×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe Germanwings od lipca 2013 r.Należące do Lufthansy linie Germanwings ujawniły nową strategię, taryfy, malowanie i logo, które wejdą w życie od lipca 2013 r. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Germanwings od początku przyszłego roku przejmą wszystkie krótko- i średniodystansowe trasy Lufthansy odlatujące z innych lotnisk niż Frankfurt i Monachium.

Według nowej strategii na połączeniach Germanwings pasażerowie będą mieli do wyboru trzy taryfy.Taryfa "Best" obejmie miejsce w rzędach 1-3 z pustym siedzeniem pośrodku, posiłek z menu, dostęp do salonów biznesowych Lufthansy na lotniskach, zwiększoną liczbę punktów programu Miles&More oraz możliwość przewozu dwóch sztuk bagażu rejestrowanego o wadze po maks. 23 kg każda. To produkt odpowiadający klasie biznes na trasach europejskich.Taryfa "Smart" odpowiada regularnej klasie ekonomicznej. Dla tych pasażerów zostaną zarezerwowane rzędy 4-11. Wszyscy podróżni otrzymają regularną liczbę punktów Miles&More, możliwość darmowego przewozu jednej sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz przekąski i napoje bezalkoholowe na pokładzie.

Taryfa "Basic" ma odpowiadać produktowi typowych przewoźników niskokosztowych. Pasażerowie otrzymają w cenie biletu przypisane miejsce w tylnych rzędach samolotu, gdzie odstępy między fotelami będą mniejsze. Przekąski i napoje będą dodatkowo płatne, podobnie jak bagaż rejestrowany. Nowe hasło Germanwings brzmi "W rozsądnej cenie, ale nie tanio". Najtańsze bilety w taryfie "Basic" mają kosztować 33 euro (ok. 140 zł) w jedną stronę.Od stycznia do floty Germanwings dołączy 30 samolotów należących do Lufthansy. Docelowo do linii zostanie także wcielona spółka Eurowings. Nowe malowanie jest oparte na schemacie Lufthansy. Samoloty będą miały szary spód kadłuba i białą górną część. Na ogonie znajdzie się nowe logo Germanwings: stylizowana, fioletowo-żółta litera "w".Zgodnie z nową strategią, od stycznia 2013 r. Germanwings przejmą loty wykonywane obecnie przez Lufthansę z Düsseldorfu do Polski - Warszawy, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Ponieważ wszystkie te połączenia są obsługiwane przez linię Eurowings, która wejdzie w skład Germanwings, najprawdopodobniej nie zmieni się typ samolotu. Loty nadal będą obsługiwane Bombardierami CRJ-900.

Dominik Sipińskigość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie