×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o biurze podróży Exim Tours


Zalety: Ciekawa oferta.
Wady: Traktowanie klienta maksymalnie lekceważące. Wprowadzające w błąd zapisy w umowach. "Upgrade" to dla nich "aktualizacja", moim przypadku do znacznie niższego standardu. Odpowiedź na reklamację to ewidentna kpina z klienta. A jak im się wytyka błędy, to obrażają się i kończą temat. Nie polecam.
1

/10

17/01/2019 14:25,  
Zalety: Bardzo profesjonalne biuro, wycieczki są realizowane zgodnie z opisem ofert katalogowych, wszystko jest dograne, wycieczki fakultatywne tez sa organizowane zgodnie z planem. Przemili pomocni rezydenci współpracuja z biurem. Polecam wczasy z Biurem Exim. Byłam juz dwa razy z tym biurem w Egipcie i Tunezji i polecam.
Wady: brak
10

/10

09/09/2018 18:08,  
Zalety: Dobrze zorganizowane wycieczki fakultatywne na Malcie . Przewodnik polski , interesująco opowiada o historii Malty i wyspy Gozo .
Wady: Niestety na lotnisku na Malcie nie czekał na nas polskojęzyczny rezydent biura podróży Exim Tours. Był tam oczywiście przedstawiciel Exim Tours , który przekazał nam kopertę z dokumentami. Wcześniej nie zostaliśmy jednak poinformowani jak dotrzeć do hotelu. W związku z brakiem polskojęzycznego przedstawiciela Exim Tours powstał problem - jak dostać się do hotelu. W końcu w stresie na własną rękę w nocy i za własne pieniądze dotarliśmy do hotelu prywatną taksówką. Dodam , że do pani rezydent nie mogliśmy się dodzwonić.
6

/10

06/08/2018 14:50,  
Zalety: Zero zalet
Wady: Mieliśmy z mężem wykupioną podróż poślubną na Malediwy. Przed podróżą okazało się, że jestem w ciąży, a kilka dni wcześniej Malediwy zostały wpisane na listę krajów, w których panuje wirus zika. Dostałam od lekarza absolutny zakaz wyjazdu w ten rejon. Mimo wykupionego ubezpieczenia od rezygnacji, dziesiątek telefonów, błagań, próśb i rozmów z przeróżnymi pracownikami Biura Exim Tours straciliśmy 90% kwoty zapłaconej za mnie, nie było możliwości, aby ktokolwiek inny pojechał za mnie z mężem (zażyczyli sobie za to dopłaty 6 tyś zł), nie było możliwości zamiany wycieczki na jakąkolwiek inną. Na domiar złego ściągnęli z mojego męża kilka dodatkowych stów za "pokój dla singla", co wg. nas było już bezczelnością. Zanim wykupiliśmy wycieczkę dzwoniło do nas kilka pań dziennie i pytało, kiedy wreszcie podpiszemy umowę. Natomiast kiedy to my mieliśmy "problem" nikt z nami nie chciał rozmawiać, nie mieliśmy opiekuna, były tylko same bezczelne i bezduszne krótkie odpowiedzi. Na miejscu hotel okazał się bez zarzutu, jednak przez całą wycieczkę mąż nigdzie i nigdy nie zobaczył ani jednego pracownika Exim. Było to właściwie porównywalne do wycieczki organizowanej sobie samemu z wyjątkiem maili, które dostawaliśmy przed wyjazdem. Pierwszy i ostatni raz skorzystaliśmy z usług biura, szczególnie tego. ODRADZAMY!!!
1

/10

04/04/2017 12:21,  
Zalety: Brak zalet.
Wady: Najwiarygodniej o biurze Exim Tours wypowiedział się DEPARTAMENT KULTURY PROMOCJI I TURYSTYKI URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO w Warszawie ; Biuro EXIM TOURS WPROWADZA ZAGROŻENIE DLA MIENIA I ŻYCIA uczestników wyjazdu 7 + 7 do Wenezueli . Wyrok do wzglądu.
1

/10

25/01/2016 12:45,  
Zalety: brak
Wady: Całkowity brak profesjonalizmu. Ostrzegam przed wyjazdem z tym biurem na Gran Canarię. Brak jakiegokolwiek rezydenta (polskojęzycznego lub nawet mówiącego innym językiem). w hotelu w którym byłam znali tylko Itakę , o Exim Tours nawet nikt nie słyszał. Ja planując kolejną wycieczkę na pewno tego biura nie wezmę już pod uwagę..
1

/10

25/10/2015 08:40,  
Zalety: brak
Wady: gdybym chciał wymienić brakło by miejsca. ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM - jeśli mam ryzykować moimi wakacjami że może się wszystko uda to zdecydowanie wolę skorzystać z innego biura niż to.
1

/10

08/08/2015 13:34,  
Zalety: Brak
Wady: Dnia 03.07.2015 byłem prywatnie na greckiej wyspie Panoramitis. Przechodząc obok jednego z zabytków, słysząc polską mowę zatrzymałem się. I usłyszałem: "z jakiej Pan jest grupy? Odpowiedziałem, że z żadnej. proszę odejść, nie zapłacił Pan za za przewodnika. Żenada. Ciekawe, czy gdybyym odpowiedźiał po angielsku, rezydentka także poleciłaby mi opuścić miejsce. Ponoć są takie przepisy biura. Podrużuję po całym świecie i nigdy takiego czegoś nie widziałem. Na przyszłość, niech biuro zainwestuje w system łączność tylko dla swoich gości. Bo może ktoś usłyszeć co mówi rezydentka. Omijajcie to biuro.
1

/10

09/07/2015 13:02,  
Zalety: Rezydentka, która w każdej chwili była do naszej dyspozycji i udzielała rzeczowych informacji
Wady: Składając zamówienie byłam pewna, że zamawiam hotel 5* (na stronie widniała taka informacja), po dokonaniu rezerwacji, na dokumentach zauważyłam, że hotel jest jednak 4*. Na moje zapytanie jak to możliwe otrzymałam informację, że faktycznie jest 4* i mają nieścisłość w ofercie za co jedynie zostałam przeproszona. uznali, że hotel (notabene sieciowy w ich mniemaniu jest dobrej jakości i nie widzą problemu). Na miejscu okazało się, że hotel faktycznie w stanardzie 4*, do 5* wiele mu brakowało. Oczywiście cena była odpowiednia dla hotelu o standardzie 5*. Jak widać, biuro tej rangi również oszukuje klientów.
4

/10

01/07/2015 13:44,  
Zalety: Bardzo ciekawy program rejs po Nilu, doskonały egipski przewodnik Mina Naeem - świetnie mówiacy po polsku z ogromną wiedzą i umiejący ją ciekawie przekazać. Świetna organizacja, punktualność. Statek czyściutki, dobre jedzenie, miła obsługa. W hotelu dobry kontakt z rezydentami, żadnych problemów z transferami.
Wady: ponad 90 % to Rosjanie.... Hotel Mirage to "5 afrykańskich gwiazdek" jednak obsługa bardzo się starała.
10

/10

30/11/2014 17:07,  

Jeśli reprezentujesz biuro podróży Exim Tours i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie