Poznań: Business Lounge za 30 PLN

12 października 2012 14:55
37 komentarzy
Reklama

Port Lotniczy Poznań-Ławica przygotował niespodziankę dla wszystkich posiadaczy kart Miles&More oraz Frequent Traveler programu Miles&More. Mogą oni skorzystać z pobytu w Business Executive Lounge w promocyjnej cenie 30 PLN.

Business Executive Lounge dla pasażerów podróżujących z poznańskiego lotniska wewnątrz strefy Schengen zlokalizowany jest na parterze terminalu.

Z innego salonu mogą skorzystać pasażerowie odlatujący poza strefę Schengen.

Dla pasażerów przygotowano barek samoobsługowy z bogatą ofertą zimnych i gorących napojów bezalkoholowych, przekąsek oraz napojów alkoholowych. Salony wyposażone są taże w kawiarenkę internetową, drukarkę, faks oraz system informacji wizualnej wraz z aktualnym rozkładem lotów.

Podróżujący, chcący skorzystać z salonów Business Executive Lounge na poznańskim lotnisku musieli do tej porty posiadać bilety na lot w klasie biznes, karty lojalnościowe wydane przez linie lotnicze bądź uiścić opłatę w wysokości 74 PLN za osobę.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Poznań
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_286e6 2012-10-30 00:09   
gosc_286e6 - Profil gosc_286e6
dla mnie to ze FTL nie moga juz za darmo wchodzic do wszystkich salonikow to jedyne rozsadne posuniecie MM. Niektorzy byli na tyle bezczelni ze przychodzili, pakowali sobie jedzenie i piciedo plecakow i w droge. Zenujacy widok, slusznie zniesiono te mozliwosci, bo to powinno byc dla ludzi na poziomie a nie ludzi ktorzy za darmo nie potrafia napic sie drinka i przegrysc cos..tylko wpadaja i chca wyniesc lodówki.
humbak 2012-10-25 19:17   
humbak - Profil humbak
W Aegean i owszem, ale trzeba sporo nalatac przynajmniej Economy Saver (od klasy V), aby jakiekolwiek mile dostac. W O, U i S mil nie ma....
humbak 2012-10-25 19:16   
humbak - Profil humbak
gosc_2328d: Wcale nie trzeba "tysiąca mil". Wystarczy 30 przelotów w roku.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama