×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podrózy Exim Tours


 5.6

/10

Exim ToursExim Tours zapoczątkowało swoją działalność w Czechach w 1993 roku. W związku z dynamicznym rozwojem Firma szybko wkroczyła także na rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński. Dzięki fuzji marek Exim Tours i Kartago Tours, Grupa Exim stała się podmiotem międzynarodowym, zajmującym wiodącą pozycję wśród touroperatorów w Europie Środkowej. Z dniem 31 maja 2012 niemiecka Grupa Kapitałowa REWE Touristik przejęła 51% udziałów Holdingu Exim, partnerstwo to stwarza nowe możliwości rozwoju i poszerzenia rynków zbytu. Z dniem 12 kwietnia 2013 REWE Group zespoliło wszystkie brandy turystyczne pod nową wspólną nazwą DER Touristik Köln GmbH, zastępując tym samym dawną nazwę REWE Touristik.

Exim jest organizatorem wyjazdów do Azji (m. In. Chiny, Indie, Tajlandia, Sri Lanka, Wietnam, Indonezja), na Bliski Wschód (Emiraty Arabskie, Syria) oraz na Karaiby (Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka). Z powodzeniem realizuje programy w Ameryce Południowej (Brazylia, Peru, Wenezuela) i Afryce (Kenia, Tanzania, RPA) oraz na wyspach Oceanu Indyjskiego (Mauritius, Seszele, Malediwy).

Opinie o biurze podróży Exim Tours

Zalety: Piękny katalog z wakacjami i tyle.
Wady: Byliśmy w maju 2019 w Hurghadzie w Egipcie. Hotel Mirage by. Masakra. Zjeżdżalnie w parku wodnym w opłakanym stanie. Można było z nich schodzić bo ciśnienia wody nie było. Można się było również pokaleczyc bo były stare jak świat. Zdążyło się zamknięcie parku wodnego o godz 10 rano ze względu na upał a było 43 stopnie. Czyli wniosek jest taki że w wysokim sezonie gdzie upały są po 50 parę stopni to nie można skorzystać z parku. Podkreślam że byliśmy w maju gdzie nie było jeszcze największego oblozenia a restauracja już nie wyrabiala. Wiecznie nie było talerzy, sztućców, brakowało napojów, jedzenia, szklanek. Nie tylko w restauracji. W barze przy recepcji ze szklankami też było krucho Lody przy plaży wydawane były tak oszczędnie ze aż nam głupio było tam chodzić z dzieckiem bo słyszeliśmy tylko że my już dostaliśmy lody. Prądu nie mieliśmy ciągle w pokojach. Miały być 4 restauracje tematyczne a były 2 Podkreślam maj i allinclusiv. 10 dni. 9300zl. Za co? Złożyliśmy reklamację po przyjeździe a exim Tours potraktował nas jak śmieci. Nawet słowa przepraszam nie bylo. Jedyne co ratuje ten hotel to piękny zadbany teren. Biura exim Tours nie ratuje nic. Naciagacze i ignoranci
1

/10

26/06/2019 18:35,  
Zalety: Ciekawa oferta.
Wady: Traktowanie klienta maksymalnie lekceważące. Wprowadzające w błąd zapisy w umowach. "Upgrade" to dla nich "aktualizacja", moim przypadku do znacznie niższego standardu. Odpowiedź na reklamację to ewidentna kpina z klienta. A jak im się wytyka błędy, to obrażają się i kończą temat. Nie polecam.
1

/10

17/01/2019 14:25,  
Zalety: Bardzo profesjonalne biuro, wycieczki są realizowane zgodnie z opisem ofert katalogowych, wszystko jest dograne, wycieczki fakultatywne tez sa organizowane zgodnie z planem. Przemili pomocni rezydenci współpracuja z biurem. Polecam wczasy z Biurem Exim. Byłam juz dwa razy z tym biurem w Egipcie i Tunezji i polecam.
Wady: brak
10

/10

09/09/2018 18:08,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie