Opinie o linii lotniczej CSA

AB 29/01/2012 14:33   
AB - Profil AB
10 Zalety: Ja mam tylko dobre doświadczenia z CSA. Trasa FCO-PRG-WAW. Samolot z Fiumicino opóźniony i utraciłem połączenie do Warszawy. Zdzwiłem się jednak, gdyż po przylocie na lotnisku w Pradze przy transfer desk czekała na mnie już nowa karta pokładowa na LOT, który odlatywał godzinę później. Pełen profesjonalizm i żadnego problemu nawet ze śmianą przewoźnika, oczywiście wszystko free w ramach biletu.

Wady: brak
Michał Witkiewicz 29/01/2012 10:45   
Michał Witkiewicz - Profil Michał Witkiewicz
1 Zalety: Nigdy więcej nie skorzystam z tych linii...

Wady: Zakupiłem bilet na trasie WAW-PRG-LCA-PRG-WAW. Po tygodniu od zakupu zauważyłem w systemie, że połączenie zostało anulowane. Zdarza się... Nie spodziewałem się jednak takiego potraktowania. Dopiero po mojej interwencji pracownice biura w Warszawie stwierdziły to samo co ja kilka dni wcześniej, czyli że połączenie zostało anulowane. Po wymianie maili i telefonów, w wyniku niemożności zapewnienia mi dogodnych połączeń (proponowano tylko wylot tydzień później), zażądałem anulowania biletu i zwrotu kosztów jego zakupu. Jakież było moje zdziwienie gdy ponad tydzień później odezwało się do mnie praskie biuro tej linii informując, że mój lot został odwołany i proponują mi wylot tydzień wcześniej... Napisałem więc do nich, że sprawa ta powinna zostać załatwiona tydzień wcześniej przez biuro w Polsce. Po kilkudniowej wymianie korespodencji poinformowano mnie, że pieniądze zwrócą mi na moją kartę kredytową w terminie 4 TYGODNI. Podirytyowany napisałem im, że zgodnie z artykułem 8 punkt 1a rozporządzenia PE nr 261/2004 z dnia 11.02.2004 mają na to siedem dni. Otrzymałem odpowiedź, że te przepisy ich nie obowiązują... Ciekawe, bo myślałem do niedawna, że Republika Czeska (a tam zarejestrowana jest ta linia) należy do UE...
kolka 08/12/2011 10:57   
kolka - Profil kolka
8 Zalety: Bardzo pozytywna linia, czyste samoloty, wygodne siedzenie i sporo miejsca na nogii, z PRG to RIX byl nowy A319 z AMS to PRG troche wysluzony A320. Obsluga mila i musze pryzynac ze bardzo sprawna

Wady: Jedne ladowanie bylo bardzo toporne....
Krzysztof Ossowski 18/11/2011 15:18   
Krzysztof Ossowski - Profil Krzysztof Ossowski
1 Zalety: Chciałem skorzystać z CSA dwa razy, ale udało mi się to tylko raz na trasie MAN-(PRG)-WAW. Lot PRG-WAW był opóźniony kilka godzin.

Wady: Za drugim razem lot nie doszedł do skutku. Miałem bilet WAW-PRG-WAW. Niestety okazało się, że nie mogę stawić się na lot WAW-PRG. Byłem gotów ponieść koszt całości za sam przelot powrotny PRG-WAW. Było to niemożliwe, ponieważ przy nie stawieniu się na lot WAW-PRG cały bilet przepada. Pani z biura raczej niezbyt pomocna przy przerezerwowaniu z minimalnymi stratami dla pasażera, taryfa też okazała się być elastyczna jak szyna kolejowa... CSA zwróciła grosze opłat litniskowych. Tak więc ostatecznie zapłaciłem całość za bilet powrotny WAW-PRG-WAW a nawet raz nie wsiadłem na pokład. Tak nie wolno postępować.
hiszpania1 06/11/2011 08:18   
hiszpania1 - Profil hiszpania1
6 Zalety: puktualnie lecialem pare razy na trasie bcn przez prage do krk.bardzo miła obsługa

Wady: stary atr na trasie z pragi do krk
MK 02/11/2011 14:01   
MK - Profil MK
2 Zalety: -może ceny

Wady: -nie doszło nawet do lotu tymi liniami, ponieważ obsługa w biurze w Warszawie jest tak fatalna. Bilet kupiony w innym mieście nie mógł być przebookowany, panie w informacji telefonicznej kompletnie nieuprzejme, jakby się im przeszkadzało. NIE POLECAM
kielka 29/08/2011 12:43   
kielka - Profil kielka
6 Zalety: Leciałem ostatnio tymi liniami pierwszy raz z Krakowa do Pragi. Zaskoczyło mnie to że podstawili A319 nówke!!!! Poczym jak wszedłem na pokład to byłem zdumiany jak samolot jest elegancki i czysty w środku. Lot fajnie przebiegał załoga bardzo miła ;)

Wady: Fatalny samolot B737-500 z Pragi do Krakowa widać zmęczenie u maszyny. Załoga miła ale nie tak jak w porzednim rejsie ;( Niewiem czy polece jeszcze tą linia????
wucash 01/07/2011 16:18   
wucash - Profil wucash
8 Zalety: Miła obsługa, trasa praga- wawa. Czysty samolocik.

Wady: mały samolot
hiszpania1 23/04/2011 20:57   
hiszpania1 - Profil hiszpania1
5 Zalety: super linia polecam.

Wady: brak
Dominik 20/03/2011 23:17   
Dominik - Profil Dominik
4 Zalety: plusem sa wciaz ciekawe promocje - np ostatnio polecialem do WAW z CDG za 120€ a/r ttc. plusem jest tez lotnisko w Pradze i dobre kanapki na pokladzie (kto lecial kiedys z AF to z pewnoscia doceni) plusem jest tez ich program lojalnosciowy (ktorego czlonkiem niestety nie jestem bo juz jestem w FB. grrrr. szkoda. Polecam OK Plus)

Wady: po pierwsze, ATR. mozna sie nadziac na stary oblesny samolot na trasie do Warszawy. Do tego zgraja irytujacych starych polskich chamow i 1,5h lot zamienia się w piekło. Poza tym serwuja juz tylko precle na trasie do Warszawy. Na domiar złego dają tylko 25% mil czlonkom FB wiec stracili za to plus. Poza promocjami z Europy na wschod (Estonia!!! :) ) niestety ale wszystkie atuty stracili dla mnie (no poza tą kanapką). Do tego skandaliczna polityka linii (wlasnie zlikwidowali code share z AF na trasie do Paryza - chyba im sie cos pomieszalo, celem bycia w sojuszu jest oferowanie lepszych polaczen, a nie klotnie z AF o to kto poleci za mniejsze pieniadze!). Wstyd, CSA.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama