×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Exim Tours


Zalety: Nie polecam!!!
Wady: W tej wyjątkowej sytuacji Exim Tours pokazał swoje prawdziwe oblicze - NIE POLECAM, a wręcz ODRADZAM przyszłą współpracę z tym operatorem. Mamy wykupiony wyjazd do Egiptu w dniach 19-26.03.2020r. - mimo zawieszenia wszystkich lotów z jak i do PL, oraz informacji, że Egipt od dnia 19.03.2020r. zamyka granice dla przyjezdnych - Exim Tours nadal nie widzi podstawy do zwrotu pieniędzy za niezrealizowaną usługę... W uzasadnieniu decyzji czytamy, że nie będą już udzielać informacji w sprawie niezrealizowanych wycieczek, ponieważ mają ważniejsze sprawy na głowie... - co za tupet - zanim kiedykolwiek zdecydujecie się gdzieś wyjechać z Exim Tours zastanówcie się 10 raty - dla porównania: TUI już w tamtym tygodniu, jeszcze przed decyzją rządu o zamknięciu granic, wysyłało mail'e do swoich klientów z info o możliwości rezygnacji z wykupionych wycieczek i o 100 % zwrocie uiszczonej zapłaty - po decyzji rządu moi znajomi otrzymali mail z TUI z prośbą o wskazanie nr konta do zwrotu - jak ktoś ma klasę to nie trzeba się u niego upominać o swoje, ale jak widać Exim Tours to inna (czyt. niższa) liga - raz wyrwanej kasy dobrowolnie nie odda - postępowanie niskie i nieopłacalne w dłuższej perspektywie - opinia idzie w świat i ciężko będzie ją zmienić, nawet niższymi cenami - RZENADA!!!
1

/10

17/03/2020 13:56,  
Zalety: Brak
Wady: Nie polecam. Wprowadzanie w błąd klienta w związku ze zmianą rezerwacji. Przed zapłatą całości otrzymałem informację, że zmiana uczestników to koszt 200-300zł. Usiłując zmienić uczestników, ze względu na stan zdrowia dziecka (2 dni po zapłacie całości za wycieczkę), koszt zmiany wynosił już ponad 1200zł. Hotel, po zapłacie całości, traktował zmianę rezerwacji jako nową, takie było wytłumaczenie organizatora (Exim Tours). Ostatecznie byłem zmuszony zrezygnować z wycieczki i straciłem 50% wpłaconej kwoty.
1

/10

24/10/2019 08:19,  
Zalety: Piękny katalog z wakacjami i tyle.
Wady: Byliśmy w maju 2019 w Hurghadzie w Egipcie. Hotel Mirage by. Masakra. Zjeżdżalnie w parku wodnym w opłakanym stanie. Można było z nich schodzić bo ciśnienia wody nie było. Można się było również pokaleczyc bo były stare jak świat. Zdążyło się zamknięcie parku wodnego o godz 10 rano ze względu na upał a było 43 stopnie. Czyli wniosek jest taki że w wysokim sezonie gdzie upały są po 50 parę stopni to nie można skorzystać z parku. Podkreślam że byliśmy w maju gdzie nie było jeszcze największego oblozenia a restauracja już nie wyrabiala. Wiecznie nie było talerzy, sztućców, brakowało napojów, jedzenia, szklanek. Nie tylko w restauracji. W barze przy recepcji ze szklankami też było krucho Lody przy plaży wydawane były tak oszczędnie ze aż nam głupio było tam chodzić z dzieckiem bo słyszeliśmy tylko że my już dostaliśmy lody. Prądu nie mieliśmy ciągle w pokojach. Miały być 4 restauracje tematyczne a były 2 Podkreślam maj i allinclusiv. 10 dni. 9300zl. Za co? Złożyliśmy reklamację po przyjeździe a exim Tours potraktował nas jak śmieci. Nawet słowa przepraszam nie bylo. Jedyne co ratuje ten hotel to piękny zadbany teren. Biura exim Tours nie ratuje nic. Naciagacze i ignoranci
1

/10

26/06/2019 18:35,  
Zalety: Ciekawa oferta.
Wady: Traktowanie klienta maksymalnie lekceważące. Wprowadzające w błąd zapisy w umowach. "Upgrade" to dla nich "aktualizacja", moim przypadku do znacznie niższego standardu. Odpowiedź na reklamację to ewidentna kpina z klienta. A jak im się wytyka błędy, to obrażają się i kończą temat. Nie polecam.
1

/10

17/01/2019 14:25,  
Zalety: Bardzo profesjonalne biuro, wycieczki są realizowane zgodnie z opisem ofert katalogowych, wszystko jest dograne, wycieczki fakultatywne tez sa organizowane zgodnie z planem. Przemili pomocni rezydenci współpracuja z biurem. Polecam wczasy z Biurem Exim. Byłam juz dwa razy z tym biurem w Egipcie i Tunezji i polecam.
Wady: brak
10

/10

09/09/2018 18:08,  
Zalety: Dobrze zorganizowane wycieczki fakultatywne na Malcie . Przewodnik polski , interesująco opowiada o historii Malty i wyspy Gozo .
Wady: Niestety na lotnisku na Malcie nie czekał na nas polskojęzyczny rezydent biura podróży Exim Tours. Był tam oczywiście przedstawiciel Exim Tours , który przekazał nam kopertę z dokumentami. Wcześniej nie zostaliśmy jednak poinformowani jak dotrzeć do hotelu. W związku z brakiem polskojęzycznego przedstawiciela Exim Tours powstał problem - jak dostać się do hotelu. W końcu w stresie na własną rękę w nocy i za własne pieniądze dotarliśmy do hotelu prywatną taksówką. Dodam , że do pani rezydent nie mogliśmy się dodzwonić.
6

/10

06/08/2018 14:50,  
Zalety: Zero zalet
Wady: Mieliśmy z mężem wykupioną podróż poślubną na Malediwy. Przed podróżą okazało się, że jestem w ciąży, a kilka dni wcześniej Malediwy zostały wpisane na listę krajów, w których panuje wirus zika. Dostałam od lekarza absolutny zakaz wyjazdu w ten rejon. Mimo wykupionego ubezpieczenia od rezygnacji, dziesiątek telefonów, błagań, próśb i rozmów z przeróżnymi pracownikami Biura Exim Tours straciliśmy 90% kwoty zapłaconej za mnie, nie było możliwości, aby ktokolwiek inny pojechał za mnie z mężem (zażyczyli sobie za to dopłaty 6 tyś zł), nie było możliwości zamiany wycieczki na jakąkolwiek inną. Na domiar złego ściągnęli z mojego męża kilka dodatkowych stów za "pokój dla singla", co wg. nas było już bezczelnością. Zanim wykupiliśmy wycieczkę dzwoniło do nas kilka pań dziennie i pytało, kiedy wreszcie podpiszemy umowę. Natomiast kiedy to my mieliśmy "problem" nikt z nami nie chciał rozmawiać, nie mieliśmy opiekuna, były tylko same bezczelne i bezduszne krótkie odpowiedzi. Na miejscu hotel okazał się bez zarzutu, jednak przez całą wycieczkę mąż nigdzie i nigdy nie zobaczył ani jednego pracownika Exim. Było to właściwie porównywalne do wycieczki organizowanej sobie samemu z wyjątkiem maili, które dostawaliśmy przed wyjazdem. Pierwszy i ostatni raz skorzystaliśmy z usług biura, szczególnie tego. ODRADZAMY!!!
1

/10

04/04/2017 12:21,  
Zalety: Brak zalet.
Wady: Najwiarygodniej o biurze Exim Tours wypowiedział się DEPARTAMENT KULTURY PROMOCJI I TURYSTYKI URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO w Warszawie ; Biuro EXIM TOURS WPROWADZA ZAGROŻENIE DLA MIENIA I ŻYCIA uczestników wyjazdu 7 + 7 do Wenezueli . Wyrok do wzglądu.
1

/10

25/01/2016 12:45,  
Zalety: brak
Wady: Całkowity brak profesjonalizmu. Ostrzegam przed wyjazdem z tym biurem na Gran Canarię. Brak jakiegokolwiek rezydenta (polskojęzycznego lub nawet mówiącego innym językiem). w hotelu w którym byłam znali tylko Itakę , o Exim Tours nawet nikt nie słyszał. Ja planując kolejną wycieczkę na pewno tego biura nie wezmę już pod uwagę..
1

/10

25/10/2015 08:40,  
Zalety: brak
Wady: gdybym chciał wymienić brakło by miejsca. ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM - jeśli mam ryzykować moimi wakacjami że może się wszystko uda to zdecydowanie wolę skorzystać z innego biura niż to.
1

/10

08/08/2015 13:34,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Exim Tours i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie