Opinie o lotnisku Kraków (KRK)

Hokus1 24/09/2023 20:35   
2 Zalety: Ładna zewnętrzna architektura budynku . Lotnisko dobrze skomunikowane z miastem Kraków i obok autostrady A-4 budynek

Wady: Fatalnie zaplanowany dojazd do terminala odlotów i przylotów na tym samym poziomie gruntu. Fatalna funkcjonalność lotniska wewnątrz. Ciasnota. Lotnisko nie nadaje się (już) do obsługi takiej ilości podróżnych . Strefa kontroli lotniskowej przy dużym nasileniu odlotów - to porażka. Ciasne pomieszczenia holi, poczekalni. Nisko. Można sie "udusic" i nabawic klaustrofobii. Ogromny huk i hałas - fatalne wygłuszenie a jednocześnie bardzo niska jasność i czytelność komunikatów z głośników. Przy dużej ilości podróżnych trudno mówić o czystości...14 września 2023 godziny południowe w strefie odlotów Schengen - zablokowane toalety , wypływające z nich nieczystości, bezładny kłębiący się tłum ludzi odlatujący do kilku popularnych destynacji blokujący każdą możliwą przestrzeń . W tym duża ilość dzieci. Bezładnie zmieniane numery bramek odlotów dla samolotów opóźnionych, krzyki ludzi nie słyszących komunikatów - po co to robić? skoro i tak wszyscy wędrują albo do autobusów dowożących do samolotów albo idą po płycie lotniska. W efekcie z samolotu wypraszani sa pasażerowie mający bilety na inny lot. Masakra!
droker69 30/07/2023 12:27   
10 Zalety: Nie za duże lotnisko , ale dobrze opisane.

Wady: BRAK
Tenerifewilk 01/03/2023 19:05   
8 Zalety: Zszokowala mnie czysta i duza toaleta! Wszystko OK (opisy mogliby poprawic).

Wady: Sa czarne owce! Pani z 17tki na check-in (Ryanair) kloci sie z pasazerami. Na zwrocona uwage, ze jest tam aby pomagac pasazerom, odparla ze nie jest tam by pomagac!!!
tomasz1 24/12/2022 14:48   
1 Zalety: ladny wyglad

Wady: Obsluga totalne dno. Upychaja ludzi jak sardynki w smieszny autobusik z samolotu do terminalu, zamiast plynnie przejsc na nogach ten dystans jak na innych cywilizowanych lotniskach. Dodatkowo przez to tworzy sie kosmiczny tlok do odprawy paszportowej jak setki ludzi wysypie sie naraz z autobusow. Opamietajcie sie wlodarze lotniska, nie robcie z ludzi bydla.
tamibe 13/07/2022 14:52   
8 Zalety: .

Wady: .
Kosmita 28/03/2021 11:15   
10 Zalety: Bardzo ładny terminal, ukośna szklana ściana fasadowa robi wrażenie, najnowocześniejszy w południowej Polsce i to się długo nie zmieni, widząc remonty na innych lotniskach. Pracownicy pomocni, bardzo mili. Duży plus za rękawy...

Wady: Brak
mtyras 26/07/2020 14:02   
10 Zalety: Blisko domu

Wady: Mało punktów kontroli
Hokus1 14/10/2019 19:02   
4 Zalety: dobry dojazd z autostrady A4, w miarę nowy terminal, szybki rozladunek bagaży po przylocie. Czysto.

Wady: brak wygodnych i tanich miejsc postojowych - okropne place pod chmurką. Generalnie ogromnie wysokie ceny zarówno w punktach gastronomicznych jak i na parkingach. O wiele mniejsze ceny w budynku CARGO. Isze piętro - Odloty - odprawa bezpieczeństwa ogromna ciasnota i tłum w godzinach kumulacji odlotów pasażerów stojący aż na schody. Wrażenie fatalnie zaprojektowanego budynku, nisko, duszno i ciemno w poczekalniach. Bordingi do niektórych gate-ów pomiędzy stolikami i ludźmi siedzącymi w barze. Horror. Lepiej na przylotach. Sprawniej. No i ciagly remeont na płycie. Częsta jazda autobusami, marznięcie, stanie na deszczu
mirekk 21/07/2019 23:14   
10 Zalety: Ładne nowoczesne lotnisko, praktycznie żadnej kolejki na security mimo porannej fali wylotowej, woda dostępna do picia po przejściu kontroli, super!

Wady: Żeby ta kolejka w końcu jeździła tak co 20 min do miasta, bo póki co masakra jak jest remont
nokturn 28/03/2019 10:44   
1 Zalety: Położenie blisko A4.

Wady: To lotnisko to jedna wielka katastrofa. Beznadziejnie długa kontrola bezpieczeństwa, ciasnota, brak oświetlenia, brak wystarczającej ilości toalet. Mało miesca w gejtach - zdarzyło mi się ostatnio tłoczyć na schodach prowadzących z gejtu do autobusu, bo jakiś idiota rozpoczął boarding mimo, że nie było jeszcze samolotu. Cały czas potrzebny na kołowanie na stanowisko, wysiadanie pasażerów, ogarnięcie pokładu stałem na schodach. A mój gejt był już przydzielony kolejnemu rejsowi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy