Opinie o linii lotniczej CSA

Konrad Gorczyński 02/10/2008 21:03   
Konrad Gorczyński - Profil Konrad Gorczyński
10 Zalety: Leciałem z Warszawy do Barcelony przez Pragę; wszystko o czasie, samoloty prawie nowe (Airbus 319), posiłki bardzo dobre, obsługa rewelacyjna!!!

Wady: BRAK:-)
artur 27/09/2008 16:51   
artur - Profil artur
1 Zalety: absolutny brak !!

Wady: leciałem z Pragi do Nowego Jorku , stary wysłuzony Airbus co do załogi to makabra nie interesowali się wogóle pasażerami miałem w dodatku zepsuty fotel , nie polece już nigdy ta linią
rev 05/09/2008 15:52   
rev - Profil rev
9 Zalety: Punktualność

Wady: Ekstremalne dania
Grzegorz 31/08/2008 10:03   
Grzegorz - Profil Grzegorz
8 Zalety: Leciałem na trasie KRK-PRG-LGW i LHR-PRG-KRK miła obsługa, dobre jedzenie, w miarę czysto, dużo miejsca na nogi w 735 w 734 troche mniej przyjemny lot ATR-em, niska cena, samoloty w lepszym stanie niż w locie, loty niemal punktualne pomijając kolejkę do startu na LHR. Mimo to samolot wylądował w PRG przed czasem

Wady: Nie było się do czego przyczepić
jtf2 22/05/2008 10:15   
jtf2 - Profil jtf2
7 Zalety: - nowiutkie a 319 i przyjemne sniadanko

Wady: - wszystkie 4 loty opoznione (Tbilisi-Praga-Tallin-Praga-Tbilisi)
Marek Masłowiec 13/04/2008 13:55   
Marek Masłowiec - Profil Marek Masłowiec
9 Zalety: Leciałem CSA czarterowym lotem na trasie Dublin-Salzbirg. Samolot czysty, "pachnący nowością", obsługa miła i profesjonalna. Wszystko o czasie. Na pokładzie była również prezydent Irlandii, Pani Mary McAleese, więc to może świadczyć m.in. o dobrej jakości oraz zaufaniu, jakim darzą CSA pasazerownie. Kolejne loty z CSA będą jeszcze w tym roku (m.in. EVN-PRG-DUB). Do plusów należy też zaliczyć dobrze rozbudowaną siatkę połączeń (szczególnie na wschód oraz w basenie Morza Śródziemnego). Punktualność, dobre ceny i krótki czas na przesiadkę w Pradze.

Wady: brak
Marcin Kalinowski 11/03/2008 14:02   
Marcin Kalinowski - Profil Marcin Kalinowski
9 Zalety: Jako jedyni wydawali mi się kiedyś punktualni, ale jednak to fakt, a nie mit. Jedzenie lepsze niż u innych, jak na mój gust. Na pokładzie czysto i miło. Ciężko jest mi się przyczepić;) ...

Wady: ... ale na trasach WAW-PRG-WAW, gdzie często latam są niestety moje znienawidzone ATR-y i prawie zawsze nimi muszę lecieć :( Za to punkt mniej.
Klaudia Kostka 18/02/2008 14:02   
Klaudia Kostka - Profil Klaudia Kostka
6 Zalety: Odbyłam lot CSA z Krakowa do Pragi. Personel pokładowy był profesjonalny i miły. Samolot w drodze do Pragi jak i z powrotem przyleciał przed czasem. Miło pachnąco świeżo czysto.

Wady: Trasa z Krakowa Do pragi jest obsługiwana przez samoloty ATR. Są one dość małymi maszynami przez co nie można oczekiwać wygodnych foteli i dużej ilości miejsca na nogi. Ale podczas 40minutowego lotu da się wytrzymać. Minusem były fizelinowe zagłówki z reklamami Skody (rzecz rodem z tanich linii lotniczych). Płacąc tą cenę za lot, nie mam chęci być atakowana reklamami. Kolejną sprawą która mnie zdziwiła i zasługuje na potępienie jest herbata pokładowa. Podczas serwisu pokładowego stewardesa chodziła z 5 litrowym platikowym dzbankiem w którym były "zamoczone" 3 torebki!!!!! herbaty. Herbata byla niedobra i bardzo słaba... Przypomniały mi się czasy "wiadrowej" herbaty w szkolnej stołówce. Smak był podobny.
lukaszx 22/11/2007 12:57   
lukaszx - Profil lukaszx
9 Zalety: CSA latam bardzo często. Przede wszystkim latam z PRG do LON. Bardzo przystępne ceny to pierwszy plus linii. Bilety są czasem tańsze od Easy Jet! Obsługa w większości przypadków jest miła, samoloty czyste i nowoczesne. Jedzenie dobre. W biznes klasie wyborne ;) Bardzo dobry program lojalnościowy OK Plus.

Wady: Obsługa czasem niemiła. Niezbyt smaczne kanapki w klasie ekonomicznej. Brak możliwości wyboru jedzenia: dyskryminacja weganów, wegetarianów.
Krzysiek 13/11/2007 12:19   
Krzysiek - Profil Krzysiek
10 Zalety: Wszystko o czasie (WAW-PRG-WAW), jedzenie znakomite, obsługa rewelacyjna, nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę 1 linia, którą mogę z czystym sercem poLECIĆ ;)

Wady: żadnych
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama