf), natomiast w Sa Coma nie jest to możliwe (o 21.00 nie ma ludzi na ulicach). Firma Exim Tours to oszuści. Zapłaciłem za wyjazd turbo mega imprezowy, a nie otrzymałem tego za co zaplacilem. Firma Exim Tours nie poczuwa się do odpowiedzialności. Rozpocząłem procedurę reklamacyjna oraz szykuje się do postępowania cywilnego o niedotrzymanie warunków umowy.
Melka 28/03/2021 13:26   
Melka - Profil Melka
1 Zalety: Brak

Wady: Odradzam usługi biura Exim Tours. Nie wywiązują się z umowy, nie zapewniają warunków zgodnych z nią. Informacje rezydentki sprzeczne z późniejszymi z biura. Ponieśliśmy dodatkowe koszta na miejscu, za to, za co już im zapłaciliśmy. Arogancka obsługa, brak dbałości o klienta. Słabe linie lotnicze, zniszczone bagaże..
Marmal1610 21/10/2020 14:03   
Marmal1610 - Profil Marmal1610
10 Zalety: Jestem zadowolony z wakacji z tym biurem. Wszyscy pisza tylko źle - frustracie... biuro ktorej oblusguje kilkaset tysiecy klientów roczine a złych opinie ledwie kilkanaście... o czym to świadczy? ze to zwykly hejt ludzi, ktorzy pojecia nie mają za co biuro odpowiada a za co nie w tych czasach. Ja od samego poczatku mialem z nimi dobry kontakt, wszystkie informacje poprawne i na czas. Na miejscu wszystko tak jak mialo być. POLECAM EXIMTOURS i chętnie ponownie z Wami polecę na wakacje :)

Wady: brak
jacekbochniak 08/10/2020 16:48   
jacekbochniak - Profil jacekbochniak
1 Zalety: Brak.

Wady: Nie polecam nikomu. Zmiana hotelu oraz warunków umowy 3 dni przed wylotem przez co byliśmy zmuszeni do rezygnacji z wczasów. Biuro otrzymało informacje o zamknięciu hotelu 2 miesiące wcześniej, lecz nas o tym nie poinformowało. Część pracowników pisało o tym, że posiada informację o zamknięciu hotelu, pomimo tego sami musieliśmy prosić się o jakiekolwiek informacje. Zostaliśmy zmuszeni do rezygnacji z jakichkolwiek wczasów, ponieważ 2 dni przed urlopem nie ma ofert spełniających nasze oczekiwania, a nawet jakby były to zwrot trwa 14 dni. Dramat! Byliśmy wielokrotnie okłamywani przez pracowników biura. Po odrzuceniu proponowanej oferty nie dostaliśmy propozycji zmiany kierunku wczasów (sami to na nich wymusiliśmy). Nie polecam nikomu oraz nie życzę im niczego dobrego.
bertzbi 17/03/2020 13:56   
bertzbi - Profil bertzbi
1 Zalety: Nie polecam!!!

Wady: W tej wyjątkowej sytuacji Exim Tours pokazał swoje prawdziwe oblicze - NIE POLECAM, a wręcz ODRADZAM przyszłą współpracę z tym operatorem. Mamy wykupiony wyjazd do Egiptu w dniach 19-26.03.2020r. - mimo zawieszenia wszystkich lotów z jak i do PL, oraz informacji, że Egipt od dnia 19.03.2020r. zamyka granice dla przyjezdnych - Exim Tours nadal nie widzi podstawy do zwrotu pieniędzy za niezrealizowaną usługę... W uzasadnieniu decyzji czytamy, że nie będą już udzielać informacji w sprawie niezrealizowanych wycieczek, ponieważ mają ważniejsze sprawy na głowie... - co za tupet - zanim kiedykolwiek zdecydujecie się gdzieś wyjechać z Exim Tours zastanówcie się 10 raty - dla porównania: TUI już w tamtym tygodniu, jeszcze przed decyzją rządu o zamknięciu granic, wysyłało mail'e do swoich klientów z info o możliwości rezygnacji z wykupionych wycieczek i o 100 % zwrocie uiszczonej zapłaty - po decyzji rządu moi znajomi otrzymali mail z TUI z prośbą o wskazanie nr konta do zwrotu - jak ktoś ma klasę to nie trzeba się u niego upominać o swoje, ale jak widać Exim Tours to inna (czyt. niższa) liga - raz wyrwanej kasy dobrowolnie nie odda - postępowanie niskie i nieopłacalne w dłuższej perspektywie - opinia idzie w świat i ciężko będzie ją zmienić, nawet niższymi cenami - RZENADA!!!
bilu87 24/10/2019 08:19   
bilu87 - Profil bilu87
1 Zalety: Brak

Wady: Nie polecam. Wprowadzanie w błąd klienta w związku ze zmianą rezerwacji. Przed zapłatą całości otrzymałem informację, że zmiana uczestników to koszt 200-300zł. Usiłując zmienić uczestników, ze względu na stan zdrowia dziecka (2 dni po zapłacie całości za wycieczkę), koszt zmiany wynosił już ponad 1200zł. Hotel, po zapłacie całości, traktował zmianę rezerwacji jako nową, takie było wytłumaczenie organizatora (Exim Tours). Ostatecznie byłem zmuszony zrezygnować z wycieczki i straciłem 50% wpłaconej kwoty.
Franko13 26/06/2019 18:35   
Franko13 - Profil Franko13
1 Zalety: Piękny katalog z wakacjami i tyle.

Wady: Byliśmy w maju 2019 w Hurghadzie w Egipcie. Hotel Mirage by. Masakra. Zjeżdżalnie w parku wodnym w opłakanym stanie. Można było z nich schodzić bo ciśnienia wody nie było. Można się było również pokaleczyc bo były stare jak świat. Zdążyło się zamknięcie parku wodnego o godz 10 rano ze względu na upał a było 43 stopnie. Czyli wniosek jest taki że w wysokim sezonie gdzie upały są po 50 parę stopni to nie można skorzystać z parku. Podkreślam że byliśmy w maju gdzie nie było jeszcze największego oblozenia a restauracja już nie wyrabiala. Wiecznie nie było talerzy, sztućców, brakowało napojów, jedzenia, szklanek. Nie tylko w restauracji. W barze przy recepcji ze szklankami też było krucho Lody przy plaży wydawane były tak oszczędnie ze aż nam głupio było tam chodzić z dzieckiem bo słyszeliśmy tylko że my już dostaliśmy lody. Prądu nie mieliśmy ciągle w pokojach. Miały być 4 restauracje tematyczne a były 2 Podkreślam maj i allinclusiv. 10 dni. 9300zl. Za co? Złożyliśmy reklamację po przyjeździe a exim Tours potraktował nas jak śmieci. Nawet słowa przepraszam nie bylo. Jedyne co ratuje ten hotel to piękny zadbany teren. Biura exim Tours nie ratuje nic. Naciagacze i ignoranci
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama