×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Poznań: Business Lounge za 30 PLNPort Lotniczy Poznań-Ławica przygotował niespodziankę dla wszystkich posiadaczy kart Miles&More oraz Frequent Traveler programu Miles&More. Mogą oni skorzystać z pobytu w Business Executive Lounge w promocyjnej cenie 30 PLN.

Business Executive Lounge dla pasażerów podróżujących z poznańskiego lotniska wewnątrz strefy Schengen zlokalizowany jest na parterze terminalu.

Z innego salonu mogą skorzystać pasażerowie odlatujący poza strefę Schengen.

Dla pasażerów przygotowano barek samoobsługowy z bogatą ofertą zimnych i gorących napojów bezalkoholowych, przekąsek oraz napojów alkoholowych. Salony wyposażone są taże w kawiarenkę internetową, drukarkę, faks oraz system informacji wizualnej wraz z aktualnym rozkładem lotów.

Podróżujący, chcący skorzystać z salonów Business Executive Lounge na poznańskim lotnisku musieli do tej porty posiadać bilety na lot w klasie biznes, karty lojalnościowe wydane przez linie lotnicze bądź uiścić opłatę w wysokości 74 PLN za osobę.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Poznańgość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie