Wszystkie wiadomości

Rekrutacja pilotów i rekordowe rezerwacje Rekrutacja pilotów i rekordowe rezerwacje
15 grudnia 2004 14:50
REKORDOWE REZERWACJE NA NOWEJ TRASIE Z WROCŁAWIA. Ryanair, nr 1 wsród niskokosztowych linii lotniczych w Europie ogłosił wczoraj (14 grudnia 2004), że przeprowadzi rekrutacje pilotów, która odbędzie się 16 grudnia w Warszawie, mieście będącym siedzibą niedawno upadłej linii lotniczej Air Polonia.
Nasz gość: Piotr Kociołek [video] Nasz gość: Piotr Kociołek [video]
15 grudnia 2004 06:38
Naszym gościem w rozmowie z Krzysztofem A. Siemińskim jest dzisiaj Piotr Kociołek, prezes nowej niskobudżetowej linii lotniczej Centralwings.
Bilety za 1 grosz Bilety za 1 grosz
14 grudnia 2004 09:25
Na stronie internetowej lini lotniczej Sky Europe można zarezerwować bilety lotnicze których cena wynosi 1 grosz. Oto trasy na których ta oferta opowiazuje : Warszawa - Manchester Warszawa - Nicea Kraków - Paryż Kraków - Manchester Cena biletu powrotnego również wynosi 1 grosz.
Centralwings czy Polishwings? Centralwings czy Polishwings?
13 grudnia 2004 08:32
Jak dowiedział się z nieoficjanych zródeł serwis Pasazer.com nazwa przewoźnika niskobudżetowego LOTu najprawdopodobniej będzie inna od dotychczasowych przypuszczeń.
Z Rzeszowa do największych miast europejskich? Z Rzeszowa do największych miast europejskich?
12 grudnia 2004 14:38
Jaki był 2003 rok W 2003 roku w portach lotniczych w Polsce odprawiono prawie 5,5 miliona pasażerów. Najwięcej podróżnych skorzystało z usług portu lotniczego im.
Koniec lotów z Polski Koniec lotów z Polski
10 grudnia 2004 12:45
Od 17 marca 2005 roku niemieckie tanie linie lotnicze Air Berlin (oraz NIKI) wstrzymują wykonywanie rejsów lotniczych z i do Polski. - Z przykrością informujemy, że ze względu na niewystarczające obłożenie w samolotach na trasach z/do Polski jesteśmy zmuszeni do zaprzestania wykonywania lotów na tych trasach - powiedziała nam Angelika Schwaff odpowiedzialna za kontakt z mediami w Air Berlin.
Pasażer multimedialnie Pasażer multimedialnie
9 grudnia 2004 18:59
Zapraszamy do oglądnięcia multimedialnego matriału dotyczącego naszego portalu. Do obejrzenia materiału potrzebny jest zainstalowany program Windows Media Player.
Poznań w tyle Poznań w tyle
9 grudnia 2004 14:07
Wrocław i Kraków już mają w rękawie połączenia lotnicze z Londynem. W tyle pozostaje Poznań, który po upadku Air Polonii stracił jedyne połączenie z tamtejszego lotniska.
Wszyscy idą z pomocą Wszyscy idą z pomocą
7 grudnia 2004 13:26
Linie SN Brussels Airlines podobnie jak Wizz Air i SkyEurope postanowiły pomóc oszukanym pasażerom Air Polonii. SN Brussels są bardzo zadowolone, iż mogą pomóc szczególnie w okresie przedświątecznym i świątecznym.
Pomocna dłoń easyJet Pomocna dłoń easyJet
6 grudnia 2004 12:26
W ślad za Sky Europe i Wizz Air poszedł easyJet, który zaoferował darmowe bilety dla poszkodowanych pasażerów Air Polonii. Linia przygotowała na najbliższe 14 dni darmowe bilety dla poszkodowanych pasażerów Air Polonii na połączeniach: • Warszawa - Londyn • Kraków - Londyn Darmowe bilety są przeznaczone dla pasażerów, którzy posiadają ważną rezerwację na lot z Air Polonią.
Wizz Air pomaga pasażerom Air Polonii Wizz Air pomaga pasażerom Air Polonii
5 grudnia 2004 07:45
Dzisiaj, 5 grudnia 2004 Wizz Air, wiodąca tania linia lotnicza w Polsce, ogłasza ratunkowy plan dla wszystkich zdanych na własne siły pasażerów upadłej linii Air Polonia (AP). Plan dotyczy wszystkich tras AP ze skutkiem natychmiastowym.
Air Polonia zbankrutowała Air Polonia zbankrutowała
5 grudnia 2004 05:03
Od dłuższego czasu pojawiały się pogłoski o złej sytuacji finansowej pierwszych polskich tanich linii lotniczych Air Polonia. Dzisiaj - kilka dni przed 1 urodzinami operatora - wiemy, że firma jest bankrutem.
Ryanair po polsku Ryanair po polsku
1 grudnia 2004 17:32
Ryanair 'przemówił' do nas po polsku. Od dzisiaj na stronach największej taniej linii lotniczej w Europie - Ryanair dostępna jest polska wersja językowa.
SkyEurope zaniepokojone problemami Wizz Air SkyEurope zaniepokojone problemami Wizz Air
1 grudnia 2004 17:13
Opublikowane niedawno wiadomości na temat Wizz Air i problemów tej firmy z regulowaniem bieżących zobowiązań finansowych, spowodowało niepokój SkyEurope o negatywny wpływ tych informacji na cały sektor tanich przewoźników w Europie Środkowej. Fakt, iż rzekomo Wizz Air nie zapłacił opłat lotniskowych w Budapeszcie przynosi wątpliwości, co do wypłacalności firmy.
Easy dziękuje Easy dziękuje
1 grudnia 2004 15:01
Komunikat prasowy easyJeta: easyJet z radością przyjął publiczne przyznanie się przez Wizz do praktyki odwoływania lotów. Jednocześnie zaznaczamy, że w swoim oświadczeniu Wizz próbował odwrócić uwagę od zasadniczego pytania – mianowicie - ile lotów odwołał.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy